464 Shares 3572 views

Lek „Atacand”: wskazówki i porady

Coraz więcej ludzi, nawet młodych ludzi, cierpiących na wysokie ciśnienie krwi. Stres, niekorzystne warunki środowiska, nieodpowiednia dieta prowadzi do tego, że według statystyk, że nawet młodzi ludzie stają się stadat od udarów mózgu i zawałów serca.

Istnieje wiele leków mające na celu zapobieganie występowaniu ciężkiej choroby. Jeden z nich – lek „Atacand”.

Instrukcje dla leku mówi, że składnik aktywny w nim jest cyleksetyl kandesartanu. Właśnie brzmi nazwa międzynarodowa leku.

Badania wykazały, że substancja ta po spożyciu szybko przekształca się w jego aktywnej postaci i nie wykazuje antagonistyczne atrybutów. Ważną zaletą leku jest to, że kandesartan, część „preparat” Atacant instrukcji gwarantuje, że w przeciwieństwie do innych leków przeciwnadciśnieniowych nie powoduje kaszlu. Leków reguluje wymianę jonową, bardzo łagodnie zmniejsza się nacisk, ale nie wpływa na częstość akcji serca i objętości krwi pompowana.

Wyprodukowane w Szwecji, lek jest różowa, obustronnie wypukłe tabletki zdobył. Po jednej stronie każdej tabletce wygrawerowane litery „A” z wycięciem i literą „CH” pod spodem. Z drugiej strony, grawerowane „016” jest umieszczony na lek wydany przez wszystkich zasad. Zwykle na rynku można spotkać pudełko kartonowe z dwóch blistrów po 14 tabletek.

Instrukcja przygotowania „Atacand” Instrukcja wyjaśnia szczegółowo i wyraźnie nie powoduje gwałtowny spadek ciśnienia. Działające Tabletki zaczynają powoli, stopniowo, osiągając najwyższy efekt po 2 godzinach po podaniu. Dlatego lek jest stosowany do leczenia. Miesiąc później, lek może osiągnąć stabilny obniżenie ciśnienia, który trwa długo.

Bardzo ważne jest, że sformułowanie „Atacand” Podręcznik wyjaśnia i jest doskonale tolerowany przez ludzi, niezależnie od ich wieku. Lek zwiększa przepływ krwi przez nerki, normalizuje naczyń nerkowych.

Takbletki „Atacand” odpowiedź od lekarzy i pacjentów, aby to potwierdzić, dobrze tolerowane, nie powoduje objawów odstawienia. Czy to znaczy, że lek może używać ktoś?

Oczywiście, że nie. Oznacza „Atacand” oświadczenie mocno podkreśla to, absolutnie przeciwwskazane do stosowania bez zalecenia lekarza. Że lekarz może określić charakterystykę pacjenta, jego reakcji na leki, wybrać właściwą dawkę.

Jest pewna grupa ludzi, którzy są traktowani zgodnie z leków jest przeciwwskazane. Ten ciąży i karmiące, osoby z niewydolnością nerek, zwężenia tętnicy nerkowej, aorty lub zastawki mitralnej. Medycyna „Atacand” nie może przyjąć dzieci.

Stwierdzono, że u niektórych pacjentów, szczególnie jeśli niewłaściwy dobór dawki, lek „Atacand” może spowodować niekorzystne skutki uboczne: nudności lub problemów z oddychaniem; zapalenie gardła, kaszel, zapalenie błon śluzowych lub występowania zakażeń dróg oddechowych. Czasami pacjenci odczuwają ból pleców lub ból głowy, uderzenia gorąca. Bardziej prawdopodobne, że świąd, pokrzywka pojawi. Nie trzeba dodawać, że pojawienie się jakichkolwiek negatywnych objawów należy niezwłocznie udać się do lekarza.

Pomimo faktu, że zwykle dawka jednostki wybiera lekarza, oświadczenie wskazuje, że przyjmuje się raz dziennie tabletki.

Medycyna „Atacand”, wyprodukowany w Szwecji – dość kosztowny lek. Jej cena waha się od 1200 do 1500 rubli za opakowanie. Dlatego też, niektóre kategorie obywateli o niskich dochodach lekarz może przepisać tańsze odpowiedniki leku. Należą do nich: słoweński oznacza „Kandekor” (koszt od 700 do 800 rubli), szwedzki „kandesartanu” (900-1000 rubli).

W leczeniu preparaty zawierające substancję czynną kandesartan, należy zauważyć, że jego nominacja może czasami powodować osłabienie lub zawroty głowy. Dlatego potrzeba lek należy traktować ze szczególną starannością, aby osoby, których zawód wymaga wysokiego stężenie: sterowniki, personel wojskowy, itp