568 Shares 1300 views

Ciasto z rodzynkami w multivarka: przepis

Jeśli w domu ma multivarka, to można nazwać szczęście. Po tym wszystkim, na pewno przygotowaliśmy razem z tym kuchennego pomocnika wielu pysznych dań – od zupy do deserów i zbóż. Dziś proponujemy, aby dowiedzieć się, jak zrobić ciasto z porzeczek w multivarka rozważając kilka receptur produktów kulinarnych. Po tym wszystkim, co może być lepszego niż bujne i pachnące słodkie wypieki z pikantnym jagód kwasowości!

Proste ciasto ze świeżym porzeczki w multivarka

Oczywiście, do przygotowania wypieków można użyć mrożonych jagód. Ale świeży deser porzeczka da więcej pełny mocny smak. Tak więc, jeśli przyniosły z ogrodem lub zakupione na rynku owoców, prosimy o wspaniałych domowych wyrobów kulinarnych.

W celu wytworzenia ciasta, to konieczne są następujące produkty: 300 g cukru, 400 g czarnej porzeczki, cztery jajka, 300 g mąki, worek z proszkiem do pieczenia, pół łyżeczki soli i trochę oleju.

instrukcja

Aby rozpocząć uporządkować i dokładnie spłukać jagody. W misce wymieszać jajka, sól i cukier. Dokładnie ubij. Zasypiamy wstępnie przesianej mąki i proszek do pieczenia. Zagnieść ciasto. Należy przypominać gęstą śmietanę. Następnie ciasto jest rozłożona porzeczki i delikatnie, aby uniknąć uszkodzenia owocu. Multivarki miska smaruje kawałek masła. Następnie przesunąć ciasto do niego. Przygotować ciasto z rodzynkami w multivarka musi znajdować się w trybie „pieczenia” przez 1 godzinę. Po sygnale, otworzyć pokrywę i pozostawić do ostygnięcia trochę deser. Następnie skręcić nad kielichem i wykupienie gotowego ciasta. Udekoruj otrzymanego produktu kulinarnego może być do gustu. Tak więc, na przykład, można użyć cukru pudru i świeżych owoców. To jest to! Nadszedł czas na herbatę! Jeśli zastosujemy się do figury, to spieszę poinformować, że 100 gramów tego deseru zawiera 267 kalorii.

Ciasto z porzeczek i kwaśną śmietaną w multivarka

Proponujemy Państwu kolejny przepis na pyszne i pachnące wypieki. Będziemy przygotowania ciasta do napełniania. W tym celu potrzebujemy następujące składniki: 100 g cukru, 120 g masła (margaryny mogą zostać podjęte), dwa jajka, worek z proszkiem do pieczenia i 300 gramów mąki. Tych produktów, możemy przygotować ciasto. Wypełnij jak my 200 g kwaśnej śmietany, cztery łyżki cukru, dwie łyżki mąki, dwa jajka i 300 g rodzynek. Berry może być stosowany w świeżych i mrożonych.

Sposób wytwarzania

Jeśli ciasto z porzeczek w multivarka planujecie zrobić z mrożonych jagód, należy je wyjąć z lodówki z góry. Aby uruchomić kredyty ciasto. Ubijak do piany z cukrem. Wypełnij tutaj wstępnie stopione masło lub margarynę. Mąki w osobnym naczyniu zmieszać z proszkiem do pieczenia i małe porcje wprowadzić do masy jaj oleju. Zagnieść miękkie ciasto. Pakujemy je w torbie i wyjąć na chwilę w lodówce. A teraz przystępujemy do wypełnienia naszego ciasta.

W misce wymieszać jajka, cukier i śmietanę, wymieszać. Dodać mąkę i trzepaczka trzepaczki, aż wszystkie grudki rozproszyć. Wypełnienie jest gotowy.

Teraz można zacząć kształtować naszą przyszłość ciasto. Mamy wyjąć ciasto z lodówki i dystrybuuje je do dna miski Multivarki. Nie zapomnij, aby zderzaki. Do ciasta rozłożone jagody i górna pokrywa je ze śmietaną napełniania. Skręć multivarku w trybie pieczenia. Przygotować nasz deser jest 01:00. Po sygnale, nie należy otwierać pokrywy i dać artykuł kulinarną do całkowitego ostygnięcia. W przeciwnym razie, w trakcie jej wnęce kubka, może deformować. Następnie ostrożnie wyciągnąć nasze ciasto i rozprowadzić go na półmisku. Pozostaje tylko wyciąć deser i nazywają gospodarstw pić herbatę. Bon appetit!

twaróg receptury i porzeczek ciastko

Ten deser doskonale łączy miękkie napełnianie kremu, jagód i warstwy kwaśnego stopionych kruche ciasta. Co więcej, taki tort jest nie tylko smaczne, ale także piękne. Dlatego nie wstydzi się służyć do stołu, jeśli wzrok.

Przygotowanie ciasta, będziemy się z następujących składników: 100 g masła, 200 g mąki pszennej, 3 łyżki cukru i worek proszku do pieczenia. Produkty te, musimy przetestować. Farsz robimy 250 g twarogu, dwa jajka, trzy łyżki cukru i 200 g czarnej porzeczki.

Oto jak gotować sernik z porzeczka w multivarka. Należy pamiętać, że aby być z wyprzedzeniem, aby uzyskać ją z masłem lodówka że zmiękczona. W misce połączyć przesianej mąki, proszek do pieczenia i cukier. Istnieje również rozłożyć miękkie masło. Ręce rozciera komponenty w miękiszu. Będzie to test dla naszego ciasta. Teraz można zrobić nadzienie. Aby to zrobić, należy połączyć twaróg, cukier i jajka. Dobre połączenie. Aby gotowe ciasto łatwiej wyjąć z miski Multivarki należy smarować. Mamy szerzyć ją dwie trzecie testu. Następnie równomiernie wypełnić twaróg. Pozostałe ciasto, z wyjątkiem jednej łyżce, rozłożone na wierzchu serem. Teraz dodać warstwę porzeczki. Powinno być wstępnie płukane i biust. Jagody i posypać pozostałych żetonów. Przygotować deser będzie około godzinę w trybie „pieczenia”. Po usłyszeniu sygnału należy go schłodzić, a następnie mogą zostać usunięte z miski. Możesz pieczenia posypać cukrem pudrem.

wniosek

Jak widać, każdy przepis na ciasto z porzeczek w multivarka powyższe jest bardzo proste i dostępne dla każdej rodziny. Wynikiem tego jest z pewnością zadowoli ciebie i twoich domowników czy gości. Bon appetit!