566 Shares 3078 views

Arno Tatyana: biografia i życie osobiste

Popularne wiodący rosyjski Tatyana Wiktorowna Arno (Sheshukova) urodził się w Moskwie w dniu 7 listopada 1981 r.

Tatiana Arno: A Biography. Kilka faktów z życia

Rodzice aktorki: jej ojciec Victor Stepanowicza, matka Olgi. Tatiana ma jeszcze siostrę Julię, która następuje, co mówi ich mama. I ojciec Tanya została wychowana, co czyni z niego silna i wysportowana dziewczyna, która mogłaby poradzić sobie z wszelkimi trudnościami. Tatiana nie bardzo lubi jak dziecko jego imię, i był gotowy do walki, jeśli to było nazywane Tanya. Postanowiła zmienić swoją nazwę od Sheshukova Arno w momencie, kiedy mam w programie „Rysunek” jako nazwy Pelsh nie brzmiało prawdziwe. Arno – To nie wymyślił pseudonim i nazwisko panieńskie matki. Tatiana sama kocha swoje prawdziwe nazwisko i powiedział, że po ślubie nie zmienia go w pamięci jego dziadka, który był profesorem literatury w Instytucie Pedagogicznym. Lenin i jego wnuczka przyzwyczajeni do wierszy i książek. Tatiana w młodości pisał wiersze, a teraz zainteresowanie współczesnej literaturze i klasyki.

Arno Tatiana mówi po angielsku i niemiecku. Studiowała na Wydziale niemieckim w Maurice Thorez Moscow State University językowej, ale w przyszłości nie planuje iść na tej specjalności w karierze. Plany Tatiana – dostać drugi stopień w „Public Relations”.

Rozpocznij karierę w telewizji – „Bill”

Kariera prezentera rozpoczął przez przypadek, gdy w trzecim roku szukała przez czasopisma i natknąłem się na reklamę, gdzie szukać mistrza magazynu „Billboard”, a ona zawsze był zainteresowany w życiu osób publicznych, w pięknej bujnej imprezy i telewizji, więc postanowiliśmy spróbować wyrazić siebie. Według Tatiana była bardzo nerwowa na casting, jak przyszedł zbyt skromnie ubrana i ze zwykłym włosy, a tam zebrane grono konkurentów modelu wygląda z różnych dziedzin show-biznesu. Wybór jury spadła na Tatiana Arno i trzech dziewczynek, które zostały sfilmowane wersje próbne oprogramowania. tatiana rodzice byli bardzo zaniepokojeni i nazywa córkę, pochwalił i dał radę. Program był na kanale NTV, gdzie Arno lubił Tatyane Mitkovoy.

„Rysunek”

Następnie Arno Tatiana dostaje „Draw”, który również przeszedł casting, który był wymagany do tańca i opowiedzieć zabawną historię. Ponieważ występ był z całym zespołem, a na pierwszym kanale, na Tatianę to było coś nowego i ekscytującego, w porównaniu z przyjazną atmosferą w „Bill” tu był inny poziom odpowiedzialności. „Rysunek” szybko nabrał rozpędu na popularności ze względu na zabawy wiele gwiazd muzyki pop. Valdis Pelsh razu znaleźli wspólny język, a nawet zwrócił jej hobby w postaci spadochroniarstwa. Tatiana zaczęła zwracać uwagę na znaki narodowe. „Rysunek” został uznany za jeden z najlepszych programów rozrywkowych, ale potem zatrzymał się na chwilę, bo z gwiazd skarg na brak szacunku i nieprzyjemnych żartów. Podczas tej przerwy, Tatiana Arno prowadził koncerty, uroczystości i imprezy.

Pozostałe projekty

Po przerwie, „Rally”, Tatiana udział w projekcie „Wielki wyścig”, „Dwie gwiazdki”. Dalsze rola w serialu „Russian Amazon”. Następnie, zaproszenie na wystawę „Pierwszy szwadron” gdzie Tatiana musiała siedzieć na czele, razem z Leonidem Jakubowicz. Wykonana niesamowite wrażenie na Arno. Nie spodziewała się, że powietrze, a niebo wydaje się jej tak fascynujące.

Niezwykły projekt była rola w spektaklu Kirill Serebrennikov, który został podniesiony w kolonii regionu Perm w międzynarodowym festiwalu teatralnym „terytorium”.

Prezenter telewizyjny ma również udział w wielu projektach, tj. – „Big City” na CTC, „Jakie są niektóre z naszych roku” w pierwszym i „Wiadomości” na kanale telewizyjnym „Deszcz” To była wiadomość dla jej szczególnie popularne, ponieważ pierwotnie została ona podjęta w programie rozrywkowym, ale z chęci i wytrwałości, aby osiągnąć swoje cele Arno Tatiana była w stanie osiągnąć to, co bez doświadczenia ustawiony prowadzić wiadomości i wywiad bohaterów dnia, który pomógł jej wyrazić swoją obywatelską pozycję , I programy rozrywkowe niezbędne do popularności i zarobków. Jako dodatkowe zatrudnienie Tatiana jest tłumaczeniem z języka niemieckiego, ma przyjaciół w Niemczech, który zaproponował, żeby tam żyć, ale ze względu na jego patriotyzmu, zdecydowała się na ten krok. Ona kocha swój kraj, a wszystkie jego okolice znajdują się w Moskwie, więc bała się nudzić w innym kraju.

prasa

Tatyana brała udział w filmie pornograficznym magazynu Maxim i pozował do kalendarza topless noworocznym w Ekateriny Rozhdestvenskoy. Ze względu na jego niezwykły i atrakcyjny wygląd płci przeciwnej, często błysnęła na okładkach innych magazynów i zajęła pierwsze miejsce w rankingu wśród młodego i popularnego Teledom nasz czas. A wszystko to za sprawą talentu, zaangażowania i umiejętności zastosowania siebie. Tatiana zdobyła nagrodę „ikona stylu” na ElleStyleAwards-2008 międzynarodowej konkurencji. Aw 2009 roku został poproszony, aby stać się wiodącym twarz Kraftway klinice.

dobroczynność

Arno Tatyana wraz z Ingeborga Dapkunayte i Tatiana Drubich stworzony Hospicjum Fund „Vera”, które pomagają ludziom starszym, którzy mają raka ostatnie etapy, jak również pacjentów, którzy nie mają nadziei odzyskania. W ten sposób wspierają chorych i ich bliskich.

Tatiana uczestniczy również w programie oraz Pampers UNICEF w walce tężec. Kiedy nie było międzynarodowa impreza charytatywna, Arnaud udał się do Mauretanii w 2010 roku z programu „1 opakowanie = 1 szczepionka”. Tatiana jest ambasadorem dobrej woli ONZ, podobnie jak wielu radzieckich i amerykańskich gwiazd. W 2010 roku Tatiana był jednym z tych, który zaproponował utworzenie swego rodzaju „charytatywnej książki”, dzieło Wiktor Pielewin, Boris Akunin, Boris Grebenshchikov i Ludmiła Ulicka, a także wielu pisarzy, którzy dbają o życiu ludzi.

hobby

Tatiana – bardzo aktywny i ciekawski dziewczynka. Uwielbia podróżować i oferuje niezwykłe i różnorodne zainteresowania. Opanowała sporty takie jak pływanie, bieganie, surfing, skoki spadochronowe, woda i narty i kondycję. Tatiana jest zawsze dążenie do nauczenia się czegoś nowego, więc planuje się dzieje ceramiki. Wszystkich działań fizycznych pierwszym miejscu ona jest joga, gdzie dotrze piękny wellness i fitness.

Ponadto, nasz prezenter telewizyjny jest bardzo przyciąga retroavtomobili, dzięki swojej pasji, brała udział w wyścigu rajdowego w 2009 roku.

życie osobiste

Tatiana Arno (życie osobiste prezentera nie ukrywa się z prasy i fanów) spotkał się z Wiaczesław Chichvarin i nie chciała go poślubić. Nie pracował w telewizji, byłem tłumaczem Madonny w Moskwie. Kiedy spotkanie Tatiana nie podoba, ale po bliższym komunii, zakochali się w sobie. Tatiana przyznała, że ma bardzo złożoną i niezależny charakter, jak Fame. I oczywiście, były kłótnie, ale ogólnie rzecz biorąc, był to silny związek, w którym doskonale rozumieć się wzajemnie i uzupełniają. Wszystkie ich wspólnych znajomych i przyjaciół powiedział, że chwały kopią Toma Kruza.

Podróżowali razem w podróży służbowej, podróże do Francji, gdzie Glory rannych nogę. W 2005 roku Tatiana Wiaczesław dał pierścionek z diamentami, a media natychmiast zaczął mówić o rychłym ślubie, ale tak się nie stało, bo Tatiana był zafascynowany Amiran Lagvilava.

Mówiono, że Tatiana jest w ciąży i wkrótce poślubić biznesmen, więc zostawia telewizor. Ich związek jest uważany za bardzo miły i ostrożny, ale w 2009 roku Aleksander Mamut i Tatiana Arno widziano razem w Courchevel. Mamut jest właścicielem „Euroset”, finansista i przedsiębiorca. Jednak rozstanie było raczej ze względu na zmienność i niewierności Aleksandra że Tatiana nie mogła przetrwać. Tatiana Arno przed i po ich zjednoczeniu – są to dwa różne dziewczyny, bo po to trudny proces jej życie zmieniło się radykalnie, a ze względu na zawiłości wyblakły kwitła.

A jeśli mąż jest?

Tuż po tym trudnym luki Tatiana zaakceptował ofertę CCC „Big City”, gdzie poznała swojego przyszłego męża Kirill Ivanov, muzyk i dziennikarz z Petersburga. Jego niebieskie oczy, a on oczarowany Tatianę. Nowy 2011 Kirill Iwanow i Tatiana Arno spotkała się w Indiach, a po przyjeździe postanowił się ożenić. Gazety mówią, że ceremonia była zamknięta i tajne, i przeszedł swój miesiąc miodowy na Bali. Tak czy nie – nie wiem, ale w czerwcu 2013 społecznościowy Tatiana opublikował zdjęcie wraz z Andrei Hodorchenkovym podpisał, że planuje poślubić. Dlatego Tatiana Arno, jej mąż jeszcze bardziej – do tej pory – wielka tajemnica!