750 Shares 9808 views

LENORMAND karty wróżby dla wszystkich

Co to jest karta Lenormand i jak przypuszczam? Nauczmy się o historii ich pochodzenia i od kilku metod oceny.


mapy historyczne

Karty tarota Lenormand – ciekawe ćwiczenia, ale co one faktycznie reprezentować? W rzeczywistości, to jest nic, to jest dobrze znane wszystkim kart tarota. Nazwa dostali dzięki znanej Sage Marie Anne Adelaide Lenormand, który żył we Francji w 16 wieku. W rzeczywistości Magus korzystają zwykłych kart, ale interpretacja została dokonana na podstawie przepisów Eteylly najlepszego przyjaciela. Jednak Lenormand i nie tworzyć te same karty, które teraz noszą jej imię. Pojawiły się one po jej śmierci. O co chodzi? Lenormand zdecydowanie poparł ideę znanego malarza flamandzkiego i wróżki Erna Drusbeke, który zwrócił znanych kart tarota teraz, nadając im nazwę na cześć francuskiego. tarot Lenormand dokonywane za pomocą karty 36 przedstawione na rysunkach są symbolami. Po pewnym czasie, Tarot, oczywiście, się zmieniły, ich ostatni remont był pod koniec ubiegłego wieku, a teraz są tysiące zdjęć z różnych opcji, ale interpretacja pozostaje taka sama. Proponujemy kilka opcji karty tarota Lenormand, klasyfikacje są wymienione poniżej.

„Cztery karty” i „krzyż”

Alignment „Cztery karty” jest używany, gdy chcemy otrzymać odpowiedź na każde pytanie. Jest to jeden z najprostszych układów, w których umieszczone są trzy karty z rzędu, a czwarty – w dolnej połowie. Interpretacja odbywa się w świetle sąsiedniej mapie.

Wyrównanie „krzyż” nie tylko pomaga odpowiedzieć na pytanie, ale także znaleźć sposób, aby rozwiązać ten problem. Talia jest tasuje, a następnie wyciągnął bez patrzenia na cztery Tarota, kładąc na nich przejechać. Piąta umieszczony w środku na początku. Jeśli zastanawiasz się, kobieta – mapa z „Lady”, gdy człowiek – „Cavalier”. Wierzchnia karta krzyża reprezentuje przeszłość, mapa po lewej – zdolność do rozwiązywania problemów, z prawej – w planach, a dolną – wynik, który powinien się spodziewać, realizacji planów i możliwości sugerujemy użycie.

Bilans 36 kart, lub „Cygan”

Karty Lenormand możliwe i przy użyciu wszystkich kart tarota. Takie ustawienie pozwoli poznać przyszłość przez wystarczająco długi okres czasu. Trzeba szerzyć twarz w pewnej kolejności. Lepiej jest mieć pod ręką plan, aby uniknąć nieporozumień. Można go znaleźć w specjalistycznych książkach wróżbiarstwa, a także w instrukcji, która jest często sprzedawane razem z kartami. Wartość karty z wróżby Lenormant „Gypsy” wyrównanie ujawnionego w etapach. Okazuje otwarte karty wymienione poniżej, i dowiedzieć się o swojej przyszłości. Każdy blok reprezentuje następujące:

– karta № 19, 21, 35 – niniejszy;

– karty № 1, 5, 6, 7, 8, 11, 12 – odczucia;

– numer karty 13, 15, 20 – rodzina;

– Karta № 14, 16, 30 – zawód;

– Karta № 20, 22, 36 – los.

Spośród wszystkich kart trzeba znaleźć osobiste. Dla mężczyzn jest to „rycerz” dla kobiet – „Lady. Wartość ta powinna być interpretowana w zależności od kolejności, w jakiej karta znajduje się blok. Jeśli karta osobista nie było wśród otwarty, otwórz serii resztę i wygląd pożądane.

podstawowe zasady

Karty tarota Lenormand, mimo swojej prostoty, wymaga przestrzegania pewnych zasad. Po pierwsze, karty nie są niczym cudzych rękach, a to oznacza, że wróżka powinna mieć własną talię, który nie powinien być nikomu przekazać. A po drugie, do interpretacji, aby być bardzo jasne, aby zwracać uwagę nie tylko na mapie, ale również w ich sąsiedztwie. To jest mapa, która leży w pobliżu, jak również jego położenie (odwrócony lub nie) dają odpowiedź najbardziej prawdziwe. Nie powinniśmy ignorować pozycję karty osobistej, która jest głównym wróżby. To od jego lokalizacji i zależy od wyniku.