314 Shares 5002 views

BDSM – to jest coś specjalnego w relacjach seksualnych

Dla niektórych, to skrót oznacza dużo, dla innych jest pustym frazesem. Ale prawie każdy wie: BDSM – to coś wspólnego z seksem. Spróbujmy dowiedzieć się, co oznaczają te cztery zawiłe znaki.


rozszyfrowania skrótów

BD (BD): Wiązanie i kierunku – niewoli (wiążących lub unieruchomienie części ciała) i dziedziny.

DS (DS): Dominacja i Submission – dwie wzajemnie przeciwstawne koncepcje: dominacji i posłuszeństwa.

SM (SM) sadyzm i masochizm – Sadomasochism, masochizm i sadyzm. W swej istocie – to rozkosz w bólu.

Chodzi o to, że ten skrót powinien wyglądać BDDSSM, ale jest uproszczona i postanowił wyciąć maksymalnie czterech dźwięcznych liter.

Cechy BDSM

 1. To jest coś, co niekoniecznie jest przedstawienie zadawania bólu. Twój sexy teatru, gdzie można grać tylko pana i niewolnika, jest również uważany BDSM.
 2. Ta ogromna przedmiotem seks nie jest wypaczeniem w jakikolwiek sposób. Miłośnicy lekkich klapsów na papieża już natychmiast kierowana do członków „subkultury”, że mówimy o chwytając dziewczynę za jej luksusowy długimi włosami. Tylko nie wstydzić się tego.
 3. BDSM – to jest coś, gdzie można zrobić bez stosunku płciowego jako taki, jeśli nie został określony w umowie między dominującą i uległą.
 4. „Słowa Stop” powinien być na dole każdego partnera, ponieważ ludzie nie potrafią czytać w myślach. Wymyślanie oryginalnych słów powinno być tak, że nie można wykrzyczeć niedbale w przypływie namiętności.
 5. BDSM – to jest coś, a nie na przemocy, ponieważ wszystko dzieje się na dobrej woli uczestników, cały postęp jest omówione, a czasem nawet podpisuje umowę.

Typy BDSM

role

 1. Gra „w lekarza”. Oprócz ubieranie się w tym przypadku dopuszcza się stosowanie elementów medycznych do gustu, od lewatywy gag.
 2. „Brutalna gra.” Jeden z partnerów odgrywa konia lub psa, ale najważniejszą rzeczą w tej grze – kołnierz, czasami ze smyczy.
 3. Odtwarzanie zmian wiekowych. Najczęściej kto reprezentuje starszy – zdominowany, ale połączyć fantazję, to starość będzie symbolem słabości.

Wszystkie gry BDSM koniecznie ktoś był szczyt, podczas gdy inni prowadzone niższą funkcję.

Wpływ na dnie

 • bastonada – ciosy podeszwy partnera;
 • deptanie – chodzenie na podudzi gołych lub nogą;
 • biczowanie – elastyczne narzędzia używane do ubijania;
 • bondage – ograniczenie wolności poprzez wiązanie;
 • Wisi w unieruchomionym państwa;
 • mumifikacji – tkanina i opatrunki stosowane do zawijania osobę;
 • do rodzajów oddziaływań obejmują strach obrzydliwe. Na przykład, tak zwany złoty deszcz (oddawanie moczu na swojego partnera);
 • Wosk – odczucia na jego nagie ciało spada do zaledwie na granicy bólu i przyjemności;
 • ostre przedmioty – tutaj odgrywa strach mężczyzny na widok krwi. Znaczenie tej metody w ten, a nie zadając straszliwe bóle.

BDSM datowanie jest praktykowane na całym świecie. W niektórych krajach istnieją specjalne tematyce klub gdzie ludzie przychodzą, aby uzyskać nowe jasne odczucia. Można uzyskać także zapoznał ich z ich przyszłego partnera. Niestety, w Rosji istnieją takie instytucje tylko w tajemnicy. Ale można znaleźć konkretną osobę, a na różnych forach.

BDSM jest nieograniczona, główny odrzucić stereotypy i wrogość, aby spróbować i dostać najwięcej przyjemności.