155 Shares 6891 views

Jak dostać się do metra, „The Prague”? Proste!

Przed stacją metra „Praga”, można dotrzeć drogą lądową i transportu podziemnego. Ci, którzy mieszkają w okolicy Biryulyovo Zapadnoye Rejonowy mogą wsiąść do autobusu nr 671, 635, 296. Podchodzi do metra i taksówki pod numerem 622. Wykorzystując 671 i 635 autobusów, podróżni będą musieli wysiąść na skrzyżowaniu w pobliżu autostrady Warszawie i przekazać naziemnych, a następnie przejście podziemne. Idąc ścieżką przystanku trwa około 15 minut, więc najlepiej poczekać na autobus 296 lub taksówką. Oni domchat pasażerów bezpośrednio do miejsca docelowego i zatrzymują się w pobliżu stacji metra „Praskiej”.

Jeżeli pasażer chce dostać się do tego podziemnego transportu lądowego od początku szosy warszawskiej, można skorzystać z licznych autobusem: numer 635, 241 i inne. Po przeciwnej stronie znajduje się pierścień. jest wygodny zjazd z obwodnicy, która jest prosto trzepaczka kierowca na stacji metra „Praskiej”. Z tej samej strony można dojechać autobusem.

Podróż z Circle Line

Ci, którzy chcą dostać się do żądanego miejsca, dojechać metrem, ważne jest, aby określić swoją lokalizację. Jeśli podróżny ma na linii pierścienia, powinien dostać się do metra „Dobryninskaja” i przesiadać minięciu stacji „Sierpuchowska” (szara linia). Przejście z jednej stacji do drugiej nie ma pięć minut. Znajduje się on w centrum pomieszczenia. Podróżny musi być nie więcej niż dziesięć kroków pokonać, a następnie zająć kilka sekund, aby przejść i zejść do „drabiny Chudesnitsa” w hali dworca „Serpukhov”.

Najlepszy czas na podróż

Stacja metra „Praga”, znajduje się w odległości 20 minut. Jeżeli podróżny nie wpaść w godzinach szczytu, może siedzieć wygodnie na wyściełane siedzenia i odpocząć w tym czasie. Aby przejść z takiego komfortu, to lepiej, aby na spacer z centrum do stacji metra „Praga”, w pierwszej połowie dnia. Rano, większość ludzi poszła na drugą stronę. Ale po upływie 4 godzin od ludzi dziennie pokonać drogę z powrotem, ponieważ jest to prawie niemożliwe, aby znaleźć wolne miejsce. Nie jest pożądane, aby w tym kierunku jest od 18 do 21 godzin. W tym czasie, jak mówią, sprawi, że strumień ludzi i metro.

Po czasie podróży jest wybrana, jest konieczne wzięcie pod uwagę trasę zwrotną. Nie zaleca się, aby przejść do tego obszaru w godzinach porannych. Od 7 rano do 9 rano wagony zagłuszania, jak większość ludzi w tym czasie iść do pracy i nauki.

Jak dostać się do „Praga” z drugiej strony Moskwy

Ci, którzy nie wiedzą, jak dostać się do stacji metra „Praga”, drugi koniec Moskwie, będzie przydatna dla następujących informacji. Gdzie człowiek nie był w ENEA Belyaevo w Miedwiedkowo, co najważniejsze, aby znaleźć najbliższą stację metra i dostać się do niego. Teraz jest to droga do linii pierścieniowej. Jego bardzo łatwo znaleźć na każdym metrze. Ona jest przedstawiona w ringu, i ma kształt w rzeczywistości. A potem, jak już wspomniano, trzeba dostać się do stacji „Dobryninskaja” i przejdź do „Serpukhov”. Następnie po 20 minutach podróżny będzie w wybranym punkcie.

W pobliżu stacji metra „Praga”, to „Praga Passage”. To centrum handlowe ma kina, kawiarnie i sklepy. W pobliżu znajduje się stacja i rynek odzieży, gdzie bardzo rozsądne ceny.