681 Shares 7351 views

– Nowa ofiara. Aktorzy, którzy stali sie idolami epoki

Seria pilotażowa brazylijskiej serii "Nowa Niedźwa", której aktorzy pokazali widzom z kilku krajów historię policyjną, trafili na rosyjskie ekrany 15 lipca 1996 r. I od pierwszej serii zwrócono całą uwagę na to, jakie akcje mają miejsce. Przecież wszystko, co można było zobaczyć w każdej serii 140, wydawało się bardzo proste i zrozumiałe (może nie, z wyjątkiem miłosnych obróceń bohaterów). Ale był jeszcze coś niezrozumiałego, prowadzącego z odległej przeszłości.


Imprezy odbywające się w serii

Cała historia, która w końcu stała się znana widzom telewizyjnym, występuje w Sao Paulo. To był rok 1995. Zupełnie niespodziewanie zaczynają się mordy osób należących do wyższego społeczeństwa. Deszczowy poranek. W biurze jednego z biur w biznesowej dzielnicy miasta dzwoni telefon komórkowy. Rurkę podtrzymuje Paulo Soares. Mówił przez chwilę, bardzo szybko zostawił miejsce pracy. Siada w windzie. Warto zauważyć, że Soares martwi się i pośpiechu. Zchodzi i wychodzi na ulicę, gdzie natychmiast próbuje złapać samochód. Ale nagle czarny samochód zapukał go do śmierci. Od tego zaczyna się przerażająca seria morderstw, które zdarzają się według tajemniczego chińskiego horoskopu.

Początkowo widzowie mają wrażenie, że nie ma związku między ofiarami. Ale okazuje się, że wszyscy mają jeden sekret, który jest związany z wydarzeniem, które miało miejsce wiele lat temu. Przecież wszystkie ofiary były kiedyś kompilowane w jednej zbrodni. Spętana kulą skomplikowanych wydarzeń próbuje odkryć córkę jednej z ofiar – Irene.

Opowieści

To jego historia o sensacyjnej brazylijskiej serii "Nowa Niedźwiedzia", której aktorzy wybrano bardzo starannie, była dość innowacyjna i niezwykła. W nim, poza standardowym melodramem, jest również poważna linia detektywistyczna, która bardzo przypomina opisaną przez Agatha Christie w The Ten Murano. Tutaj też znajduje się lista wszystkich przyszłych ofiar. Tylko oni, w przeciwieństwie do wiersza Christie, są listą zwierząt chińskiego horoskopu.

Autorzy telenoveli przywiózł tutaj wiele obrzydliwych tematów: w serii można zobaczyć cudzołóstwo; Miłość, która występuje między ludźmi bardzo młodymi i zmierza do ścieżki życia; Nie ignorował problemów prostytucji, narkomanii, homoseksualizmu i innych.

Tajemnica ujawniła się

Jak zwykle w przypadku wszystkich reguł gatunku detektywistycznego, rozwiązanie tego, co dzieje się na ekranie, staje się znane widzowi tylko pod koniec. Jedyne miejsce, gdzie mogą być różne końce tej samej opowieści, jest wszechmogący telewizor. Nie ulega wątpliwości, że seria "New Victim" zakochała się w detektywistycznych fanach. Aktorzy byli tak przekonujący, że wydawało się, że wszystko, co dzieje się na ekranie, było prawdą. Rzeczywistość okazała się następna. Oryginalna brazylijska wersja z 1995 roku prezentuje widzów z jednym zabójcą. Ale w wersji "eksportowej" telenoveli zabójca okazuje się zupełnie odmienną osobą.

Zmianą zakończenia było to, co się stało. Aby kupić tę serię, wiele firm telewizyjnych wyraziło swoje żarliwe pragnienie. Lubili wszystko, poza jego ukończeniem. Opinia została wyrażona, że rozwiązanie nie jest przekonujące. Okazało się, że autorzy serii również nie postrzegają finału, co zostało pokazane w Brazylii. Więc seria "Nowa Niedźwiedzia" została nieco zmieniona. Aktorzy zakończyli tę historię trochę. W związku z tym podjęto pewne ustępstwa: wyłącznie dla europejskich widzów, ostatnia seria została wycofana. W tej wersji wydarzeń zabójca był zupełnie inną osobą.

Konkurs na serię

Gdy ORT uruchomiła jedną z najbardziej znanych brazylijskich seriali telewizyjnych, film niemal natychmiast otrzymał najwyższą ocenę. Moskiewska gazeta postanowiła zorganizować konkurs na wydarzenia z cyklu. Warunki były dość proste: publiczność musiała odgadnąć, kto będzie następną ofiarą na liście. W tym czasie nie było internetu w każdym domu; Książka, która została napisana na telenovela, także nie wyszła jeszcze. Ludzie naprawdę starali się zrozumieć, kto jest następny. Wszyscy starali się wygrać, ponieważ główna nagroda była bardzo fascynująca: podróż do Brazylii. Rzeczywiście, show "Nowa Niedźwiedzia" był bardzo ciekawy. Aktorzy i role, które grali w tej telenoveli, stały się znane w rodzinach Rosjan.

W lutym 1997 r. Fani serii oglądali ostatnią serię. W ciągu kilku lat (2002-2004) ogromna liczba firm telewizyjnych w regionach Rosji powtórzy to ponownie.

Aktorzy i postacie

Bez wyjątku bohaterowie powieści są z woli losu zaangażowani w skomplikowane intrygi. Publiczność ma tylko próbę uporządkowania wszystkich podejrzanych, aby odkryć głęboko ukrytą prawdę.

Siostry Feretto są bardzo silne. Żyją w nienawiści do siebie nawzajem. Kiedy jednak wróg pojawia się w drodze, która może zniszczyć zaszczyt i siłę rodziny, zjednoczyli się.

Najstarsza siostra – Felomenu – była aktorka Arashi Balabanyan, która otrzymała nagrodę za najlepszą rolę kobiecą po wydaniu serialu. Felomen z pomocą męża siostry Francescy (Theresa Rachel) – Marcelo (Jose Wilker, z którą rosyjscy widzowie byli już zaznajomieni) prowadzi zakład przetwórstwa mięsa. To ich rodzinny biznes. Marcelo od wielu lat żyje podwójnym życiem. Od 20 lat spotyka prostą, miłą kobietę, Ana Carvalho (Suzana Vieira), która dała mu trzy wspaniałe dzieci. Jest właścicielem małej pizzerii, kocha Marcelo i żyje z nadzieją, że poślubi ją. Tak nagle opowieść o telenovela "Nowa Nuda" obraca się. Aktorzy próbowali zagrać w taki sposób, że nikt nie wątpi, że wszystko co się dzieje na ekranie to okrutna rzeczywistość.

Ale Marcelo ma bardzo różne plany, ponieważ jeśli rozwiedzie się z Francesca, opuści rodzinę bez środków na utrzymanie. Ma też młodą kochankę Isabella, córkę najmłodszego ze swoich sióstr, Carmela. Nawet gdy żona umrze, Marcelo nie zamierza poślubić Ana.

Nietypowa seria detektywów "Nowa Noga". Aktorzy i ich role w tej telenoveli byli ciekawymi i niezapomnianymi widzami. Niezależnie od tego, jak często pojawiły się one na ekranie.

To Claudia Oana (Isabella Ferreto), która miała najjaśniejszą rolę tutaj, bo jej bohaterka brała udział w najbardziej emocjonalnych scenach z cyklu: została wyrzucona ze schodów, a nawet wyciąła twarz nożem.

Wszystkie postacie powieści "Nowa Niedźwiedzie" biorą udział w cienkiej sieci intryg i przestępstw, a publiczność może jedynie wykreować podejrzanych, próbując dotrzeć do prawdy. Okazało się to serią "Nową Ofiarą". Aktorzy i role, z którymi grają, wciąż zachwycają swoich fanów. I to nie jest zaskakujące.