614 Shares 5308 views

„Światła” obóz. DOL "Lights", Shelekhovsky powiat, region Irkuck – opinie

Obozy letnie dla dzieci mają na celu zapewnienie, że dzieci są dobrze wypoczęty na wakacje, zdobyć siłę i nowe pozytywne wrażenia. Z dużej liczby instytucji rodziców zdecyduje się na obozie „Ogonek”, który znajduje się w dzielnicy Irkucka Oblast Shelekhov.


Obozy letnie dla dzieci

Rodzice posyłają swoje dzieci do obozów poprawie zdrowia dla dzieci z myślą, aby zapewnić, że ich dziecko nie tylko zyskała siłę i dobrze wypocząć, ale także ze znaczną przewagę spędzonych wakacji letnich.

W czasach Związku Radzieckiego, takie instytucje nazywane były obóz letni. Na zachodzie są one nazywane „Scout”. Oprócz zwykłego odpoczynku i kontaktu z naturą, gdzie dzieci otrzymują całą szkołę życia, przetrwania w ekstremalnych warunkach. Do tej pory, istnieją różne obozy letnie. Wśród nich:

 • nieruchoma;
 • namiot;
 • zjazd.

klasyfikacja

 1. obóz dla dzieci ( "Lights", "Artek" i inne). Domagać się obiekt, usytuowany w górzystym terenie lub las sosnowy.

 2. Sanatorium. Są one wysyłane do dzieci w celu zapobiegania lub leczenia różnego rodzaju chorób. Aby uzyskać pozwolenie na konieczną mieć skierowanie od lekarza, lub wyciąg z miodu. karta.
 3. dniowym pobycie. On zorganizowany w oparciu o szkoły. Dzieci są zwykle tam na obiad, czasem cały dzień. Dzieci uczestniczą w koła i sekcje, czasami pójść na wycieczkę.
 4. Szkolenie. W uzupełnieniu do odzysku, dzieci nabywają bardzo użyteczną wiedzę. Ten język, matematyka, literatura, historia, itd.
 5. Sport. Obóz ma na celu szkolenie na ogólny rozwój fizyczny lub w danym sporcie.
 6. Profil. Dzieci nie są podzielone w zależności od wieku i poziomu szkolenia.

Obóz dla dzieci „Ogonyok” (Irkuck)

Znajduje się w wyjątkowym miejscu, w zalesionej okolicy nad brzegiem Olkha.

Po przybyciu, dzieci są zakwaterowane pięć osób w pomieszczeniu, w parterowych drewnianych budynków. Zrównoważona dieta – pięć razy dziennie. Medical Center znajduje się w osobnym parterowym budynku stojącego. Nie pediatry biura, gabinety zabiegowe, jak również izolator, który posiada osobne wejście.

Do sportowej rozrywki:

 • kryty basen;
 • boisko do piłki nożnej;
 • bilard i tenisa stołowego, które znajdują się w sali gier;
 • metodyczne badanie z obiektów sportowych.

Szeroka gama rozrywek:

 • Klasy frędzla;
 • Atrakcje lekcje modelowania masy solnej;
 • rzemiosła, takich jak projektowanie, stosowanie i spalanie nauki;
 • tworzenie rzemieślniczym wykonanych z kuleczek
 • pokój gier, wyposażony w sprzęt wideo i miękkie urządzeń modułowych, jak również opracowanie zestawu gier do zabawy;
 • Obecność pawilonu dla choreografa zespołu „Lato” ćwiczeń;
 • pokój dla zespołu wokalnego.

Camp „Lights” jest uzbrojony teren jest całkowicie ogrodzony. Adres: Rosja, region Irkuck, Shelekhov District. Telefon: (3952) 63-95-23, 63-95-30.

W ramach kampanii „Summer Camp – Terytorium Zdrowia”

Po raz pierwszy wydarzenie to odbyło się w regionie Irkucka w 2009 roku. Po tym, specjaliści corocznie organizować działania prewencyjne i spędzają nieletnich dzieci w obozach letnich.

Agencja pierwszych zabaw, który był odwiedzany przez specjalistów okazało obozowe „Lights”.

Głównym celem tych działań jest formacja wojskowa patriotycznych uczuć i miłość do kraju, motywacja do bardzo zdrowego stylu życia, wyjaśniając negatywnych skutków narkotyków.

Potrzeba działania w ramach programu krajowego „NZ -. Dzieci Ojczyzny” W czasie trwania akcji „Summer Camp – Terytorium Zdrowia” wykwalifikowani specjaliści odwiedzić inną opiekę nad dziećmi i informowania dzieci o tym, jak ratować życie, a nie psuć zdrowie.

program działania jest dość obszerna. Obejmuje pokazy, wykłady na temat zapobiegania narkomanii i innych społecznie negatywnych przejawach. Oprócz promowania zdrowego stylu życia, jest ona również prowadzić strzelanie z broni pneumatycznej.

W ramach kampanii „Summer Camp – obszar zdrowia” w „iskry”

Obóz „Ogonyok” (irkucki) wielokrotnie wziął ekspertów prowadzących akcję. Oprócz tych szkoleń i wykładów, został pokazany pouczające tematyce filmowej. Uczniowie mówili o istnieniu infolinii Irkuck Kontroli Narkotyków i Narkomanii Center prewencji. Dzieci powiedział, że można skontaktować się z serwisem, aby uzyskać kwalifikacje odpowiedzi na wszelkie pytania o każdej porze dnia. W celu lepszego dzieci mamy skonsolidowane informacje dostali zadanie – aby narysować plakat i obecne anty-narkotykowych tematów.

Również, zdarzenie jest regularnie odbywają się w tych obozach, jak „Bajkał”, „Jaskółka”, „Metallurg”, „Orlik”, „Morze”, „Stokrotka”, „Sun”.

Inteligentny Program «Gra»

Obóz „Lights” policja Shelekhovsky zdecydowała się więźniów dla dzieci niezapomnianym wydarzeniem. Spędzili fascynująca działania rozwojowe pod nazwą „Własny gra”. Celem tej gry – w zabawny sposób do zapoznania dzieci z prawidłowym zachowań pieszych i wyjaśnić podstawowe znaki drogowe. Dzieci musiały konkurować o miano najlepszych znawców zasad.

Pod koniec gry Boris Vashchenko (działając szef policji drogowej w obszarze Shelekhovsky MIA Rosja) wyraził wdzięczność dla wszystkich uczestników, a nazywa się zespół, który wygrał. Dzieci jako nagrody otrzymali odblaskowe bransoletki i słodkie nagrody.

Młodociane inspektorów, który przybył w „Lights” obozu, na zakończenie spotkania odbył się briefing na temat zasad postępowania i środków bezpieczeństwa. Główny nacisk położono na szczególną uwagę do swoich rzeczy i ich bezpieczeństwo.

Nauczyciele i doradcy zauważyli ogromny entuzjazm i aktywności dzieci w tym wydarzeniu.

„Światła” obóz. Opinie rodziców w sprawie ustanowienia

 • Położony jest nad brzegiem Olkha, położony w lesie, jest bardzo czyste powietrze. Jest tam dyskoteka, biblioteka oraz kryty basen. Toalety na ulicy, ale teraz nie ma toalety. Umywalki także na ulicy, ale to nawet zabawne. Bardzo obfite i smaczne jedzenie. Piec babeczki doskonałe, dać witamin w postaci owoców. Obudowa stare i nowe, ale wciąż w dobrym stanie, bo za nimi jest stale utrzymywany.
 • Tylko najcieplejsze wspomnienia tych, którzy udał się na odpoczynek w obozie „Lights”. I cieszyć się atmosferą i rozrywki. To odbywa się szereg działań, które wyceniane są nie tylko słodkie nagrody, ale także listów, które pozostają długo pamięci.
 • Dzieci bardzo lubią dyskotek i klubów. Wszyscy pamiętali ognisko pożegnalne. Dzieci entuzjastycznie dzielą się wrażeniami na temat gry do tej pory „Ścieżka do własnego bezpieczeństwa.”

wniosek

Camp „Lights” odnosi się do centrum odnowy biologicznej. Znajduje się on w Shelekhov dzielnicy Irkucka regionu, w pobliżu rzeki Olkha. Instytucja posiada szeroki zakres działań, w tym sporcie. Jest ona odwiedzana przez specjalistów z różnych działań, które wywołują pozytywne emocje u dzieci. Liczne opinie rodziców na temat ustanowienia potwierdzić obecność doskonałe jedzenie i mnóstwo rozrywki. Wysyłając swoje dzieci do obozu „Lights”, rodzice mogą spać spokojnie.