545 Shares 8336 views

Biografia Nasiona Slepakova – autor i wykonawca piosenek, udany scenarzystą i producentem

Tożsamość których będziemy rozmawiać dzisiaj z wami – człowiek ze wspaniałym poczuciem humoru, wybitne zdolności aktorskie, zespół Kapitan KVN z Pyatigorsk Semen Slepakov. Rodzina od przyszłego komik był bardzo zwyczajne, przeciętne jednostką społeczeństwa. Chłopiec nie pokazać swoje talenty, aż stał się uczniem Językoznawstwa Uniwersytetu. Biografia Semena Slepakova zostaną podsumowane w tym artykule. Dowiadujemy się, że przyczynił się do jego kariery.


Biografia Nasiona Slepakova: z humorem w życiu

Hometown nasion Pyatigorsk, gdzie urodziła się 23 sierpnia 1979 roku. Jako dziecko, chłopiec nie wyróżnia się wśród innych facetów był zbyt nieśmiały i niepewny siebie, żaden z pozostałych nie mógł sobie wyobrazić, że kiedyś stał się jednym z najbardziej popularnych i znanych osobistości współczesnego showbiznesu. Dziś Semen Slepakov jest nie tylko aktorem, komedii, ale także producent i scenarzysta, też pisze i wykonuje swoje humorystyczne utwory, które tak lubi mieszkańców naszego kraju. Jego Semen artistry pokazał na uniwersytecie, gdzie zapisał po szkole. Stał się członkiem reprezentacji KVN Piatigorsk, a od 2000 jej kapitanem. Już w 2004 roku zespół zdobył tytuł mistrzów ligi Wyższego KVN.

Nasiona Slepakova Biografia: Życie po Drink

W 2006 roku Simon opuścił KVN i przeniósł się do Moskwy. Semen Slepakov Alexander Daraylen i Garik Martirosyan stworzył program telewizyjny o nazwie „Nasza Rosja». Projekt jest nadal jednym z najbardziej popularnych w rosyjskiej telewizji. Jednocześnie Simon pracował jako część zespołu pisania projektu „Sylwestra na pierwszy” i nie mniej popularnej „Spring Iwan Urgant”. Niesamowite poczucie humoru Slepakova pozwolił mu się wykazać jako utalentowany scenarzysta i producent. Jego zaangażowanie jako producent serii „praktykantów” i „Univer” i dalej „Univer. Nowy hostel „zapewnił, że sukces projektu i uznanie publiczności. 2010 rozpoczął się kolejny nowy rozdział w życiu utalentowanego komika – stał się rezydentem show «Comedy Club», która podoba się dziś publiczność z ich jasne występy z utworami autora o życiu. W 2010 Slepakov zawarł zespołu produkcyjnego filmu „Nasza Rosji. Jaja losu „z 2012 roku – seria” SashaTanya”.

Biografia Nasiona Slepakova: muzyka w życiu aktora

Należy zauważyć, że Slepakov, podobnie jak wielu innych utalentowanych ludzi, nie ogranicza się do sukcesu w każdej jednej dziedzinie, pokazuje swój talent w muzyce. W 2005 roku wydał swój pierwszy album, aw 2012 roku wydali swój drugi zbiór swoich utworów. Interesującym faktem Slepakova jest jeden, że do wszystkich innych zaletach, jest również kandydatem nauk ekonomicznych – rozprawa bronił natychmiast po ukończeniu studiów w 2004 roku. Przez ostatnie cztery sezony Semen Slepakov jest jurorem show «Comedy bojowa”, który odbywa się na TNT.

Semen Slepakov: biografia

Żona aktora-komika – rodzaj Carina (dziewczęta zawód – prawnik), którą poślubił w 2012 roku. Jak wiecie, ślub odbył się w mieście we Włoszech.