847 Shares 8651 views

Samodzielnego wynajęci tego samego typu informacji. Spamowanie

terytorium Internet – osobny świat z ogromną ilością informacji, ustaw i rozporządzeń, dobrych i złych. Tak jak w prawdziwym życiu, ważne (i możemy powiedzieć, i prowadzić) reklama odgrywa rolę. Przedstawiciele wszystkich rodzajów dróg firmy próbują promować swoje produkty do możliwie największej liczby osób chce go kupić. Wszystko idzie: z ukierunkowanej reklamy na stronach internetowych i portalach społecznościowych, kończąc masową publikację informacji, zwany spamowi. Każdy, kto posiada skrzynkę pocztową, nie tylko zauważy litery, które pochodzą nie jest jasne, gdzie i nosić żadnych informacji bezużyteczny do niego. Ten sposób powiadamiania użytkownika jest nielegalne, więc oficjalne reprezentacje usług, gdzie znajduje się do samodzielnego wynajęci tego samego rodzaju informacji, aktywnie walczy z tym. Więc, co to jest spam i jak z nim walczyć, dowiesz się z tego artykułu.

Co to jest Spam

Jak już wspomniano powyżej, istnieje pewien rodzaj treści, które nie prowadzi przydatnych informacji, ale tylko reklamuje żadnego produktu. Masa samodzielnego wynajęci tego samego typu informacji jest nazywany spam. Ogólnie rzecz biorąc, istnieją dwie koncepcje tego słowa. Pierwszym i prawdziwe, to jest wysyłanie e-maili do kontaktów, którzy nie chcą, aby je otrzymać. Druga wartość, która jest uważana dziś najpilniejsze – jest aktywna reklama, która ma na celu przyciągnąć najwięcej uwagi do produktu za pośrednictwem korespondencji masowej. Zazwyczaj te komunikaty są jak maszyny tekst reklamy, którego znaczenie w dwóch słowach wyrazić istotę produktu i podkreślić swoje zalety. Dzieje się tak dlatego wszyscy użytkownicy e-mail był pierwotnie negatywny stosunek do spamu i nie pozostaje długo w swoich skrzynkach pocztowych, a celem spamerów (dystrybutorzy tych treści) – aby móc przez jakiś czas, że ludzie uznają złośliwy list zainteresowania jego chwytliwym tytule lub innym sposobem, aby przyciągnąć uwagę.

Gdzie rozprzestrzenia spam

Pierwszym miejscem, aby zacząć pojawiać się spam-mailing, e-mail stał. Początkowo nosiła cel reklamy wirusowej, a niektórzy użytkownicy są zainteresowani produktem. Ale nie z tego powodu, że potrzebują go, ale raczej dlatego, że było niezwykłe – aby dostać się do swojej poczty e-mail list, który opowiada o innowacyjny sposób zarabiania. Z biegiem czasu, popularność e-mail zaczęła spadać, ale nadal sporo spamerzy specjalizujący się w listach e-mail-mailowych. Dzisiaj masowe wdrożenie tego samego rodzaju informacji, stał się prawdziwą plagą sieci społecznych. To gdzie zgromadził dużą liczbę ludzi, a więcej mobilnych ze względu na wiek (publiczność social networking jest w wieku od 16 do 40 lat), aw rezultacie bardziej prawdopodobne zainteresowany produktem do klienta.

Jak walczą z e-mail-spam

niezadowolenie użytkownika wirtualne skrzynki osiągnęła takie rozmiary, że twórcy serwisu nie było potrzeba, aby rozwiązać ten problem. Na szczęście stało się to dość prosto. tak zwany filtr spamu została utworzona. To działa w spedycji poczty do folderu „spam” w skrzynce pocztowej, z którego popełnienia masowego mailingu. W ten sposób można było rozwiązać problem nielegalnej reklamy w usługach pocztowych. Jednak niektórzy spamerzy nadal udaje się ominąć to zabezpieczenie poprzez wysłanie wiadomości e-mail w małych partiach. Ale tutaj użytkownik może, klikając na litery oznaczają śmieci, aby pozbyć się z „Wiadomości” na adres.

Spam w sieciach społecznościowych

Samodzielnego wynajęci tego samego typu informacji, w rozumieniu powtarzać – jest to rodzaj spamu jest najczęściej w serwisach społecznościowych, na forach iw komentarzach. Reklama – to jest sens pracy osób zaangażowanych w wirusowym mailingu. Ogromna publiczność „VKontakte”, „Facebook”, „Twitter” jest potencjalnie rozpuszczalnik, więc promocja swoich towarów tutaj – podatny grunt dla przyszłej sprzedaży. Na przykład, w najliczniejszej grupie „VKontakte”, „MDT”, publiczność z 6 mln abonentów, co oznacza, że można sprzedać niemal wszystko. Jest również wspólne dla spamu osobowych, których skuteczność jest dość wysoka, ponieważ jest ono skierowane, co do zasady, jest już zainteresowane potencjalnych klientów.

Zwalczanie spamu w sieciach społecznościowych

Mimo aktywnej „pracy” spamerów, administracja również aktywnie walczą z ich działalności. Do niedawna, promocji swoich towarów przez nielegalnych środków był jedyny sposób, aby go sprzedać, więc usługa została ustalona, co było przywilejem ukierunkowanej reklamy. Spam, jednak nie stają się mniej popularne, jako jeden z jego głównych zalet – niski koszt, a dokładniej zera. Również podczas wysyłania wiadomości do tego samego rodzaju ściany lub społeczności, w dialogu z innymi użytkownikami pojawia się w formie zabezpieczenia captcha, która zapobiega spambotów działania. W przypadku długotrwałego publikacji tego samego konta został zablokowany wiadomości. Jednak, aby całkowicie zlikwidować masowe wdrożenie tego samego typu informacji nie jest możliwe.

Jak chronić się przed spamem

To pytanie jest postawić przed prawie każdy, kto przynajmniej raz w obliczu złośliwych listów i sprawę jak irytujące rzeczy. Aby upewnić się, że poczta nie jest poddany ogromnej spam – atak, nie należy pozostawiać go w jasne w obszarach, w których może to być postrzegane przez innych użytkowników. Spamerzy używają tzw parser do zbierania bazy e-maili, które będą wysyłane na zewnątrz. W przypadku wykrycia nieautoryzowanych e-maili w skrzynce odbiorczej powinien natychmiast oznaczyć je jako spam.

W spam sieci społecznej chronić siebie jest prawie niemożliwe, ponieważ jest tam wszędzie. Jednakże, jeśli jesteś właścicielem społeczność, można wyłączyć dostęp do publikacji nieupoważnionych użytkowników w odpowiednim czasie, aby usunąć tych, którzy szerzyć ją w komentarzach.

Można również zostawić skargę do użytkownika, który dokonał powtarzalne umieszczenie tego samego typu informacji.

spam prawny

Tak, istnieją i takie. Pragnąć tanią reklamę ich produktów od sprzedawców nie zniknął, więc tworzą Subskrypcja E-mail bazy użytkowników, którzy zgłosili się do niej przyłączyć. Wygląda to bardzo dziwne, ale ludzie widzą atrakcyjną ofertę, zgadzam się z tym pogodzić, a nie tylko pozostawiając swój adres e-mail, który jest ciągle włączony do bazy danych spamu sprzedającego, a on regularnie odnosi się do różnych wniosków.

Takie wysyłki nie podlegają blokowaniu, a sam użytkownik wyraził zgodę na otrzymywanie informacji zawartych w nich. Jednak zawsze można zrezygnować.

podsumować

Samodzielnego wynajęci tego samego typu informacji jest nazywany spam, który jest obecnie jednym z głównych chorób masowego internetu. Aby nie dostać, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad, a to nie jest „świecić” swój e-mail oraz w odpowiednim czasie, aby zaznaczyć blok spamu. To wystarczy, aby chronić się przed górach informacji śmieci, który zapobiega produktywnej pracy.