552 Shares 5477 views

Jak zrobić strojenia „odwracalne”?

„Zaporozhets” – prawdziwie legendarny samochód. Przez cały okres swego istnienia, to udało się podbić serca milionów kierowców. Ale teraz, wielu kierowców nie rozumiem, dlaczego do zakupu Porsche 968, tym więcej strojenie do zrobienia „Zaporozhets”, jeśli można kupić nowy samochód. Ale gdzie indziej można znaleźć samochód, który jest wart 1,5 tysiąca rubli? Ponadto, dobre strojenie „Zaporozhets” będzie kosztować nie więcej niż 10.000 rubli, w porównaniu z zagranicznymi samochodów jest znikomy. Więc jeśli masz stary garaż idle ZAZ, masz wielką szansę na przekształcenie „starego wanna” w prawdziwym samochodu wyścigowego.


"Zaporozhets" 968M: Tuning silnika

I najlepszy start z silnikiem. Przede wszystkim konieczne jest, aby zwiększać swoją objętość roboczą. W celu osiągnięcia pożądanego wyniku, konieczne jest zastąpienie grupy cylindra pełnoczasową szczegółów o większej średnicy. Można wziąć podobnych tłoki z VAZ „klasyków” i zainstalować silnik 1,2-litrowy ZAZ. W ten sposób możliwe jest dodanie „odwracalne” co najmniej 0,1 litra objętości roboczej. Na przejściu silnika pożądane jest, aby zamocowanie sworznia tłokowego. Na koniec można wymienić lub regulować gaźnika. W pierwszym przypadku, miejsce starego zestawu kawałku z VAZ 2108, w drugim – zmiana dysz paliwowych.
Zmuszając silnik. Metoda nr 2

Jeśli poprzednia metoda może zabrać od ciebie dużo czasu i wysiłku, to poniższa metoda jest odpowiednia tylko dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na strojenie. Aby zwiększyć pojemność „Zaporozhets”, wystarczy zainstalować go na silniku z „BMW”. Bądź pewny KM ZAZ wystarczająco dokładnie. Wraz z silnikiem powinien produkować i zastąpienia transmisji jak PPC krajowy jest niezgodny z silnikiem niemieckiej. Do czasu może to zająć około dzień lub dwa, plus wyszukiwarki w tej samej wysokości. Jednakże, następnym krokiem może trwać znacznie dłużej niż ci jednostek poszukiwawczych i instalacyjnych. Rejestracja – to najtrudniejszy etap w tej pracy. Aby zarejestrować wszystkie zmiany i dodać je w dzienniku, trzeba będzie poświęcić dużo czasu w policji drogowej. A nie fakt, że inspektorzy zgodzi się, aby dane w dowodzie rejestracyjnym pojazdu. Dlatego musimy obliczyć dodatkowe koszty tu zmienić „Zaporozhets”.

Tuning: zdjęcia wnętrz

Ten obraz nosi pewne podobieństwo do spartańskiego wnętrza ZAZ. Najprawdopodobniej będziesz myśleć, że jest to wnętrze obcego samochodu. Ale to naprawdę ZAZ 968-tego modelu. Oczywiście, aby taki salon, trzeba poświęcić dużo czasu i pieniędzy. Co jest najtrudniejsze: do ZAZ jest możliwe ustalenie torpedę z innego samochodu. Wszystkie elementy są wykonane niezależnie. Jednak wynik, oczywiście, można dostać się głośne: każdy pasażer będą zachwyceni wycieczkę na taki samochód.

Jeśli nie spalić z chęcią rozwijania własnego salonu, można przywrócić dawny zastępując wszystkie części podobne. Tak więc, po zrobisz strojenia odzysk „odwracalne”, twój Porsche będzie nabyć świeże, a co najważniejsze, sklep fabryczny z minimum materiałów i innych elementów. Wszystko czego potrzebujesz to kilka metrów poszycia, farby w sprayu, parę plastikowych i metalowych części i cierpliwości. Potem strojenie „odwracalne” zdecydowanie nie być pozostawione bez opieki.