786 Shares 7655 views

10 oznaki, że można spotkać niewłaściwą osobę

Czy masz jakieś były, że myślisz ze zdziwieniem i niesmakiem, nie zdając sobie sprawy, że mogą znaleźć się w takiej osobie? Takie błędy są popełniane przez wielu. Jeśli chcesz zrozumieć, czy masz zdrowe relacje, można łatwo zrobić. Oznaki złego wyboru nie jest trudne do zauważenia.


Czujesz potrzebę udawać

Jeśli trzymać udaje przekonać partnera, być może obok ciebie nie jest człowiekiem chcesz. Powinien cię kochać do prawdziwej tożsamości. Jeśli czujesz, że trzeba czekać na ciebie do nietypowych zachowań jest chyba najlepiej zostawić.

Twój partner myśli, że świat kręci się wokół niego

Jeśli twój partner myśli bardziej o tym, jak zmieścić się w jego życiu niż o własnych potrzebach, dokonałeś złego wyboru. Byłaś z wizytą do swoich rodziców, a następnie przejdź do listy nie chce. Pomimo faktu, że nie zostały w kawiarni z przyjaciółmi, rzucisz sceny, które nie spędzają czas razem. Wszystko jest połączone tylko z jedną osobą, a nie ty. Taki związek nie powinien być kontynuowany.

Znajomi i rodzina nie wiem

Jeśli nie przedstawiły znajomym partnera lub krewnych, chociaż nie ma już dawno, najprawdopodobniej, nie jest człowiekiem. Jeśli wahasz się wybiera, aby kontynuować Jakiego rodzaju związek? Zatrzymaj je wkrótce.

Partner nie jest w stanie słuchać

Jeśli twój partner jest zawsze tylko czekają na moment, kiedy można porozmawiać, masz złą postawę. Twój towarzysz jest zawsze dzieli swój dzień pracy, a także o nie słuchać, oferty, gdzie chce iść, i nie trzeba się martwić o swojej opinii. Jeśli stale słuchać, a nie słuchać ciebie, trzeba innego wyboru.

Komunikacja jest męczące cię

Jeśli czas spędzony z partnerem, jesteś zmęczony, twój związek był błąd. Oczywiście nawet najlepsze relacje są kłótnia, ale nie jest to regułą, lecz wyjątkiem. Powinieneś czuć się szczęśliwi, a nie bądź smutny.

Unikać skomplikowanych tematów na rozmowie

Jeżeli którykolwiek trudne pytanie jest ignorowany, wybraliście złego człowieka. Jak najszybciej zacząć mówić o polityce, religii, płci, czy chęć posiadania dzieci, istnieje konflikt? Poważne sprzeczności wskazują, że nie mają wspólnego, co oznacza, że lepiej zostawić.

Twój związek – jedyne zainteresowanie partnerem

Jeśli twój partner nie ma własne hobby i zainteresowania niż twój związek, to prawdopodobnie nie są w drodze. Kto chce być z kimś, kto nie ma jakichkolwiek interesów? Jeśli on nie ma cele i ambicje, jesteś po prostu marnowanie obok mężczyzny swego czasu.

Oczekuje się skupić na okrągło

Jeśli twój partner jest tak prilipchiv że chcesz krzyczeć z podrażnienia, wybraliście złego człowieka. Niezdrowe i źle się spodziewać, że ludzie będą zatrudnieni wyłącznie dla swojego partnera. Każdy powinien tracić czasu i spokoju, jest to niezbędne dla zdrowia psychicznego danej osoby.

Ciągle czują, że nie są wystarczająco dobre

Jeśli twój partner nigdy nie powie nic miłego, o twój związek jest najlepiej zapomnieć. Nie ważne jak bardzo się starasz, myślisz, że nie może nic zrobić dobrze. Bez względu na to, jak wiele można zrobić, zawsze będziesz miał coś do udowodnienia. Nie ważne jak bardzo kochasz tę osobę, jeśli nie czujesz miłości w zamian zostawić.

Nie można wyobrazić sobie przyszłość razem

Jeśli myśl o przyszłości, bo stres, jesteś celownik niewłaściwą osobę. Oczywiście, idea samotności może być przerażająca, ale pozostać w związku, który jest skazany na niepowodzenie, znacznie gorzej. Jeśli nie widzisz przyszłość razem, stop pochodzący tej osoby i znaleźć kogoś, z kim będzie naprawdę szczęśliwy.