433 Shares 5062 views

Opis techniczny iPhone

Masz iPhone? Pozwól mi pogratulować tym bardzo przydatnym, wielofunkcyjnym i stylowy zakupu. Czując w ręku jest przyjemny, choć nie duży, ciężki, zdajesz sobie sprawę, że twoje życie się zmieniło od tamtego czasu, oczywiście, tym lepiej. Ale kiedy pierwsza fala euforii ustępuje trochę, nieuchronnie nasuwa się pytanie, czy i jak go używać?

Przyprawione iPhone właściciele wiedzą, że opis techniczny telefonu na stronie Apple nie jest napisane na marne. Jest pełen przydatnych informacji, które z pewnością będzie przydatna w dalszym dialogu z nowym urządzeniem. Doświadczenie pokazuje, że zdecydowana większość ludzi, w każdym razie, w Rosji, opis techniczny i operacyjny instrukcja pozostaje nieprzeczytane. Dla tych użytkowników, a ten artykuł jest przeznaczony, który zawiera podstawowe informacje na temat najważniejszych funkcji telefonu iPhone.

Aby zacząć korzystać z iPhone, trzeba wykonać szereg prostych krokach. Po pierwsze, przed zakupem urządzenia, dowiedzieć się, jakie operator lokalny iPhone dostarcza usług bezprzewodowych i na jakich warunkach. Jeśli to wszystko jest w porządku, i jesteś zadowolony ayfonovladelets, przygotuj się na to, co będzie mieć komputer podłączony do Internetu za pomocą portu USB 2.0 i monitor o rozdzielczości 1024 x 768. Jeśli chodzi o system operacyjny, większość opisów technicznych nalegać, oczywiście, na Mac OS, ale to nie znaczy, Windows jest również ładny. Uwaga: wersja – Windows XP / Vista / 7/8, nie starzeją! Potrzebują także oprogramowania iTunes 8.0 i konta w iTunes Store.

Aby aktywować iPhone'a trzeba zapisać się do wybranego operatora planu usług i zarejestrować urządzenie do odpowiedniej sieci.
Jeśli masz iPhone bez włożonej karty SIM, trzeba ją zainstalować samodzielnie. Do tego celu używamy specjalnego urządzenia do ekstrakcji karty SIM (opis techniczny model obejmuje niekiedy termin „igły”) lub za pomocą spinacza. Podłączyć urządzenie do otworu gniazda karty SIM, naciśnij i wcisnąć do końca. Po tym będzie można wyznaczyć specjalną szczelinę na zewnątrz i umieścić karty SIM w nim. Pomoże to skośny narożnik karty SIM, która powie ci dokładnie jak umieścić go w otworze. Jako dalszy opis techniczny, należy zwrócić wraz z gniazda starannie w iPhone karty SIM.

Po tym niezbędnym składnikiem znalazł swoje miejsce w telefonie iPhone, można rozpocząć długo oczekiwany interakcję z urządzeniem: nawiązywać i odbierać połączenia, słuchać muzyki, surfować po przestrzenie Internetu lub pracy z aplikacjami.

Jeżeli pierwszą rzeczą, którą postanowił zadzwonić do przyjaciela i oferuje nowy nabytek, ale z tym nie było problemów, ale patrzeć w opisie technicznym nadal nie chce pamiętać, że aby wykonać połączenie najlepiej jest użyć przycisków na dole ekranu. Z ich pomocą można uzyskać szybki dostęp do normalnego lub listy ulubionych kontaktów i wiele potrzebnych rzeczy jak klawiatura numeryczna.

Po dokonaniu połączenia i podczas rozmowy, ekran wyświetla wszystkie kluczowe działania, które obecnie może zrobić. Jeśli trzeba uruchomić dowolny program, nacisnąć przycisk „Start”, a jest to już możliwe, aby przejść do żądanej aplikacji.

Jeśli nagle w trakcie rozmowy pan nazwał innego przyjaciela lub sam postanowiliśmy kogoś pilnie porozmawiać, skorzystać z drugiego połączenia. Aby umieścić pierwszy rozmówca zawieszone i rozmawiać z drugim, naciśnij „HOLD” + „Odpowiedz”. Aby dokonać mocą wsteczną, użyj przycisków „OFF. Call "+" Odpowiedz ". Jeśli masz zamiar wykonać drugie połączenie podczas pierwszego, po prostu kliknij na przycisk „Dodaj”. trzeba będzie przycisk „Zmień”, aby przełączać się między rozmówcami. Następnie aktywny rozmowa zostanie przełączona do trybu gotowości, a drugi stanie się aktywny. Jeśli czas rozmów pozostaje kilka pytań, przyjrzeć wszystko jedno w arkuszu danych, gdzie można znaleźć wszystkie szczegóły wraz z ilustracjami.

Powodzenia!