695 Shares 8001 views

Rodzić we śnie, albo czego się spodziewać w przyszłości?

Sny – jest produktem naszej podświadomości. Gromadzą wszystko, czego doświadczyli w ciągu dnia, a czasami efekt końcowy jest całkowicie nieoczekiwane. Nasi przodkowie wierzyli, że wszystko, co dzieje się we śnie, a nie przypadek, że ta krótka wizja ukrywa tajne znaczenia, podnosi zasłonę przyszłości.


Rodzić we śnie – ukryty sens

Więc co to znaczy, jeśli mieliśmy szczęście mieć sen? W rzeczywistości, te sny często marzą kobiety, niezależnie od wieku i liczby ciąż. Pierwsza interpretacja tego snu, mówi o swojej podświadomości gotowości do prokreacji. Staraj się zapamiętać jak jasne i soczyste był twój sen. Jeśli pamięć powierzchniowe lekki, delikatny i przyjemny sposób, nie kojarzącego się bólu, a dziecko urodziło się zdrowe i piękne, to oznacza, że trzeba zastanowić się w najbliższej przyszłości na ten temat i może przynieść swoje marzenia do życia ,

Bardzo często te marzenia się do kobiet w ciąży i mają niewątpliwy wpływ pozytywny, jak kobieta zaczyna być mniej boją się bólu i procesu narodzin, nie denerwuj się i czuć się lepiej.

Z drugiej strony, w krajach, które mają książki sen sen – często oznacza przyjście zarobki i pozytywny trend we wszystkich przedsięwzięciach i spraw bieżących. Nie bój się, jeśli poroniła, ponieważ sygnalizuje, że nowa klasa lub interesujące nowości wkrótce czeka na ciebie.

Inną rzeczą, jeśli marzysz wydawało koszmar, ponieważ w tym przypadku wskazuje na obecność swoich fobii i lęków. Możliwe jest, że często można usłyszeć opowieści o bólu i przerażenia podczas porodu lub którykolwiek z Twoich bliskich zmarłych w ferworze próbuje dać światu nowe życie. Ten sam sens niesie sen o urodzeniu zwierzęcia zamiast człowieka. To naprawdę brzmi zupełnie bez znaczenia, ale w tym śnie naprawdę czuć intensywny strach i cierpienie.

Powodem takiego koszmaru może być niewielkie opóźnienie cyklu miesiączkowego, szczególnie jeśli nie jesteś gotów zrobić krok w świat macierzyństwa i z wielkim przerażeniem, wyobrazić sobie, co zmieni swoją spokojną i mierzoną życie. Często kobiety, które nieświadomie zajść w ciążę, sny straszne sny, z niezwykle realistyczne odczucia bólu, towarzyszy schładzanie strachu. Oznacza to, że na poziomie podświadomości, nie mogli pogodzić się z faktem, że staną się najważniejszą osobą dla małych, bezbronnych istot. Uniknąć takiego marzenia mogą zostać osiągnięte poprzez odniesienie do literatury dla dzieci i ich wychowanie, gdy przyzwyczaisz się i uspokoić, zatrzymać cię prześladować koszmary.

W moim śnie mieć syna – w jakim?

Narodziny chłopca w swoim śnie obiecuje obecność męskiego wsparcia, poczucie bezpieczeństwa. Jeśli twój syn jest piękne i zdrowe, to twoje życie będzie naznaczone najbliższych kilku przyjemnych wydarzeń, będzie spokój w rodzinie i kariera zacznie rosnąć. Znacznie gorzej, jeśli były w stanie urodzić dziecka chorego lub przedwczesnego snu, ponieważ obiecuje Ci stres, spustoszenie psychiczne i wiele doświadczeń i problemów. A jeśli dziecko urodziło się martwe, to może stracić zaufanie do swojej przyszłości, być rozczarowany u mężczyzn wynikających z nadużyć lub oszustw.

W moim śnie mieć córkę – dobry czy zły?

Marzyć o narodzinach córki – obiecuje za wspaniały, ale całkiem przyjemne wydarzenia. Być może będzie można spotkać na swojej drodze prawdziwej i czystej miłości, może również dokonać przydatne kontakty.

W każdym razie, nie wiele skupić swoją uwagę na znaczenie snu, ponieważ większość z daru, aby zobaczyć ludzi prorocze sny wybrali tylko obdarzone specjalnymi talentami jasnowidzenia lub psychiczny.