837 Shares 5839 views

Wędkowanie w Astrachaniu w maju – prawdziwa uczta dla miłośników wędkowania

W ostatnim miesiącu wiosny uważany jest za jeden z najbardziej interesujących i płodny nad Wołgą w celu dostarczenia niezapomnianych wrażeń dla tych, których hobby jest wędkarstwo. W kwietniu i maju w Astrachaniu ostatecznie ustalone stabilną pogodę ciepłą i słoneczną bez deszczu, przystanek wiatr, który w marcu i kwietniu są wystarczająco silne i zmniejszenia skuteczności połowów. W połowie miesiąca to już się rozpoczął zmniejszenie powódź, a do końca poziomu wody w Volga-matka w końcu wraca do normy.


Większość dobry miesiąc

Wędkowanie w Astrachaniu w maju, według opinii, jest bardzo ekscytujące. W tym okresie zaczynają się pojawiać wiele gatunków ryb występujących w Volga-Morza Kaspijskiego. Powódź wiosna na najbardziej „rosyjskiej” rzeki w tym czasie dochodzi do punktu kulminacyjnego. Czasami nawet woda podnosi się o pięć metrów lub większej. W rezultacie, obecne na terenach zalewowych, gdzie stada i przejść podwodnych mieszkańców. Po tym wszystkim, jak piłka jest uważana za najbardziej odpowiednie miejsce do tarła.

To właśnie w tym okresie zaczyna się najciekawszy ryby. W Astrachaniu, w maju, lepiej spokojnie złapał białą rybę. Trzeba tylko znaleźć odpowiedni, z cichym miejscu, możemy założyć, że gwarantuje dobry chwyt. To nic dziwnego, wędkarstwo w Astrachaniu w maju Savage jest tak popularne. W święta przyciąga miłośników DMPA z różnych części kraju.

Że można się zarazić

Głównie stosuje się w tym okresie pływaka trzpienia z rolki, jak i dysze – robaka. Jednak dla tych, którzy wolą dolną wędkarskiego, maj, zwłaszcza jego początek – bardzo korzystnej sezonu, bo nawet w małej Eriks zalewowych w ostatnim miesiącu wiosny istnieje wiele dużych ryb. Na przykład karp może doskonale dziobać na głębokości jednego metra. Ponadto, wędkarstwo w Astrachaniu w maju może przedstawić szczupaka trofeum.

Wszystkie pełne płynącej wycieki Volga w tym okresie są pełne ryb spokojnego będzie dla tarła. Ten redeye, karaluch, karaluch, t. D. rzeka chodzi pojawiać jako stały, dwuśrodowiskowych ryb i, na przykład, śledź Kaspiana i karpie, leszcze i leszcze. A w ich ślady idzie przez stopionej wody i sum, które są przeznaczone nie tylko ocieplenie w ciepłej wodzie, ale także polowania w Polo. W poszukiwaniu pożywienia na łąkach, a często spadnie wystarczająco dużego szczupaka. W ogóle, wędkarstwo w Astrachaniu maja zapowiada się bardzo wydajne.

W ostatnim tygodniu przed rozpoczęciem lata poziom wody zaczyna się zmniejszać stopniowo. W tym czasie połowu najlepszy w płytkiej wodzie, na głębokości trzech metrów. To właśnie w takich miejscach, sądząc po opiniach, a po drugiej stronie dużego szczupaka na okonia. Sandacz w tej chwili znajdują się w zalanych zarośli i ASP – gdzie szybki przepływ: przy wejściach do kanałów, na wybrzeżu lub pod Krutoyarov.

gdzie złapać

Gdy poziom wody w Wołdze nadal wystarczająco wysokie strategia wyszukiwania ryb wiąże się wprowadzenie pewnych korekt. Dlatego rybackiej w Astrachaniu na początku maja umownie podzielona terytorialnie na dwa rodzaje: Połowy na głównej linii i wędkowania na obierki i małych dopływów w zalewowych Wołga-Akhtuba. I na podstawie miejsca i szacowanej produkcji jest wybierany nie tylko do walki, ale dyszę.

Na głównej linii Wołgi

To jest dokładnie to miejsce, w którym termin ten może aktywnie dziobać Okoń z sum, kleni i okoni i innych drapieżnych przedstawicieli podwodnego świata. Sum złowiony w tym czasie wyłącznie do dołów. Najodpowiedniejszym instrumentem do jego połowy tego okresu jest uważany dolna lina, i najbardziej skuteczne przynęty – żaba, kawałki ryby lub wiązki Nightcrawlers. Catfish są gryzienie na głównej linii Wołgi aktywnie.

Sudak, który jest połów w Astrachaniu w maju, to najlepiej, aby przejść blisko zalanych krzakach, a także w tzw ułożone gdzie poluje na małe Chastikov porusza na tarło, złapany na uchwycie i pływających przynęt. Dobre „działa” i rozwiązania typu gumy. Ale powinien mieć świadomość, że nie więcej niż dziesięć haki mogą być wykorzystane w maju. I w trakcie intensywności śledzia Kaspijskiego, przypadającego na środku lub pod koniec maja, aby złapać na „guma” jest zabronione.

Asp w tym czasie utrzymywana jest zalanych obszarów wokół drzew i przepaściami, unikając miejsc z silnym prądem stałym. Ten drapieżnik jest uważana za jedną z najbardziej ostrożne ryby, więc go złapać, zwłaszcza o tej porze roku jest bardzo trudne, ponieważ on ma tylko spokojną białą produkcję, która w okresie rozrodczym w głównym nurcie dużo.

Wędkowanie na małych rzekach

Która wpada do Morza Kaspijskiego Wołgą rozpada się na dużej liczbie Eriks i małych rolek, które, sądząc po opiniach, w okresie powodzi biegnie doskonałe warunki do wędkowania. W Astrachaniu, w maju, może być wędkarstwo, nie tylko w delcie. Podczas tarła wielu gatunków ryb, wspinając się w górę rzeki, dosłownie „zaryblyayut” wszystkich rzek i rękawy. Dlatego dobry zgryz w tym sezonie będą dostarczane na całej zalewowych Wołga-Akhtuba.

Na początku maja, podczas prespawning Jora niemal wszystkich mieszkańców podwodnych na płyciznach prostu wolą przynęty zwierzę. Głównym, najbardziej interesujące dla nich są uważane Bloodworms przynęty lub małe kalifornijskie czerwony robak. Z braku tej przynęty mogą być stosowane płaszcze przeciwdeszczowe i małe, ale nie duży, który żeruje na zdobycz z wielką niechęcią. Bardzo wydajne – tak wiele charakteryzuje połowów w Astrachaniu w maju.

opinie

Region ten jest ostatnim miesiącu latem zamienia się w raj dla miłośników podwodnego polowania. Bez połowu w maju nie będzie jeden rybak, nawet ten, który pierwszy podniósł wędkę. Po całym tym czasie matka-Volga obfituje w ryby. Zostało to potwierdzone przez każdego, kto kiedykolwiek był na tych miejscach, wybranego dla siebie najbardziej catchability ziemi i „ich” rodzaj produkcji. Wielu ludzi, sądząc po opiniach, więc bardzo zadowoleni z tej lekcji, że wrócą tu rok po roku. Początkujący mogą spróbować swoich sił w bazach rybackich, łowienie na łodziach lub bezpośrednio na pontonach. Sum i karp, leszcz i okoń, szczupak, kleń – w tym sezonie prawie każdy rodzaj zgryzu. Wymiary ryby, sądząc po opiniach, zbyt zachęcające, ale przede wszystkim dużo wrażeń z marką Astrachań – płoć, ryb, które są szczególnie interesujące w tej porze roku.