86 Shares 7957 views

Jak aktywować „obiecanej zapłaty. Intersvyaz”

Problem niedoboru gotówki musi stawić czoła wielu abonentów. Po tym wszystkim, to nie zawsze jest możliwe, aby monitorować swoje konto i uzupełnić saldo na czas. Zgodnie z warunkami służby niektórzy ISP zawiesić dostęp w przypadku braku wymaganej ilości na rachunku w dniu płatności. Tak więc czas, aby zaktualizować swoje konto lub po prostu nie jest w stanie tego zrobić zapominając, można przejść bez Internetu.

Abonentów korzystających z usług Spółki Czelabińsk „Intersvyaz”, taka sytuacja nie jest zagrożona ze względu na usługi, która pozwala klientowi na tymczasowe uzupełnienia konta z pozostałej kwoty. O tym, jak można go aktywować i jakie są warunki, opisujemy w tym artykule.

W "Promised Płatność" service ( "Intersvyaz"). opis

Możliwość tymczasowo pożyczyć fundusze stamtąd ISP klientów „Intersvyaz” około 7 lat temu. Wcześniej spółka ta nie zapewni wygodę jej użytkowników. W tej chwili jest to bardzo popularne, ponieważ, widzisz, jest na tyle wygodne, aby pożyczyć pewną kwotę pieniędzy, które mogłyby zapobiec odłączenie internetu. Warunki, na którym usługa jest świadczona „obiecanej zapłaty” ( „Intersvyaz”)?

 • Aktywacja jest dostępna tylko dla klientów, którzy korzystają nieograniczony dostęp do Internetu.
 • Termin doręczenia – trzy dni. W tym okresie, Internet będzie nadal działać, a klient musi dokonać ilość obiecanego płatności na koncie. W przypadku braku terminowego regulowania dostępu zostaną zawieszone, a login użytkownika – zablokowane.

 • Świadczenie usług jest dozwolone raz w miesiącu. Zatem niemożliwe jest kilka razy w ciągu jednego okresu rozliczeniowego użyć dwukrotnie obiecaną zapłatę.
 • Wziąć obiecanej zapłaty ( „Intersvyaz„) może być używany tylko wtedy, gdy bilans klienta jest to kwota nie wystarcza, aby zapłacić za usługi. Oblicz może być dodana do kosztów miesięcznych płatności na rzecz podstawowej planu taryfowego abonenta zapłaty za możliwością nieograniczonego Internecie.
 • Na liście opcji, które są dostępne po uaktywnieniu obiecaną zapłatę, to: „Smile 74”, „Surfer”, „Atak 74” (pełna lista można obejrzeć na oficjalnej stronie dostawcy).

Jak wziąć „obiecanej zapłaty. Intersvyaz”

Dla abonentów spółki, istnieją trzy warianty aktywacji płatności zaufania.

 1. Konto osobiste na stronie internetowej „Intersvyaz”. Wybierając w prawym górnym rogu tej samej pozycji menu, należy podać dane do uwierzytelniania (są one wydawane klientom, gdy usługa jest aktywna, login i hasło). Po pomyślnym zakończeniu testów będą dostępne do konta internetowego klienta. Tutaj można znaleźć szczegółowe informacje o koncie (bilans, usługi aktywnego, etc.), użyj usługi za płacenie rachunków w trybie on-line, itp
 2. Aplikacja mobilna. Jest to nowoczesny i wygodny sposób monitorować stan konta. Zainstalować ją na swoim urządzeniu mobilnym, właściciel umowy z firmą „Intersvyaz” (telefon, tablet PC) mógłby w każdej chwili, aby szybko uzyskać informacje o swoim koncie, aby go naładować, a także aktywować przydatnych usług.
 3. Biuro Obsługi Klienta. Gorąca linia „Intersvyaz” spółka (telefon – 8-800-200-07-47) Eksperci firmy, można również podłączyć obiecaną zapłatę na tych samych warunkach.

Sposobów, aby wpłacić pieniądze na konto

Po upływie usług firmy „Intersvyaz” „Promised zapłatę” (jak go podłączyć, powiedzieliśmy wcześniej) trzeba uaktualnić swoje konto. Lepiej zrobić to wcześniej, nie czekając na obsługę zamka, który przychodzi po trzech dniach. Istnieje kilka opcji dla konta „Intersvyaz» Płatności:

 • karta bankowa (za pośrednictwem strony dostawcy bankomatów).
 • terminali płatniczych.
 • Z numerem konta (dowolnego operatora telefonii komórkowej „Tele2”, „Beeline” i tak dalej.).
 • W siedzibie spółki.
 • Elektroniczne portmonetki ( "Webmoney", "Yandex" itd.).

wniosek

Obiecał płatność ( „Intersvyaz”) – jest to usługa powszechna, która pozwala, aby nie przerwać korzystanie z Internetu, nawet gdy nie ma pieniędzy na koncie. Jest ona dostępna dla abonentów korzystających z nieograniczonego dostępu. Wyłączenie nie jest wymagane – po terminie jest wyłączona, niezależnie od tego, czy do uzupełnienia bilansu.