562 Shares 3481 views

Honda Valkyrie Rune 2004: ciekawe i przydatne informacje

Przez długi czas myślałem, że entuzjaści motocykli inżynierowie Hondy zapoznać się z wyglądem i wzornictwa swoich produktów jest nie z obawą co do ich właściwości technicznych. Taka silna opinia ucierpiała z wydaniem Honda Valkyrie Rune 2004.


Valkyrie został zaprojektowany przez amerykańskiego podziału japońskiej firmy, która posiada własną fabrykę i studio projektowe. Amerykanie zawsze była znana z doskonałej postawy do umysłu zewnętrznego rowery, więc nikt nie był zaskoczony, że jednym z najbardziej eleganckich i futurystyczny motocykl produkcyjnej z nietypowej nazwie, zapożyczonym z mitologii nordyckiej o Valhalla, stał się dużym popytem na całym świecie.

Podstawą Honda Valkyrie została oparta na elektrowni 6-cylindrowy Goldwing GL1500, produkowany w Ameryce. Jej wielkim sukcesem, najwyraźniej spodvig projektantom tworzenie Honda Valkyrie.

Benzyna w kształcie litery V, w przeciwieństwie, czterosuwowy objętość 1832 centymetrów sześciennych prędkości do 290 km / h. Jego ilość wynosi 91 litrów. a. Przy 2500 obr. / Min. jego moment obrotowy osiąga 150,4 Nm (na kole). Ma ona rozkład gazu cieczy chłodniczej i SOHC. Silnik Honda walkiria 2 zawory na każdy cylinder. Rower ma kardanowego końcowy napęd. Razem miał 5 asyst. Wymiar silnika (skok tłoka) – 74h71 mm.

Dość szerokie Honda walkiria ma wysokość tylko 691 mm (na poziomie siodła). Siedząc na nim przypomina ludziom jeźdźca na koniu. Rozstaw osi wynosi 1750 mm. Pomimo swojej łaski, ten rower ma sporo masie do 349 kg. Że wyróżnia opona radialna F150 / 60R-18 i R180 / 55R-17. Rowery wyposażone w dwa hamulce przedniej (pływający rodzajów płyt 330 mm średnicy i zaciskiem 3 tłokiem). Osadzenie hamulca w Honda Valkyrie pojedynczej płyty (płyty z pływającym 336mm i 2-clamp tłoka).

Zawiesina ma skok: F R 99 mm, 99 mm. Honda Valkyrie motocykl wyposażony objętości zbiornika paliwa 23,5 litra. Motocykl typu system zasilania wtrysku paliwa (FI PGM jest automatyczne urządzenie wyjścia). Rama w Honda walkiria glinu (dupleksu). Rower ma przednie zawieszenie typu krótkiego-pull (o przebiegu 100 mm).

W tylnego zawieszenia ma monoshock. Charakteryzuje konsoli i progresywnej charakterystyki (nastawiony 100 mm). Ten model motocykl jest dostępny w następujących kolorach: niebieski, czarny Illusion Cherry, Doubl Clear-Coat Black. Wielu rowerzystów dostroić swoje rowery do Twojego gustu i preferencji, więc sprzedaż widać mocno zmodyfikowany model Valkyrie. Takie „Enhanced” rowery mogą kosztować znacznie droższe niż zwykle.

To dotyczy Cruiser rower (niskie siedzisko ma pionowy lądowania). Na takiej „maszyny” tylko jedna osoba może iść. Wyróżnia się: dużą ilością chromu, wygodne siedzenia, długi rozstaw osi i stosunkowo mocny silnik. Model ten ma dobre dynamikę i doskonałą stabilność kierunkową. Duża baza z niskim środkiem ciężkości i szerokiej opony doskonale wykonywać rolę stabilizującą.

Pomimo faktu, że te rowery wciąż nie stracił swoją popularność wśród rowerzystów, wartość ich obecnie waha się całkiem dopuszczalny zakres. Honda Valkyrie, których cena zależy od przebiegu i stanu motocykla, wahającej się od 25 do 35 tysięcy dolarów. Może powinniśmy dokonać zakupu?