105 Shares 1287 views

Martynov Timofei – guru wymiany handlowej

W młodej rozwijającej się rosyjskiej społeczności handlowej nowe gwiazdy nieustannie zapalają ogień. Martynov Timofei z własnym doświadczeniem potwierdza, że osoba z wykształceniem politechnicznym odnosi sukces. Na giełdzie, jak również.


Kamienie milowe

Biografia Timofeya jest pełna imprez. Zamieszkajmy trzy punkty.

Martynov Timofei założył w 2007 roku portal "Smart Lab". Strona wzrosła, wzrosła w ciągu dziesięciu lat, przynosi zyski.

Martynov Timofey poprowadził program "Rynki" na RBC TV. Dedykowane sześć lat życia do pracy w RBC. Kanał telewizyjny niestety opuścił Timofei Martynov w 2013 roku.

Przedsiębiorca artystycznie odtworzył doświadczenie w pracy na giełdach światowych, w wyniku czego w 2015 r. Opublikował książkę "Mechanizm handlu. Jak budować firmę na giełdzie. "

Mistrz Propagandy

Według Timofey, regularne transakcje zakończyły się w 2014 r., Kiedy to rubel zaczął spadać, faworytowe kontrakty terminowe dla indeksu RTS próbowały zejść na dół, a rynek dla przyjaciół z Ameryki Północnej nie był prosty.

Timothy pozostawił w portfelu swoje ulubione narzędzia służące utrzymaniu ducha i szkoleniu profesjonalnych umiejętności. Martynov przejął rozwój bazy klientów, organizację konferencji i forów, transmisje do Radio Mediametrix oraz partnerstwo z funduszem hedgingowym z Kajmany.

Popularność smart-lab wzrosła, witryna pisze na stałe blogerów. Reklamodawcy publikują przydatne sugestie, ponieważ publiczność portalu ma trzydzieści trzy tysiące dziennie. Timothy ma nadzieję, że popularność cieszy się większą popularnością wśród Finam Investment Holding.

Również regularne spotkania z inwestorami prywatnymi na forach i konferencjach przyczyniają się również do rozbudowy bazy klientów. Święte skrzydło jest przyćmione przez innowatorów giełdowego monster Alexander Gerchik.

Mały młody guru rosyjskiego gościa, założyciel przygotował angielską wersję serwisu. Teraz miasto w Londynie i dżungla Wall Street akceptują plan handlowy w oparciu o analizy analityczne Wasilij Oleynik i Larisa Morozowej.

Złożone doświadczenie w handlu walutowym zażądało wyjścia, a doświadczenie stało się podręcznikiem "Mechanizm obrotu". Timofey Martynov uczciwie i otwarcie mówił o własnych zwycięstwach i porażkach na giełdzie.

Jak budować firmę na giełdzie

Autor książki ostrzega: handel na giełdzie jest piekielną siłą roboczą. Timofey dotarł do tej prawdy przez dziesięć lat pracy na rynkach.

Nowicjusz do wymiany jest przydatny do czytania książki, aby opanować główne pojęcia, zapamiętać algorytm pracy, dostroić się do stałego badania w wybranym kierunku. Początkujący nie mają pojęcia, jakiego rodzaju smok jest giełdą. Młody przedsiębiorca jest zdecydowany i pewny siebie, aby przezwyciężyć zarówno byki, jak i niedźwiedzie, i odebrać pełny zysk. Kiedy marzenia wymykają się z planami, a chęć wymiany handlowej wzmocni się, zalecamy ponowne przeczytanie książki "Mechanizm obrotu".

Doświadczone Rekiny rekinów zalecają zapoznanie się z treścią podręcznika. Widok doświadczonego przedsiębiorcy na problemy, niuanse, metody, narzędzia rynku sprawi, że dokonasz ponownej oceny zwykłych rzeczy, zidentyfikujesz skomplikowane przypadki handlu.

Czterysta stron tekstu i wykresów wykazuje poważne podejście autora do tych, których prezent guru z rynku przyciąga do handlu giełdowego. Uderzająca wytrwałość i staranność autora

Martynov Timofey: myśli z pierwszej książki

Cytaty pozostaną w książce. Tutaj zostanie podana interpretacja przeczytanych stron.

  • Wartości ludzkie. Strach i chciwość zapobiegają zamykaniu pozycji i osiągają pełny zysk.
  • Statystyki. Wielkość udanych ludzi jest nieznana. Pięć lub dziesięć procent graczy – to nie jest ważne. Najważniejszą sprawą jest kierowanie pracą mózgu w celu wprowadzenia tych niewielkich procentów.

  • Na temat techniki sprawy. Pamiętaj zdarzenia, które muszą wystąpić z papierami wartościowymi i wpływać na cenę aktywów. Poświęć trochę czasu, aby zbadać postępy w handlu wybranym instrumentem. Zaznacz wydarzenia na listach dziennych, tygodniowych i miesięcznych przedziałów czasowych. Wyniki obserwacji przyniosą rezultaty.

Czytaj książki – koncentracja czyjejś osobowości i nie powtarzaj błędów. Czytelnicy czekają na nową sagę Martynova Timofei.