648 Shares 2240 views

Co decyduje o wielkości piersi u kobiet?

Duże piersi piękny kształt jest ozdobą każdej kobiety. Ale nie cała natura dała tyle bogactwa, wiele kobiet myśli o tym, jak zwiększyć ich objętość. Więc co determinuje rozmiar piersi? Spójrzmy na ten problem w sposób bardziej szczegółowy.

Przyczyny wzrostu piersi

Początek wzrostu piersi u dziewcząt przyczynia się do zmiany poziomu hormonów, które zaczyna się zmieniać w czasie dojrzewania. Moment ten proces jest dość trudne do określenia, ponieważ każdy organizm jest inny, ale w większości przypadków piersi przestaje rosnąć do 20 lat. Mimo, że istnieją przypadki, gdy klatka piersiowa mogą zwiększyć, a następnie, na przykład, po porodzie.

Ginekolodzy są skłonni uwierzyć, że najważniejszym okresem dla kształtowania przyszłej biustu – pierwszych trzech lat od pierwszej miesiączki. W tym okresie piersi aktywnie rośnie i rozwija się. Po trzech latach wzrost piersi zaczyna zwalniać lub całkowicie zatrzymać. A co decyduje o wielkości piersi u dziewcząt? Nierówności mogą wystąpić w procesie wzrostu, które mogą w dorosłym życiu. To nie jest uważane za patologię, a martwić się o to nie warto.

Zazwyczaj, rozmiar sutka określa się dziedziczeniem. Jeśli wyścig jest zdominowany przez kobiety krzywego kształt, w większości przypadków, dziewczynka z rodziny też będzie duża pierś i vice versa, jeśli piersi matki mały rozmiar, to nie ma potrzeby czekać na cud.

Wybór pierwszego biustonosz

Kiedy formacja piersi u dziewczynek przychodzi czas, kiedy należy rozważyć zakup biustonosz. Jest to bardzo poważny temat tej sprawy, ponieważ nieprawidłowa wielkość może być wybrany do dostarczenia sporo problemów jeszcze nieuformowanych piersi.

Obecnie w sprzedaży są specjalne biustonosze dla nastolatków, które różnią się od dorosłych pozbawione nasion i całe rondo. Pożądane jest również, aby wybrać biustonosz z materiałów naturalnych. Pasy nie powinny być zbyt wąskie, aby nie pocięte na ciele, trzeba wybrać dość szeroka z możliwością regulacji długości.

Ponadto, przed zakupem nie jest zbędny, aby spróbować w biustonoszu, aby zobaczyć jak to obsługuje formy, klatka piersiowa nie powinna wypaść i ściśnięte, tak aby nie zakłócać krążenie.

Który może zależeć od wielkości piersi

Rozmiar piersi kobiety zależy bezpośrednio od poziomu hormonów w organizmie, ponieważ są one zmuszone do rosnąć biust. Ale choć hormony są głównym kryterium dla rozwoju gruczołów sutkowych, ale nie jedynym.

Ważnym czynnikiem, który determinuje rozmiar piersi jest cera dziewczynka. Z reguły cienkie osoby nie mogą pochwalić się wyprofilowana i pulchna, a wręcz przeciwnie, rzadko mają mały rozmiar piersi. Dlatego, jeśli chcesz zachować objętość piersi na tym samym poziomie, konieczne jest, aby dokładnie przemyśleć przed osiedlenie się na każdej diecie. Po tym wszystkim, wraz z pasa można zmniejszyć i klatki piersiowej.

Innym czynnikiem, który decyduje o wielkości piersi – to dziedziczność. Często rozmiar biustu jest dziedziczona od matki do córki.

Metody niechirurgiczne powiększenie piersi

Nie wszystkie kobiety są zadowoleni z rozmiaru swoich piersi, więc poniższe wskazówki pomogą w celu zwiększenia jej rozmiarów i uczynić go bardziej apetyczne formy:

  • Prawidłowe odżywianie. Zrównoważona dieta to niezbędne do prawidłowego funkcjonowania wszystkich układów organizmu, w tym raka piersi jest. W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby wyczerpać się z różnego rodzaju diet, jak to ma bezpośredni wpływ na klatce piersiowej.
  • Ćwiczenia. Czy rozmiar biustu zależy od nich? Istnieje wiele sposobów, aby pompować mięśnie piersiowe, począwszy od banalnych pompek, które można zrobić w domu, a do złożonych zestawów ćwiczeń, które wymagają obecności w siłowni. Należy zauważyć, że za pomocą ćwiczeń, aby powiększyć biust o kilka rozmiarów nie uda, ale gra sportowa mieć pozytywny wpływ na napięcie mięśni, Twoje piersi staną się bardziej stonowana i elastyczna.
  • Leki hormonalne – to jest to, co decyduje o wielkości piersi. Jak już wspomniano, głównym bodźcem dla wzrostu jest zmiana poziomu hormonów. Pod wpływem hormonów piersi zaczyna rosnąć w rozmiarze. Jednakże, należy zachować ostrożność w leczeniu większych ilości niniejszy sposób, jak każdy lek razem z pozytywnym efektem ma również skutki uboczne, a nadmierne spożycie może dostarczyć więcej szkody niż pożytku.
  • Sex – jest kolejnym czynnikiem, który decyduje o wielkości piersi u kobiet. Paradoksalnie, ale seks pomaga również zwiększyć objętość piersi. Podczas seksu indukuje produkcję estrogenów, które nie mogą jednak wpływać na tomy.

metody chirurgiczne

Injection – to bardzo popularny sposób na korektę biustu. Wszystkie manipulacje trwać krócej niż godzinę, a wynik można zobaczyć niemal natychmiast. Ponadto, w klatce piersiowej po takiej operacji nie różni się od prawdziwego. Ale ma kilka wad, w tym wysokie koszty i efekt krótkoterminowy. Tak, i do zwiększenia piersi w ten sposób może być tylko 1-2 rozmiar. W razie konieczności wzrostu o więcej niż dwóch wymiarach, jest przedstawiony w następujący sposób.

Instalacja implanty. Ta metoda jest również dość drogie, iw przeciwieństwie do efektu wtryskowej utrzymuje się przez wiele lat, ale wymaga pełnej operacji.

Piersi w czasie ciąży

W czasie ciąży piersi zaczynają się radykalnie zmienić. Jest to ułatwione przez zmienionej równowagi hormonalnej. Wiele kobiet zauważyć, że ich piersi zaczęły rosnąć w rozmiarze, często pojawiają się bolesne. Wszystko to ze względu na fakt, że organizm kobiety przygotowuje się do karmienia piersią.

Stopień nasilenia tego uczucia każda kobieta jest szczególnie indywidualne. Ktoś może nawet nie zauważysz różnicy, a ktoś ból objawia się bardzo mocno. Zazwyczaj, zwiększenie czułości przechodzi trzy, cztery miesiące, ale objętość piersi jest zachowana aż do zakończenia karmienia.

W drugiej połowie ciąży piersi może rozładować się żółtawą ciecz – siary. Jest to tylko jeden etap przygotowań do karmienia piersią. Złączki ciemnieć i zwiększa halo powierzchni.

Niektóre kobiety, aby zachować kształt i sprężystość piersi mają tendencję do rezygnacji z karmienia piersią, ale należy pamiętać, że kobiecie piersi zmieniają kształt nawet we wczesnych stadiach ciąży. W chwili narodzin pierś przeszedł już wszystkie etapy formacji, a rezygnacja z karmienia może w żaden sposób wpływać na jego kształt. Korzyść dla dziecka z mleka matki jest niekwestionowana.

rozmiar biustu i ilość mleka – czy istnieje związek?

Mleko matki – ważnym elementem dobrego zdrowia każdego dziecka. Dlatego każda kobieta zajmuje się przede wszystkim pytanie, czy to wystarczy mleko do karmienia ich potomstwo. Niezależnie od ilości mleka z piersi zależy od rozmiaru? Powszechnie uważa się, że ilość mleka zależy od wielkości gruczołów sutkowych. Czy to prawda?

W rzeczywistości, duże piersi – to nawet nie zorientować. Fakt, że piersi kobiecy składa się z kwasów tłuszczowych, gruczołowej i tkanki łącznej. Ponadto, konstrukcja ta nie zależy od wielkości i kształtu i wszystkie kobiety są całkowicie takie same. Jedyna różnica polega na ich procentowego.

duża ilość tkanki tłuszczowej określa jego wielkość i ilość mleka jest określana przez zawartość tkanki gruczołowej jest charakterystyczna dla dużych piersi bywają. Co więcej, tym większa ilość generowanego mleka. Dlatego nawet niewielka skrzynia pod pewnymi warunkami może produkować więcej mleka niż piersi większe. Tak więc, odpowiadając na pytanie, czy mleko z piersi zależy od wielkości, możemy śmiało powiedzieć, że istnieje.

Czynniki wpływające na produkcję mleka

Hormonów. Prolaktyny w połączeniu z oksytocyną stymuluje tworzenie i wydzielanie mleka u matek karmiących. Gdy zaburzenia hormonalne mogą mieć problemy z laktacją, w tym przypadku przypisane terapii hormonalnej.

Moc. Na dobry laktacji niezbędnym do prawidłowego odżywiania. Ponieważ preparat mleka jest duża strata energii, która wymaga uzupełnienia.

Ilość karmienia piersią. Im częściej mama wkłada dziecko do piersi, tym bardziej zaczyna produkować mleko.