130 Shares 3167 views

Władywostok – Chabarowsk: jak dojechać

Wielu mieszkańców i gości Władywostoku zastanawiają się, jak pokonać dystans „Władywostok – Chabarowsk”. Łączy miasto Federal Highway M60, leży malownicze tereny dalekowschodnie. Ponadto, istnieje kolejowej, wzdłuż której prowadzony zastrzeżonych szybkich pociągów. W razie potrzeby, i pośpiechu można również skorzystać z bezpośredniego lotu między dwoma miastami.


dystans

Odległość „Władywostok – Chabarowsk” to 763 km. Droga między miastami jest wystarczająco dobre. Sytuację komplikuje fakt, że niektóre części ścieżki często podlegają naprawie, co znacznie zmniejsza szybkość poruszania się na torze.

samolot

Oczywiście, to najszybszy sposób, aby dostać się z punktu A do punktu B – latać samolotem. W tym przypadku odległość „Władywostok – Chabarowsk” samolot pokonać w półtorej godziny, w zależności od rodzaju. Obecnie koszt biletu wynosi od 3,9 do 6 tys. Cena zależy od linii lotniczej i klassnosti miejscu. Lotniska w obu miastach są nowoczesne, wygodne i wyposażone we wszystko co niezbędne do wygodnego odlotem oczekiwania.

W zależności od wymaganej szlaku komunikacyjnym trwa kilka linii lotniczych, więc loty działać codziennie. Kilka dni tygodnia może być kilka lotów.

samochód

Szybkość jest drugi sposób, aby dostać się do miejsca docelowego. Droga Vladivostok- Chabarowsk przechodzi wiele Far miejscowościach którym zjeść z mniejszym lub większym komfortem. Ponadto, na trasie znajduje się wiele małych hoteli, w których na pobyt. Średnia podróży samochodu wzdłuż tej trasy trwa około 13 godzin (przy prędkości 60 km / h) na 7 godzin (przy prędkości 110 km / h). Ale nie być zbyt optymistyczne, aby przejść cały szlak zawiedzie przy dużej prędkości. Po drodze wiele obszarów, w których trzeba wykonać małą prędkość. Dlatego konieczne jest, aby powołać się na 10 godzin ścieżkę.

Zaletą tego typu podróży można uznać całkowitą swobodę działania. Jeśli nie jesteś w pośpiechu, na pewno przykręcona do źródeł mineralnych, zatrzymać nad jeziorem lotosu, piknik nad brzegiem jednego z wielu rzek, które występują na drodze. Jednym z głównych rzek będzie Chorus – piękne górskie żeglugi, nad brzegiem, gdzie można usiąść w upalny dzień. Miejscowi chętnie pływać w zimnych wodach Horusa.

Opłata zależy od ceny paliwa i zużycia paliwa w danym pojeździe. W chwili obecnej można spotkać około 2000 rubli.

autobus

Droga „Władywostok – Chabarowsk”, odległość pomiędzy punktami końcowymi, z których niewiele ponad 750 km, można pokonać autobusem. Cena biletu dla dorosłych wynosi 1.200 rubli. Magistrala będzie na dworcu w Chabarowsku ciągu 13 godzin po podaniu Władywostoku. W ten sposób różne autobusy są 3 do 5 razy. Podczas pobytu, podróżni mogą kupić przekąskę w drodze lub kawiarnia mieści się w mniejszych stacjach.

Autobusy poruszać się wyłącznie na torze, nie pozwalając pasażerom do odwiedzenia ciekawych miejsc wzdłuż drogi, lub nieco z niego usunięte.

pociąg

Bilety kolejowe „Chabarowsk – Władywostok”, jak również w przeciwnym kierunku, można kupić nie tylko bezpośrednio na stacjach, ale bez wychodzenia z domu. Jest to oczywista zaleta podróżowania pociągiem. Czas podróży zależy od rodzaju kompozycji. Więc szybki pociąg „Moskwa – Władywostok” pokonuje dystans w 12 godzin. Jednakże, konwencjonalna struktura przemieszczania przez 15 godzin. Koszt drugiej klasy miejscu – od 1700 rubli. Miejsce w coupe będzie kosztować od 2,5 tys, luksusowym miejscu – od 7000. Ponadto konieczne jest, aby wziąć pod uwagę klasę pociągu – w krótkim cenie na tych samych miejscach będzie wyższa niż zwykle. W niektóre preparaty są dostępne i ogólne samochody, cena od miejsca, w którym jest trochę więcej niż tysiąc rubli.

Zaletą pokonanie trasy „Władywostok – Chabarowsk” pociąg – nie trzeba siedzieć godzinami, a nawet możliwość iść spać.

Wybór sposobu podróżowania, konieczne jest, aby skupić się na konkretnych parametrów: czasu, pieniędzy, komfortu. Tańsze i bardziej interesujący sposób podróżowania, oczywiście samochodem. Jeśli kabinie kilka osób – cena każdego z nich jest znacznie zmniejszona. Nawet jeśli podróżujesz z dziećmi, to będzie łatwiej przejść przez ulicę w samochodzie, ponieważ mogą one dostać się rozprostować nogi w dowolnym momencie. Dodatkowo w bagażniku samochodu, można pobrać wiele rzeczy.

Jeśli urządzenie nie posiada, to lepiej, aby zatrzymać wybory w pociągu, jak przedłużone siedzi w jednym miejscu, w autobusie jest bardzo męczące. Jeśli pieniądze nie jest czynnikiem decydującym, a boisz się wysokości, klasa coupe „luksus” podróż będzie bardzo wygodne.

Cóż, tych, dla których najważniejszy czas, aby wybrać płaszczyznę. Za stosunkowo niewielkie pieniądze, w krótkim czasie znajdziesz się w odpowiednim miejscu.