302 Shares 9600 views

Program laptopa Camera


Do tej pory mamy coraz mniej możemy komunikować się z przyjaciółmi, rodziną lub współpracownikami twarzą w twarz. Dlaczego? Tylko naprawdę nie mam czasu na spotkania i zabawy przyjaznych herbat.

Jak wtedy? Przychodzi z pomocą e-mail, sieci społeczne i różne programy przeznaczone do szybkiego wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych.

Ponadto, staje się coraz bardziej popularne kamery internetowe, które pozwalają zobaczyć nasz rozmówca, bez względu na to, gdzie na świecie może on być.

Program dla kamery laptopa lub komputera stacjonarnego jest zwykle bardzo łatwy w użyciu, nie wymaga dużo czasu na jego instalację i konfigurację, czyli rozpocząć przyjemną rozmowę można mieć tylko kilka minut.

W tym artykule postaram się rozwinąć w jaki sposób podłączyć kamerę do laptopa, ponieważ w przypadku nieprawidłowego podłączenia początkowo jakiegokolwiek oprogramowania do przenośnego aparatu widać, po prostu nie potrzebują. Ponadto, skupimy się na liście wymaganego oprogramowania, które jest przeznaczone do pracy aparatu.

Rozdział 1. Program aparatem przenośnym. Od czego zacząć?

Najpierw zobaczmy, czego potrzebujesz do pracy. Tutaj znajduje się lista wszystkich niezbędnych:

1. Oczywiście, laptop lub komputer stacjonarny.

2. Sama nieruchomość kamery, które mogą być początkowo wbudowany w urządzenie, albo połączyć się z nim za pomocą portu USB.

3. Zestaw oprogramowania. Zasadą jest, że produkt jest oferowany wraz z aparatem, czy jest już zainstalowany na komputerze przenośnym. W pierwszym przypadku będzie to dysk startowy, który zawiera wszystkie niezbędne informacje.

4. W ostateczności użyj dostęp do Internetu. Każdy nowoczesny komputer jest w stanie samodzielnie określić, czy podłączenia nowego urządzenia i przez bardzo krótki czas, aby wybrać się w cyberprzestrzeni wszystko co potrzebne do instalacji i poprawnego działania programu.

  Sprawdziliśmy? Wszystkie dostępne? Wychodzimy z faktu, że sprzęt wideo został zakupiony oddzielnie od notebooka, co oznacza, że musi najpierw połączyć, a dopiero potem przystąpić do konfiguracji.

  Rozdział 2. Program dla kamery laptopa. Podłączyć, zainstalować i skonfigurować poprawnie

  Nawet jeśli jesteś początkującym użytkownikiem, nie martw się, że masz coś, co nie może się zdarzyć. Jesteś pewny, aby zainstalować urządzenie, a aby to zrobić, wystarczy przestrzegać poniższych punktów zaproponowanych instrukcją.

  1. W przypadku, gdy klawiatura komputera wzmocnionej, szukać specjalnego klawisza Fn. Znaleziony? Aktywuj podłączony do portu USB aparatu podczas naciskania przycisku. W górnym rzędzie są klawiszy funkcyjnych. Znaleziony? Należy zwrócić uwagę na przycisk z małą ikonę kamery. Nie? To wszystko i będzie trzeba kliknąć, aby aktywować Laptop programu kamerę. Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, obraz z etykietami „ON” pojawi się na ekranie lub „Off”. Wybierz opcję „Enable” tryb.

  2. Teraz, za pomocą specjalnego narzędzia jest niezbędne w celu doprowadzenia przenośny lub wbudowanej kamery na ekranie. Po pierwsze, o narzędziu. Jest to program dla notebooków kamera, która pozwala na dostosowanie urządzenia do interfejsu użytkownika. Spróbuj odnaleźć swój własny folder kamery, jeśli nie wpisz wyszukiwania «Camera» ( «») i Cam komputerze znajdzie to, czego potrzebujesz, automatycznie.

  3. Jeśli urządzenie wideo jest zbudowany, a następnie komisja pierwszej rozmowy, to włączy się jego własny. Czyli wszystko co musisz zrobić, to włączyć żądany program, co do zasady, jest Skype.

  4. Jeśli aparat jest zdejmowany i przenośny komputer, podłączyć urządzenie USB w laptopie. Teraz musimy dostać się do menu, aby zmienić ustawienia komputera. Jak to zrobić? Przede wszystkim, należy przejść do „Panel sterowania”, a następnie trzeba przejść do „Menedżer urządzeń”. W menu, które się pojawi, otwórz sekcję „Urządzenia do obrazowania”. Gotowy? Teraz musimy przyjrzeć się nazwą części aparatu, chociaż czasami laptop nie można go wyświetlić, a więc określa jako „Nieznane urządzenie”. Po naciśnięciu prawego przycisku myszy włączyć aparat.

  5. Ci, którzy korzystają z autonomicznego aparatu, by przypomnieć, że czasami, w niektórych modelach, istnieje alternatywa przycisk zasilania. Aparat uruchamia się i będzie ona wdrożyć aplikację na ekranie.

   Rozdział 3. Program dla kamery laptopa. Gdzie mogę korzystać z urządzenia wideo?

   Najczęstszym program nadal jest Skype, który już wspomniano powyżej.

   Ponadto, podobne dodatki dostępne w aplikacji agenta z Mail.ru, Messenger i ICQ są również dostępne. Jest nadal w trybie testowym, funkcja ta działa w niektórych sieciach społecznościowych, na przykład, na stronie „odnoklassniki” i „Vkontakte”. Wszystko, co musisz zrobić to poprawnie skonfigurować urządzenie wideo, a następnie można cieszyć się mnóstwo spotkań towarzyskich, obserwując każdy ruch swojego towarzysza.

   Istnieją również programy mające na celu nagrywanie filmów (np WebcamMax), specjalny program do śledzenia (Monitor Kamera, Webcam Surveyor, Active WebCam, webcamXP Pro 3,72), jak również innych. Można je znaleźć później, w zależności od konkretnych celów pobrać na laptopie.

   Jeśli zastosujemy się do instrukcji zawartych w tym artykule, a prawidłowo podłączyć urządzenia, w dowolnym programie, rozpocznie się automatycznie i będzie można do pracy niemal natychmiast.