876 Shares 5264 views

Amerykańska aktorka i modelka Bruk Berk

Ósmego września 1971 roku w Stanach Zjednoczonych Hatforde urodzonego dziewczyny, który później stał się znany w branży filmowej i telewizyjnej. Jego popularność zyskała jako modelka, aktorka i prezenterka telewizyjna.


wczesne lata

Bruk Berk urodził się w rodzinie wielodzietnej z dziewięciu braci i sióstr. Rodzice nie wiedzieli, że ta nazwa będzie pasować do trwałego charakteru przyszłej aktorki, a córka będzie „klasy ekspert” w wybranym zawodzie.

Kiedy rodzice rozwieść, Bruk Berk, wraz z matką udał się do Tucson, Arizona. I, o dziwo, jej matka wychowuje kończąc drugi mąż Armen Hartoumyan. Po pomyślnym zakończeniu Uczennice PaloVerde trudu wszedł do University of California, gdzie otrzymała zawodu dziennikarza.

wzrost kariera

Przez cały studiów na Uniwersytecie Bruk Berk stara się spróbować się jako model. Jej wiara w trwałe zyski pieniężne natychmiast dać wspaniałe rezultaty. Udział w kampanii reklamy telewizyjnej dla Coca-Cola, Anheuser-Busch i M Professional Cosmetics przynosi jej sławę. Co potwierdza błyszczących okładkach magazynów ze zdjęciami Brook i kolejnych propozycji Shortstop firmy Yankee'S, Discover Card i Bally Total Fitness na produkcję stałych motywów reklamowych.

Szczególny czas w ich karierze był rok 1999. W tym czasie firma telewizja E! Entertainment Television szukał zastępstwa Dzhules Ashner, który kierował projektem „Dziki Show”. Po udanym wywiad i przyjemnego wrażenia Brook, producenci zaproponował jej pracę na stażu w ramach projektu „pomidor wojny”. Przyszłe gwiazdy z wielkim powodzeniem poradził sobie z zadaniem i otrzymał trzyletni kontrakt gościć „Wild Show”.

Ten projekt zaangażowany w podróż dookoła świata z wizytą do interesujących miejsc. Ich wygląd, ubranie, bikini, extreme charyzma i seksualność, nasza bohaterka dostarczył reality show ogromny rating, co doprowadziło do nowych propozycji wydawnictw erotycznych.

W 2002 roku, umowa wygasła, a popularny prezenter telewizyjny opuścił projekt „Dzikie Show”. To natychmiast spadła w oglądalności programów telewizyjnych. Należy zauważyć, że w późniejszym okresie na nowe wiodące programy telewizyjne – Sindi Teylor, zajmował to miejsce tylko dla jednego roku. Po tym, „Dziki Show” pod tą nazwą przestała istnieć.

Kontynuacja prac na E! Entertainment Television nie kończy, a Brooke bierze udział w programie telewizyjnym „Droga do czerwonego dywanu”, „Pozycja”, „Najsłabsze ogniwo” i innych.

2004 staje się nowa runda kontynuować swoje kariery. Brooke jest zaangażowany w "Backstage" serial "Smallville" wydań "Gilmore Girls". W tym samym roku, to czyni go jeszcze bardziej popularny prezenter telewizyjny fakt, że firma Electronic Arts oferuje wykorzystanie jej wizerunku w grze Need for Speed: Underground 2.

Warto wspomnieć wykonanie małych ról Bruk Berk w serialach telewizyjnych, takich jak „Claudia, chodź!” I „Las Vegas”. Jednak znaczna zwycięstwo w amerykańskim programie telewizyjnym „Taniec z gwiazdami” przyniósł jeszcze bardziej sława i uznanie widzów członka Ameryki Południowej.

Na kariery przedsiębiorczej Brook zyskał jako producent strojów kąpielowych własnego projektu oraz nazwę z nazwą „tylko Brooke.” Później modelka produkuje serię kalendarzy ze swoich zdjęć. Oni w 2005 roku przyniósł jej pierwsze miejsce wśród kalendarzy z modeli w Stanach Zjednoczonych.

Otwarcie nowej firmy do produkcji odzieży zewnętrznej dla kobiet w ciąży księguje Badoosh niemowląt na 2007 rok.

domatorstwo

Pomimo różnych działań, ona znajduje czas na życie osobiste. Brook w latach 2001-2006 był żonaty Garth Fisher, i urodziła dwie dziewczynki. W sierpniu 2006 roku została zaangażowana do Brooke David Charvetom, muzyk i aktor. Ich małżeństwo córkę Haven Ren i syn Shay Breyvin.

Bruk Berk, pełnometrażowych filmów z jej udziałem:

  • 1986 – "Spirit of Vengeance" (gra kelnerkę na wrotki).
  • 2004 – "Sandwich" (rola Katarzyny).
  • 2004 – "Zmierzch" (Gill).

Ciekawostki z życia Brooke

  • W wieku czternastu lat, zdobyła nagrodę w konkursie piękności.
  • Pierwsza córka jest nazwany na cześć bliskiego przyjaciela Neria Davis.
  • Amerykańska aktorka i modelka, zagrała w takich znanych publikacjach, takich jak Playboy, Stuff, Maxim, Celebrity Skin i FHM.

Tutaj jest to wspaniała, utalentowana i charyzmatyczna kobieta, która wygrała wszystkie swoje piękno i talent.