655 Shares 1479 views

Świadek na weselu: co powinna zrobić ta dziewczyna?

Bycie świadkiem na weselu to zaszczyt i tradycyjny obowiązek najlepszego przyjaciela oblubienicy. Jest ona niemal najważniejszą osobą podczas ceremonii po nowonarodzonych, ponieważ najważniejsze obowiązki i obawy związane z organizowaniem uroczystości ślubnych spoczywają na niej i na świadku.


Obowiązki przyjaciela na weselu nie są ograniczone do obecności osoby wymienionej podczas uroczystej ceremonii małżeństwa. Pierwsze kłopoty zaczynają się na długo przed wakacjami. Są związane z organizacją ślubu, zapewnieniem moralnego i, w miarę możliwości, praktycznego wsparcia dla panny młodej, a także utrzymaniu odpowiedniej atmosfery wesela. Tak, świadek na weselu … Co powinna zrobić podczas uroczystości?

Pierwszą rzeczą, jaką ma taka dziewczyna, jest studiowanie mnóstwa specjalnej literatury (czasopism poświęconych ślubie, broszur), aby pomóc w zaplanowaniu uroczystości. To na ramionach, że często odbywają się negocjacje z dekoratorami, makijażem, fryzjerem, czyli podstawowym obowiązkiem przyjaciela w dniach przedśpiewnych, aby pomóc młodej organizacji zorganizowania środowiska ślubnego. Czasami, jeśli świadek lubi kreatywność, jako prezent dla nowożeńców tworzy klocki do pierścienia, zajmuje się projektowaniem butelek ślubnych szampana i okularów lub zdobi kosze na różowe płatki. Następną rzeczą jest, aby świadek na weselu (a raczej przed ślubem) pomagać pannie młodej w wyborze sukni. W końcu kto jeszcze da skuteczną poradę w tak delikatnej sprawie, jak nie najlepszy przyjaciel? I, oczywiście, organizacja tego nowego rytuału fangled, jak partia kurczaka, jest również zaangażowany w to.

Ale oto najważniejsza data. Oblubienica narzeka, ale świadek na weselu nie mniej się martwi! Co powinna zrobić dziewczyna? Oczywiście, aby pomóc swojemu przyjacielowi stać się najbardziej oślepiającym. Jest obecna na ubieraniu panny młodej, nakładając makijaż, czesając włosy, pamiętając wskazówki makijażu i fryzjera. W ciągu dnia będzie musiała poprawić fryzurę oblubienicy i odnowić makijaż, aby zachować piękno i świeżość. Cóż, wszystko jest jasne z przygotowaniami. A przed wyjściem z domu, świadek na weselu, który powinien zrobić? Przede wszystkim zebrać wszystko, czego potrzebujesz – od mokrych serwetek i pudełka z proszkiem, aby zaopatrzyć się pończochy, baterie do aparatu i inne drobiazgi, aby ratować panny młodą strój i dobry humor w przypadku siły wyższej.

Bardzo interesująca chwila w dniu ślubu to cena panny młodej, wydana przez tego samego przyjaciela. Jak widać, bardzo ważną rolą jest świadek na weselu! Co należy zrobić w tej sprawie? Oczywiście przygotuj się dobrze. Aby wymyślić interesujący scenariusz wykupu, proste, ale pomysłowe zadania dla pana młodego, wszystkie żarty i dowcipy, aby proces okupu był jak najprzyjemniejszy i wyznaczyć ton dla całego wesela.

Podczas uroczystości świadek musi postępować zgodnie z instrukcjami rejestratora, przeprowadzać niezbędne ceremonie ze świadkiem i podpisać akt rejestracyjny. Ale nawet tutaj jej obowiązki nie kończą się. Świadek musi towarzyszyć oblubienicy podczas sesji zdjęciowej, w celu właściwego rozprowadzenia sukienki, poprawienia złamania lub poprawienia makijażu, aby wszystko wyglądało idealnie w aparacie. Często świadkowie są niezależnymi asystentami fotografa i kamerzysty – zachowują błysk, tło, reflektory.

I, wreszcie, kiedy uroczystości przechodzą do sali, świadek nadal nie będzie na uboczu. Tamada musi mieć mnóstwo obowiązkowych rozgrywek z udziałem świadków, więc będziesz musiał być w centrum uwagi aż do końca wakacji. Tak więc, jak widać, rola świadka jest raczej skomplikowana i pełna odpowiedzialności. Ale jest też przyjemna: zorganizować wspaniałe wakacje dla bliskiego przyjaciela – czy nie jest zabawne?