222 Shares 7558 views

Tkach Elena: Książka

Tkach Elena – znany krytyk baletowy. Ale oprócz zajęć teatralnych, ona jest autorką kilku powieści i opowiadań w zbiorze „tańczyć w rytm deszczu.” Najbardziej popularny utwór literacki pisarza jest „Noc pełni księżyca.”


życiorys

Tkach Elena urodziła się w 1959 roku w Moskwie. Writer ukończył szkoły baletowej. Następnie wszedł GITIS. Po ukończeniu edukacji teatralnej Tkach Elena kilka lat pełnił funkcję redaktora naczelnego w jednym z czasopism młodzieżowych. Potem pracował w Centrum Sztuki w Moskwie, kierował działem literackim Teatru Kremla. Tkach Elena pracowała także w czasopiśmie „Teatralne Życia”, „Shift”. W 1986 roku brał udział w organizacji Festiwalu Teatralnym w Moskwie.

Literacka kariera bohaterki tego artykułu rozpoczął się na początku lat dziewięćdziesiątych. Nie tylko we własnym imieniu, ale także pod pseudonimem Elena Lanetskaya publikować swoje prace Elena Tkach.

książki

Książka „Full Moon Noc” został opublikowany w 1992 roku. Potem przyszedł z bajki „zwycięskie trawy”. Całkowity nakład tych książek było 300.000 egzemplarzy. Pierwsze prace, które opublikował Elena Tkach pod własnym nazwiskiem stał się „Taniec w rytmie deszczu.”

W 2001 roku pisarz opublikował powieść „Samodurka”. W tym samym roku został opublikowany dwa utwory przeznaczone dla młodych czytelników.

„Noc Pełni Księżyca”

Ta książka jest skierowana do dzieci w ośmiu – dziesięciu lat. Fabuła książki jest proste, ale istnieje wiele ciekawych i niezwykłych bajkowych postaci. Szczególną uwagę zwrócono wizerunku Moskwie. Kapitał w „Night of the Full Moon” jest przedstawiany z niezwykłym ciepłem. Bohaterami produktu – dziewczynki Ksenia i jej zielone znajomego Skuchun. Z ich miłości i przygód rozpocząć.

„Pokonanie-trawa”

Ta książka jest kontynuacją dzieła „Noc pełni księżyca.” Bohaterowie są takie same – Xenia i Skuchun. Postacie historia Eleny Tkach walki o zbawienie Beauty. W tej książce, podobnie jak poprzedni, jasne tło jest krajobraz Moskwa. Recenzje pierwszej części w większości pozytywne. W odniesieniu do kontynuacji opowieści o Ksenia i jej przyjaciel Skuchune, tutaj różne zdania. Według opinii, historia w książce „Pokonanie trawy” rozciągnięte.

Inne książki Elena Tkach wśród czytelników są mniej popularne. Są one tworzone w gatunku fantasy, ale koncentruje się na czytelnika dorosłego. Książki te zawierają następujące prace:

  1. "The Seventh-key".
  2. „Pan z ciemnej twarzy.”
  3. „Księżniczka Wołchow”.
  4. „Przebłyski Nieba”.
  5. „Ne'er zrobienia rodzinę”.