543 Shares 6985 views

Ból głowy kierowcy – wyciek powietrza

Kupić samochód – to jedno, ale dbać o technologii – to inna sprawa. Czy kierowcom mnóstwo bólu głowy związanego z maszyną. Oczywiście, jeśli was – właściciel drogiego obcego samochodu, prawdopodobnie będzie mniej problemów. Ale nasz przemysł samochodowy może czasami „proszę” tak, że koło nie chce usiąść. Najczęstszym problemem – przeciek powietrza. VAZ – gigant autostructure krajowy, jest zagrożone.

Najczęściej przecieku powietrza wpływa na mechanizmy, które biorą udział w dostawach paliwa. Jeśli samochód pokrył dokładnie tę „dolegliwość”, który wkrótce czekać na kłopoty. Pierwszy cierpieć silnik. Urządzenie może pracować w godzinach porannych, ale po pracy na chwilę, nie reaguje na pedał gazu.

Dalej – gorzej. Uruchom silnik może zostać osiągnięty jedynie w dłuższej przewijania rozrusznika. W rezultacie, silnik nie zostanie uruchomiony. Jeśli istnieje taki obraz, potrzebna jest pomoc z zewnątrz. Konieczne jest, aby jeden obrócił rozrusznik i inne spojrzenie na rurze wydechowej i jej emisji. Co to jest? To bardzo proste. Podczas przewijania startera, nawet nie miga, gdy paliwo jest doprowadzane do cylindrów, jest wymagane do rury wydechowej będzie dymu. W tej sytuacji najważniejsze, aby zrozumieć, że paliwo jest dostarczane.

Samochód – złożona struktura technika. W związku z powyższym, powody, dla których dostarczane jest paliwo, może być wiele. Jednak, jak pokazuje praktyka, najczęściej – jest przecieku powietrza w przewodzie paliwowym. Powody, dzięki którym zjawisko to obserwuje się – ciemność. Słaba jakość uszczelka do filtra, problem z pompą paliwa, przewody paliwowe zużyte i skorodowane rury paliwowej. Zasadniczo przecieku powietrza występuje w sposób naturalny lub z powodu nieudolnych napraw. Na przykład, po zmianie filtra paliwa i ustawić klasyfikację. Często podczas prac remontowych może zakłócić połączenie paliwa. Ten natychmiast mieć negatywny wpływ na działanie silnika. Fakt, że układ paliwowy zavozdushivaetsya wszelkich naruszeń bezpośredniego lub odwrócenia gałęzi.

Rodzaje nieszczelności: zewnętrzne, wewnętrzne i uderzający mechanizm układu paliwowego. W rzeczywistości – to nie jest różne problemy. Na przykład, zewnętrzny ssania – nie jest niczym innym niż dodatkowy wlot powietrza w przewodzie dolotowym. Powietrze w tym przypadku mieści się od atmosfery.

Drugi typ (wewnętrznej) – analogiem powyżej rodzaju, z jednym wyjątkiem – powietrze wchodzi do wnęki silnika. Tutaj nadmiar powietrza w mechanizmach występuje z powodu wycieku z różnych części.

Weźmy bliżej przyjrzeć się przecieku powietrza, objawy, które mają negatywny wpływ na „serce” samochodu. Jeśli jakikolwiek nadmiar butli nie jest w pełni wypełniona mieszaniną roboczej. Jest zagubiony i znacznie zwiększa szybkość czasie spalania. Z tego powodu, gdy maszyna traci obciążenie mocy, silnik przegrzewa się, że są „głupie” brzmi w gaźniku, tłumik. Po naciśnięciu na pedał gazu drgania samochodu. Miłośnicy będą mieli trudne czasy, aby zaoszczędzić paliwo.

Ze zwiększeniem olej opałowy ulega rozkładowi do produktów spalania przed dotarciem do cylindrów. A kiedy nie dają silnikowi minimum benzyny, to dodatkowo pogarsza sprawę. Długotrwały jazdy z takim kłopoty – Silnik śmiertelne. W ssania niewystarczająca podaż paliwa natychmiast nie występuje. Silnik pracuje jest normalne, nie jest jasne, w jaki sposób. Jak wyeliminować ten rodzaj bólu głowy? Myślenia. Podczas jazdy jest konieczne pokrycie barierę powietrza. Jeśli praca jest coraz lepiej – przyczynę paliwa lub jego mechanizmów zasilających. W przypadku awarii, trzeba wziąć swój „konia stali” i zabrać go do specjalistycznego centrum diagnostycznego.

Nie zapomnij o pozostawiając samochód. Że zaniedbania w samochodzie – przyczyna wszystkich chorób. Ale unmetered powietrze – atak, który może i ma negatywny wpływ na „serce” samochodu. Tak dokładnie śledzić pracę swojego „żelaznego konia”, a przy najmniejszym podejrzeniu spróbować rozwiązać ten problem, aby uniknąć poważniejszych konsekwencji.