446 Shares 8300 views

Sedan Renault Latitude: fotografie, dane techniczne i opinie właścicieli

Renault Latitude – jest to samochód klasy biznes, który został ogłoszony pięć lat temu, w 2010 roku. Po raz pierwszy została zaprezentowana publicznie w Moskwie w sierpniu tego samego roku. To urządzenie jest produkowane w Rosji, Afryce, Azji i Turcji. Tak, to pomaga zrozumieć, co model jest i co jej specyfikacji.


Wymiary i wygląd

Wymiary w Renault Latitude, muszę powiedzieć, dość duży. Długość pojazdu 4897 mm, szerokość – 1832 mm. Rozstaw osi jest również kwestia szacunku. Jej dane są 2762 mm. Co ciekawe, w podstawie maszyny leżał rozszerzenie platformy koreańskich modeli, takich jak Samsung SM5.

Konstrukcja interesujący sedan. Jego front end natychmiast przyciąga spojrzenia. Potężny krata, chromowana, nie może zaimponować. Wygląda to bardzo imponujące, również umieszczone dokładnie w środku diament podpis – emblemat. Kaptur, nawiasem mówiąc, nieco wklęsła, co jest kolejnym rozwiązanie projektowe.

części zewnętrzne

Duże reflektory rozciągnięty w poziomie tak, że ich kąty trochę nawet iść na boku samochodu. Wygląda na solidną i szklany dach. Pokryta jest przyciemniane tak, że na zewnątrz wygląda prawie czarny. Przedni zderzak wystaje nieco do przodu i świateł przeciwmgielnych projektanci postanowili zatopić w głębokich zakamarkach prostokątnym kształcie. W związku z tym przebiegły recepcji udało się wizualnie sprawiają, że maszyna bardziej wydajne i szeroki.

Kontury Latitude Renault jest bardzo zwięzły i harmonijny. Fakt, że projektanci zdecydowali się zastosować ponownie w formie klasycznej linii środkowej samochodu, który nieznacznie wzrasta od przodu do tyłu. Technika ta została już testowane przez wiele lat, a ze względu na to zawsze działa, aby stworzyć ciekawy obraz maszyny. Wreszcie uzupełnia wizerunek solidnego, ale nie ciężkie masy żywności.

wnętrze

Renault Latitude ma wielki stylu. Wnętrze otrzymał wyrafinowany, elegancki, w ogólności, sposób i powinny być limuzyna samochód należący do klasy biznesowej. W środku wszystko jest urządzone z wysokiej jakości naturalnej skóry, gałki skala chromowane, a jeśli weźmiemy pod uwagę bogatsze komplet, a tam nawet pastę z prawdziwego drewna. Pod dźwignią CPR eksperci zdecydowali się umieścić uniwersalną jednostkę sterującą z dwóch elementów – nawigacji i telefon komórkowy.

Renault Latitude sedan okazało nie tylko reprezentacyjny, ale również wygodne. Przednie fotele można regulować we wszystkich kierunkach. Top wersja ma fotele z funkcją masażu i ustawień pamięci. To jest naprawdę wyjątkowy fotel. Wygodne, z pneumatycznymi rolkami do masażu (5 sztuk), mogą pracować w dowolnym z czterech dostępnych trybów: mocnej, miękkiej, AC i DC. Ta cecha – prawdziwym wybawieniem dla tych ludzi, którzy często wyjeżdżają na długie wycieczki lub po prostu długiego stania w korkach. Ze względu na drogach masażu osoba poczuje się zrelaksowany i wygodne.

wyposażenie kabiny

Renault Latitude dostaje głównie pozytywne recenzje. Jest to zrozumiałe, ponieważ ten model sedan jest w stanie spełnić wymagania wielu, nawet bardzo wymagających kierowców. Na przykład, tylne fotele są doskonałe same trzech pasażerów. Wygodne i przestronne – dużo miejsca na nogi i nad głową. A jeśli jedna trzecia odejdzie i nie będzie tylko dwóch pasażerów, więcej możliwości dla nich otwarte. Na przykład, zanurzenie tabelę z tyłu, gdzie nie ma nawet uchwyt na dwa kubki.

Dopłata do potencjalnych nabywców oferują trzy strefy kontroli klimatu. Opcja ta funkcja pozwala ustawić indywidualne ustawienia oddzielnie dla pasażerów (i dla wszystkich) i dla kierowcy. A jednak urządzenie posiada wbudowany system zarządzania jakością powietrza. Każdy wie, jak ważne jest, aby w kabinie był dobry mikroklimat. Tak więc, klimatyzator jest zintegrowany kombinowany filtr z węglem aktywnym i jonizator (pracuje w dwóch trybach). Ze względu na tak ważnym i użyteczne dodatki do salonu nie dostać kurz i zapachy. Również opcje te służą jako swoisty oczyszczacze powietrza z drobnoustrojów chorobotwórczych i różnych alergenów. Żądaną funkcję. I jeszcze powietrze nasycone korzystnych jonów ujemnych. Jeśli kierowca lub pasażer chce zapach wewnątrz ładny, powietrze jest cechą zapachowego. Są nawet dwa oddzielne kasety.

Renault Latitude: dane techniczne samochodów

Jednym z proponowanych silnika w jednostkach liniowych mogą być montowane pod maską tego modelu. 2-litrowy silnik 139, moc jest szczególnie popularna. On pracuje bezstopniową CVT wariator. On jest dość oszczędny i mocny. Model, który może pochwalić się tym silnikiem, znanym jako Renault Latitude I 2.0 CVT.

Innym, nie mniej w wersji popytu – jedna pod maską którego grzechotki V6 2,5-litrowy silnik generujące moc 177 koni mechanicznych! Rysunek jest imponująca, zwłaszcza w porównaniu do poprzedniej wersji. Zagregowane Model automatyczna 6-biegowa biegów. Maksymalna, które mogą być osiągnięte w zakresie prędkości pojazdu wynosi 209 kilometrów na godzinę. Wydawałoby się, że taka maszyna musi być stały zużycie paliwa. Ale w rzeczywistości nie. Mniej niż 10 litrów na 100 km w mieście. Doskonały wynik nie dziwi ze względu na fakt, że model ten szybko stał się popularny wśród Rosjan.

kierowców europejskie są w stanie kupić i samochody z turbo diesel. Istnieją trzy opcje – 150, 175, a nawet 240 koni mechanicznych! Model z silnika (to ostatnie, oczywiście) jest w stanie osiągnąć cel 235 km / h. A do 100 km, jest on rozproszony w ciągu zaledwie 7,5 sekundy.

bezpieczeństwo

Renault Latitude samochodów, których zdjęcia znajdują się w artykule, ma dobre wyniki w zakresie bezpieczeństwa. należy zacząć od zawieszenia. Interesujące jest to, że model ten przejęła swojego poprzednika – Renault Laguna samochodowym. Ale to jest tylko przód. Ale z tyłu samochód „pożyczył” od Nissana.

Maszyna ta posiada nowoczesnych systemów bezpieczeństwa. Ponadto, zarówno pasywne i aktywne. Standardowo wyposażone w sześć poduszek powietrznych, mocne trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, wspomagania hamulców i ABS. Eksperci postanowił zatem zaprojektować kolumnę kierownicy do sterownika nie czuje żadnego zagrożenia jeśli zbyt gwałtownego hamowania. Udało nam się osiągnąć to dzięki kilku łagodny kąt nachylenia kierownicy.

sprzęt

Opinie Renault Latitude z właścicielami otrzymał w większości pozytywne. To, nawiasem mówiąc, wiele osób zainspirowało do zakupu tego modelu. Ale urządzenie nie może powodować inne emocje, ponieważ nawet podstawowe wyposażenie podoba imponującą listę dostępnych urządzeń. Elektronika, kierowca może być podłączony przez Bluetooth, system 3D-audio (z funkcją MP3 i CD) z sześciu potężnych głośników cieszyć się podróżą. Samochód jest zdecydowanie dla miłośników głośnej muzyki i „mięsiste” bas. Istnieje również system o nazwie Plug & Music. To sprawia, że możliwe jest podłączenie dużej liczby różnych podmiotów zewnętrznych. Nawet iPod są obsługiwane.

Więcej potencjalny nabywca jest zaproszony do specjalnego systemu. I że Bose Sound System. Różni się ona potężne głośniki w wysokości dziesięciu kawałków i korektor ze wzmacniaczem wielokanałowym! Cóż, lista innych opcji są dość szerokie. Jeśli ktoś ma chęć i zdolność finansową, można kupić felgi aluminiowe oraz diody LED, na przykład. Parktronic, Bi-Xenon, czujnik deszczu, światła i wiele innych są również dostępne za dodatkową opłatą.

koszt

Brand new „Reno” będzie kosztować około 900 tysięcy rubli. Cena dość duża, ale musimy pamiętać, że jest to samochód klasy biznes z bardzo szerokiej listy sprzętu, doskonały sprzęt, wysoką wydajność i wygodne wnętrza. Ale to jest cena minimalna. Na przykład, w wersji 2.5 AT6 Privilege z silnikiem 177-konnym i sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów będzie kosztować 1,532 mln rubli. Tańsza wersja Confort Dynamique w konfiguracji wynosi 60.000 tańsze.

W ogóle, to wszystko zależy od konfiguracji. Jeżeli samochód ma wszystko: .. szyby, 16-calowe stalowe obręcze kół, reflektory przeciwmgielne, adaptacyjne poduszki powietrzne, różne systemy wspomagające, podgrzewane fotele, karty chipowe, CD, MP3, klimatyzacja, itp ponad model będzie musiał zapłacić dużą sumę. Jeśli skromne wyposażenie, niektóre mniej. Z rękami mogą być brane w ogóle za kilkaset tysięcy.