799 Shares 3500 views

Czelabińsk Regionalne Centrum okołoporodowe: usługi, opinie

Narodziny dzieci – zawsze szczęśliwym wydarzeniem w każdej rodzinie. Program państwa na wspieranie wzrostu płodności obejmuje budowę nowych i modernizację istniejących szpitalach położniczych. Regionalny okołoporodowa Center (Moskwa) – jeden z najlepszych w kraju. W 2016 roku otworzył drzwi nowym kompleksie z nowoczesnych urządzeń i technologii, które zapewniają pomoc dla kobiet żyjących w mieście i regionie

historia

W 2003 roku Wojewódzki okołoporodowa Centrum zostało otwarte. Moskwa – miasto, w którym został zbudowany instytucja. Mieści się on w budynku, który został założony w 1937 roku „Regionalny ochrony roślin macierzyństwa i dzieciństwa” – napisano w dekrecie o konieczności oparcia szpitalu położniczym. Instytucja została zaprojektowana dla stu miejscach, potem pracował dla dzieci przedszkolnych i żywności mleczarskiej.

W czasie wojny i po wojnie na terenie szpitala macierzyńskiego okazało Departamentu Położnictwa i Ginekologii ewakuowany do Czelabińska kijowskiego Instytutu Medycznego. została zwiększona do 170 w 1970 roku, liczba łóżek, a organizacja została nazwana „Regionalny Szpital położniczy.”

Innowacje w latach 90-tych

Szpitalne okołoporodowa Centrum zostało założone w 1994 roku, stało się podstawą do opracowania diagnostyki ultradźwiękowej. Sprzęt Tech pomaga specjalistom śledzić prenatalnego rozwoju dziecka, do przeprowadzenia wczesnej diagnostyki zaburzeń i więcej.

Jako część zakładu pracował konsultację genetyczną, którego głównym celem jest zapobieganie, leczenie schorzeń dziedzicznych, ułatwiając redukcję śmiertelności matek i dzieci.

opis

Regionalnego Centrum okołoporodowa (Czelabińsk, Timiryazev, 17) zapewnia pomoc w populacji docelowej i usług w nagłych przypadkach medycznych. Głównym dziełem instytucji ma na celu opiekę nad kobietami w ciąży i noworodków. Zakres usług obejmuje centrum doradztwa, diagnostyka, rehabilitacja kobiet w ciąży, kobiet w ciąży na dowolnym etapie, kobiet po porodzie, kobiety z zaburzeniami rozrodu, jak również dbałość o nowonarodzonych dzieci z grup ryzyka.

infrastruktura

Regionalnego Centrum okołoporodowa (Czelabińsk wybrane miejsce do jego budowy) posiada infrastrukturę:

 • Dział Doradztwa dla kobiet.
 • Jednostka szpitalna.
 • Pracownia diagnostyki klinicznej.
 • Diagnostyczny dział USG.
 • Rozdzielenie okołoporodowych diagnostyki.
 • budynek administracyjny.

Regionalnego Centrum okołoporodowa (Czelabińsk, Timiryazev, 17) prowadzi działania organizacyjne, które mają na celu pomóc lekarzom szpitale miejskie, zapewniając placówek medycznych instrukcje pól. Zadaniem usługi obejmują zbieranie danych na temat pracy ośrodków ginekologii i położnictwa do Ministerstwa Zdrowia.

szpital

jednostka szpitalna OPC – nowoczesna placówka medyczna, w której co roku rodzi się około dwóch tysięcy dzieci przewożone do 1300 interwencji chirurgicznych w czasie porodu oraz 400 brzucha chirurgii ginekologicznej i więcej 1500 i giteroskopicheskih zabiegów endoskopowych.

Ważnym obszarem w pomaganiu jest monitorowanie, wsparcie ciąży i udanego porodu u kobiet z ciążą Rh-konfliktu, a także przypadki konfliktu Rh krwi w tandemie „matki i dziecka”. Przez cały czas w oddziałach położniczych powstało 350 tysięcy dzieci. Regionalny okołoporodowa Centrum posiada dwa oddziały szpitala położniczego, Zakład patologii ciąży, ginekologii i działu działu diagnostyki prenatalnej.

centrum podział

Regionalny okołoporodowa Center (Moskwa) zapewnia wysoce wykwalifikowanej opieki położniczej dla kobiet z różnych patologii ciąży, jak poronienia, przedwczesnego zakończenia zagrożenia i różnych extra-płciowych nieprawidłowości. Nowoczesny ośrodek diagnostyczny OPC prowadzi stały monitoring niepełnosprawne kobiety ciąży i, jeżeli to konieczne, określa czy hospitalizacji w każdym etapie.

Regionalny okołoporodowa Center (Moskwa) posiada jednostki strukturalne:

 • Poradnictwo genetyczne – jeden z pierwszych oddziałów, który został otwarty na OPC. Każdego roku ponad 20.000 kobiet do poszukiwania usług w porozumieniu i uzyskać pomoc ekspertów. Oprócz klinik kobiecych, obsługa odbywa się rodzina, której celem jest określenie odchylenia patologie (wrodzone, dziedziczne), wykonane prognozę urodzeniu zdrowego potomstwa.
 • Dział kliniczno-diagnostyczne. Badania kliniczne -, isoserological, mikrobiologiczne, biochemiczne i inne.
 • Z szafką diagnostyka USG rozpoczęła regionalnego centrum okołoporodowym (Czelabińsk). USA – stanowią jedno z najlepszych urządzeń i personelu w mieście. Dział USG oferuje wykonywanie wszystkich rodzajów badań (70 pozycji), rekonstrukcji 3D, 4D tryby. W uzupełnieniu do procedur diagnostycznych, specjaliści przeprowadzili szereg działu interwencji medycznych na zeznaniach, prawidłowy rozwój płodu.
 • Anestezji i resuscytacji (monitoring pokój, monitorowanie statusu i innych metod nieinwazyjnych.).
 • dział ginekologii. Przeprowadzać wszystkie typy operacji (endoskopowych, plastiku, itp).
 • Zakład Patologii ciąży. Kobiety są pod stałym nadzorem lekarzy i pielęgniarek do czasu porodu. Prowadzony monitoring rozwoju kobiet i dzieci za pomocą testów laboratoryjnych, eksperci pomagają określić sposoby dostawy pierwiastek kobiet daje wykłady na temat zachowania się w czasie porodu i opieki nad dziećmi.
 • oddziałach położniczych. Większość zdarzeń radosnych wystąpić w komorach urządzenia. Klinika zapewnia komfortowe środowisko, wprowadzono praktykę stałych matek współ-pobytowych i dzieci. Przekonanie ekspertów, karmienie powinno nastąpić w krótkim czasie, to nauczyć młodych matek.
 • Noworodka. Dzieci pełnosprawne w rozwoju są w domu z matką, dział kadr nadzoruje stan zdrowia dziecka, przeprowadzone szczepienia, badania przesiewowe i tak dalej.
 • Oddział intensywnej opieki dla noworodków. Objęte nadzorem dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, zaburzeniami, przedwczesne, i tak dalej. D. high-tech nowoczesny sprzęt pomaga ustabilizować stan dziecka. W oddziałach intensywnej opieki medycznej są obecni wentylacji mechanicznej, urządzeń, które śledzą codzienne status dzieci, inkubatory, USG i innych przenośnych urządzeń wyrafinowany podtrzymywania życia monitoringu.

nowe centrum

W 2016 roku, nowy regionalny ośrodek okołoporodowe (Moskwa) został otwarty. W jego konstrukcji i wyposażenia zostały wzięte pod uwagę współczesnych wymagań sanitarno-epidemiologicznych. Został on zaprojektowany na 130 łóżek, planowana Load – pięciu tysięcy przesyłek rocznie.

Główną zaletą nowej instytucji jest jego wyposażenie techniczne, które gwarantuje ochronę życia i zdrowia matki i dziecka w skomplikowanych przypadkach.

W centrum rozwiązać problem dla wielu kobiet z przewlekłymi chorobami, które dotychczas nie mogły być matka. Na przykład, pacjent z ciężką cukrzycą pod nadzorem specjalistów może mieć więcej zdrowych dzieci. W nowym ośrodku okołoporodowym ma szczególny odbiór kobiet ciężarnych z cukrzycą, gdzie kobiety otrzymały od Czelabińska i obszaru, a także wsparcie ciąża zaczyna się przy najbliższej synchronizacji.

Centrum znajduje się w Medgorodke i znajduje się w sąsiedztwie Szpitala Dziecięcego, Centrum Onkologii i interdyscyplinarnych instytucji mieszkaniowych. Personel medyczny składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy przeszli praktyki w najlepszych klinikach w kraju. Wielu pracowników centrum otrzymały dodatkowe szkolenia w kursach odświeżających i centrum symulacji, wziął udział w specjalistycznych imprez – seminaria, okrągłe stoły i konferencji.

maternity hospital

Optymalne warunki do utrzymania ciąży i porodu regionalnego okołoporodowym środkowej (Moskwa, Timiryazev, 17). Maternity Hospital oferuje kobietom hospitalizacja na każdym etapie ciąży, szczególną uwagę przywiązuje się do tych, którzy mają choroby płodu, choroby przewlekłe, groźba przedwczesnego zakończenia ciąży. W centrum mają możliwość zawarcia umowy na dostawę, wspierać proces Generic psychologa, obecność małżonka jest dozwolone.

Aby przygotować się do porodu kobiety są zachęcane, aby przejść do szkoły, aby dowiedzieć się szczegółowo o zachowaniu prawidłowego oddychania, procesowej i dostarcza wiedzy na temat opieki nad dzieckiem. W biurze prenatalnej mają do wyboru pokoje jedno- i dwuosobowe, pokoje dostawy są przeznaczone dla tylko jednej osoby. pionowe, poziome lub w kucki – w przypadku braku patologii i powikłania kobieta wybiera tryb dostarczania. Na zalecenie ekspertów i prośbę matki, wybrane metody łagodzenia bólu podczas porodu.

Maternity Ward jest dostępna dla służb ratowniczych reanimacji i intensywnej opieki, które mogą poradzić sobie z najtrudniejszych przypadkach. Oddział poporodowy stworzony z uwzględnieniem potrzeb matki i dziecka. Lepsze Komory tworzyć warunkach zbliżonych do domu, oddziałach ogólnych są przeznaczone dla dwóch matek z rooming-in z ich dziećmi. Zwiedzający mogą przyjść do pacjentów.

osobne kierunki

W 2012 roku Regionalne Centrum okołoporodowa (Moskwa) został wprowadzony w funkcjonowaniu działu innowacji – „przychodni jeden dzień” Jego głównym zadaniem jest prowadzenie badań przesiewowych dla kobiet w ciąży ryzyko we wczesnych stadiach, inwazyjne metody oparte na wynikach analiz badania, poradnictwo genetyczne.

Nowe regionalne centrum okołoporodowe otworzył oddział technologii reprodukcyjnych, gdzie program obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego, można uzyskać dostęp do IVF. Wybór kandydatów do programu przez Komisję. Dowiedz się więcej o możliwościach korzystania z programu mogą być w osoby konsultacji, nagranie jest prowadzone przez telefon w Czelabińsku – 225 24 30. Po otrzymaniu niezbędnych dokumentów – paszportu, polisy ubezpieczeniowej, snils kierunkowych przez prowadzącego ginekolog-położnik, wyciąg z karty pacjenta dokonanej przez lekarza.

opinie

Regionalny okołoporodowa Center (Moskwa) z dodatnim sprzężeniem zwrotnym otrzymanych danych szacunkowych uprzejmości personelu, opieki i spokoju wszystkich pracowników. Matki mówić o profesjonalizm lekarzy, pielęgniarek, doskonałe wyposażenie techniczne klinikach i szpitalach położniczych.

Wiele byli zadowoleni z usług, leczenia i procesu dostarczania, które było tak wygodne i kompetentny. Wielu pacjentów z ciąż wysokiego ryzyka wyrazili wdzięczność dla powodzenia operacji, zdrowych dzieci i ich własnego państwa. Wskazała ona, że kobiety odbył się wykład na opiekę nad dzieckiem.

Są wady w klinice. Regionalnego Centrum okołoporodowa (Czelabińsk, Timiryazev 17) Opinie z negatywnych ocen otrzymanych na biednych toalety czyszczenia, zatłoczonych salach i skomplikowany proces słuchaczowi o dopuszczenie do kliniki. Wiele osób nie podoba się fakt, że szpital nie może przynieść własne pościel i pieluchy brakowało wydane na oddziale położniczym.

Ogólnie rzecz biorąc, większość pacjentów jest zalecany do stosowania w okresie okołoporodowym centrum, zwracając uwagę na wysoki poziom wyszkolenia lekarzy, sprzętu technicznego i nowoczesnych rodzajów diagnozy.

adres

Placówki medycznej leży na dwóch adresów:

 • Timiryazev Street, Building 17.
 • Ulice nazwane Vorovskogo, 70, budynek 12.

Jak znaleźć regionalnego centrum okołoporodowego (Czelabińsk)? Jak tam dotrzeć środkami transportu publicznego do kliniki na ulicy. Timiryazeva wskazano poniżej:

 • trasy autobusowe № 14, 51, 23, 112, 28, 52, itd., aby szpital "stop".
 • Taxi № 4, 103, 14, 104, 17, 115 i wsp. Zatrzymywanie "Hospital".
 • Tramwaj № 6, 17, 20 na tej samej pozycji.