531 Shares 7692 views

Komórka karm roślinne: Cechy i zalety

Komórka rośliny paszowe jest mini-źródło do produkcji paszy dla świń i bydła z ziaren z dodatkiem różnych stężeń kompozycji.

opis

Urządzenie składa się z urządzenia mieszającego, rozdrabniacz z wentylatorami do szlifowania lej ziarna i ze specjalnymi czujnikami. Charakteryzuje się wysoką wydajnością i zapewnia jednorodną masę. Komórka mieszalniach pasz roślin można znacznie obniżyć koszty produkcji i zmniejszenie kosztów produktu końcowego. Dzisiaj coraz więcej, oprócz zwykłych państwowych i zbiorowych gospodarstw zaczęły pojawiać się duże gospodarstwa, które nie może obyć się bez nowoczesnych technologii. Rzeczywiście, wzrost opłacalności produkcji jest niemożliwe bez zmniejszenia kosztów produkcji produktów rolnych.

Główne oszczędności ma potrzeby, aby transportować surowiec do miejsca przeznaczenia. Oczywiście, nie wszystkie gospodarstwa mogą sobie pozwolić na zakup mini-fabryki, ale w tym przypadku staje się uzasadnione, aby połączyć kilka małych gospodarstw do zakupu urządzenia. Również dość popularne zakupu na kredyt.

funkcje

Komórka rośliny karm wykonuje pełen zakres procesów produkcyjnych, które są następujące:

 • ziarna odbioru próżniowa;
 • oczyszczanie z zanieczyszczeń;
 • ważenia i mieszanie w specjalnym młynie;
 • dawki do podawania dodatków w podnośnika;
 • mieszanie przenośnik śrubowy;
 • Produkt rozładowane.

Komórka mieszalniach pasz roślin: Główne komponenty

Mieszaninę ziarna ogrodzenie jest wytwarzane przez pompę próżniową, wyposażonego w składanej zasysa rur i węży. Przyjęcie może znajdować się w odległości 40 metrów. Układ urządzenia zasysającego charakteryzuje się wysoką wydajnością i usunięcie elementów metalowych za pomocą separatora magnetycznego.

obciążenie przedniej dla dodatków paszowych musi podnieść torby z klapką typu. Konstrukcja młynie młotkowym zapewnia wysokiej jakości mielenia ziarna i możliwość stosowania ekranów o różnych wymiarach. Średnia produkcja wynosi 6,8 ton / godzinę, parametr ten zależy od wilgotności powietrza i rodzaju ziarna, a także sita używane.

Główne elementy silnika zapewnia również zasilanie mocą 250 KM Ich charakterystyczną cechą jest to grzejnik postawione w górnej części nadwozia, a także układ chłodzenia wodą. Komórka instalacja młyn pasza jest uzupełniana przez alarm dźwiękowy, aby poinformować o napełnieniu kosza mieszania.

Gdy przełącznik jest wykonana z eksploatacji elektrowni i naprawy pneumatycznych i hydraulicznych systemów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania konsoli. Ponadto, urządzenie zawiera pojemnik na składniki stałe i ciekłe w opakowaniach, układu filtracyjnego zawory są stosowane w pracy dmuchawy, a komputerem pokładowym zdolnej do wytwarzania mieszaniny o stosunku różne dodatki.

Komórka młyn pasz roślin: korzyści

Urządzenia tego typu zyskały powszechne dzięki wielu pozytywnych aspektów.

Jest to przede wszystkim:

 • produkcji w gospodarstwie lub w miejscu przechowywania zboża;
 • Możliwość uzyskania odpowiedniego zaopatrzenia w mieszaninie zasilającej;
 • Wytwarzanie każdej receptury;
 • uzyskanie zrównoważonego wysokiej jakości;
 • wykorzystanie własnych surowców w produkcji;
 • Nie potrzeba dużej liczby pracowników;
 • prosty sposób;
 • wysoka skuteczność;
 • uzyskanie maksymalną oszczędność ze względu na niski koszt;
 • mobilność.

poprawa odżywiania

Optymalizacja diety krów jest nie tylko zastosowanie objętościowych produktu, ale również dodawanie preparatów koncentratu. Rośliny strączkowe i zboża, różne źródła mineralne, witaminy, tłuszcze i białka, sacharoza zapewnić zrównoważoną dietę.

Najszerzej nabyte pasza ziarna z suplementów mineralnych i witaminowych. jest wybrany zgodnie z wydajnością, stan fizjologiczny i wieku zwierząt i zawierający inną liczbę aktywnych dodatków. Wszystko to jest w stanie zapewnić mobilnego rozdrabniacza zakład, którego zasada jest podobna do funkcjonowania jednostek, które są stosowane w instalacjach stacjonarnych.

Jak wspomniano wcześniej, produkcja pasz bezpośrednio w gospodarstwie racjonalny i opłacalny. W szczególności, biorąc pod uwagę możliwość skutecznego i szybkiego wdrażania doświadczeń i osiągnięć naukowych w dziedzinie tworzenia niedożywionych zwierząt. Wymagania stawiane przez bydło składników mieszaniny zasilającej może być w pełni spełnione, gdy niezależny wytwarzania, poprawiając w ten sposób jakość żywności.

funkcje

Komórka instalacja młyn pasz, których funkcje pozwalają produkować żywność bezpośrednio w gospodarstwie, co znacznie obniża koszty. Wynika to z braku konieczności transportu komponentów do wyspecjalizowanych zakładów i znaczącej różnicy w kosztach zboża i gotowej paszy.

Korzystanie z instalacji nie trzeba ładować zboże w urządzeniu, co jest szczególnie ważne w ręcznym załadunkiem, rozproszonych w zbiorowym spichlerzy, których konstrukcja nie przewiduje dla łatwego sprawdzenia specjalistycznych maszyn. RSS składnik ziarna mogą być wytwarzane bezpośrednio z magazynu za pomocą rękawów. Po przetworzeniu, otrzymaną mieszaninę wystarczy zrobić i wysłać depozyt.