219 Shares 8406 views

Elektryczne suszarki do rąk. Cechy i typy urządzeń

Urządzenia elektryczne dawna częścią naszego życia i zajmował oddzielny niszę. Tworzenie korzystnych warunków dla gości jest łazienka nie będzie trudne. Elektropolotentsa, suszarka do ubrań dawna nieodłącznym atrybutem łazienki. Do toalety szeroki zakres nowoczesnego sprzętu. Suszarki elektryczne do użycia rąk w toaletach w miejscach o dużych skupisk ludzi. To restauracje, kawiarnie, puby, kina, centra handlowe, duże biura.


Ważne parametry urządzenia

Przez istotnych kryteriów rąk suszarki elektryczne obejmują:

  • Maszyna wydajność. Sam proces powinien zająć trochę czasu, co jest ważne dla dużego przepływu użytkowników.
  • Niezawodność. Ten parametr jest wymagany, ponieważ urządzenie jest w miejscach publicznych i są często wykorzystywane.
  • Oszczędność. Automatyczne wyłączanie do rąk suszarki elektryczne gwarantuje zmniejszenie kosztów energii. Urządzenie nie wymaga eksploatacyjne (ręczniki papierowe lub serwetek). Urządzenie jest skromny w pracy, dlatego nie wymaga częstej konserwacji.
  • Higiena. Podczas działania suszarki ma bezpośredni kontakt ręki z urządzeniem.

Techniczne wskaźników elektrosushilok ręka

Przy wyborze urządzenia należy zwrócić uwagę na następujące cechy:

  • Moc. Wskaźnik ten jest w zakresie od 1 do 2,7 kW. jednostka zasilania wpływa na szybkość suszenia, niż jest w rzeczywistości proces ten jest szybsze. Nie zapominaj, że zużycie energii jest wyższa w bardziej zaawansowanych urządzeniach.
  • Poziom hałasu generowany. Standardowy zakres tego wskaźnika od 55 do 85 dB. Im mniej szumu, tym bardziej przyjemne w użyciu urządzenie.
  • Wydajność wentylatora mieści się w zakresie od 15 do 72 litrów na sekundę – wpływa na szybkość suszenia wody.

Typy stron elektrosushilok ręka

Duży asortyment instrumentów pozwala dokonać wyboru według własnych upodobań. Suszarki do rąk na różnych takich parametrach:

  • Typ wykonanie. Rozróżniać otwarte (ciepłe powietrze wychodzi od dołu) i zamknięte modele (ręce powinny być umieszczone w specjalnym zagłębieniu). Suszarki elektryczne z niszy wygodny w tej wodzie z ręką nie rozpraszają się po pokoju. Popularny głównie korzystają z otwartych narzędzi, ze względu na niższe koszty.
  • Materiał obudowy. Są one wykonane z tworzywa sztucznego lub stali. Plastikowe elektryczne suszarki ręczne służą do domów lub mieszkań, małym biurze. Stal ze względu na wytrzymałość materiału zaleca się do stosowania w środowiskach o dużym natężeniu ruchu ludzi.
  • bezpieczeństwo urządzenia. Są automatyczne i ręczne suszarki do rąk. Pierwsza prezentacja działać w rękach urządzenia. Odróżnić suszarki z licznikiem czasu, który kończy się po 10-30 sekund. po włączeniu i urządzeń pracujących w prezentacji do otworu ręcznego dostarczać ciepłe powietrze. Dla funkcjonowania suszarek mechanicznych należy użyć przycisku włączania / wyłączania urządzenia. Urządzenie jest na ogół wybiera się automatyczne rozłączenie, ze względu na zabezpieczenia przed przegrzaniem i urządzenia higienicznego.

Do tej pory, mały pokój łazienka nie jest problemem. Zwartość urządzeń używanych w życiu codziennym, oszczędza przestrzeń dla innych przydatnych produktów lub urządzeń. To może być suszarka do ubrań, pralka, kosz do prania.