309 Shares 8628 views

Jak również podgrzewane w zimie z własnymi rękami? Instrukcje i materiały

Woda Dalsze domki i wille, które znajdują się poza miastem, jest dostarczana przez studzienek znajdujących się w okolicy. Jeśli w okresie letnim operacja nie towarzyszą trudności z początkiem zimnej pogody istnieje ryzyko zamarznięcia wody i obudowy. W celu wyeliminowania możliwości zakłóceń w dostawach wody, właściciel powinien pomyśleć o tym, jak dobrze zaizolować w zimie z własnymi rękami. Chronić przed mrozem budowy, można użyć materiałów pod ręką, a mianowicie, siano, suche liście, słoma, torf lub trociny. Najbardziej skuteczne jest zastosowanie mineralnej wełny, które stosuje się do izolacji cieplnej. Jeśli chcesz, aby rozwiązać ten problem na stałe, można zainstalować skrzynię, która jest tworzywa sztucznego lub metalu dobrze uszczelnione, zamykając okres zimnej czapce, który jest izolowany pianką.


Wybór materiału

Jeśli myślisz o tym, jak dobrze zaizolować w zimie z rękami, a następnie zacząć wybierać materiał grzewczy, a więc konieczne jest, aby wziąć pod uwagę warunki klimatyczne w danym obszarze. Między innymi, że odgrywa ważną rolę głębokości wód gruntowych w miejscu, również w tej sprawie. Jeśli jest to region o dość łagodnym klimacie, gdzie termometr rzadko spada poniżej -15 stopni, możliwe jest zrezygnowanie z naturalnych materiałów, które zostały wymienione powyżej. Wokół otworu szybu, aby wytwarzać pole, a pokryty wybranego materiału. Izolacja cieplna musi być dobrze chroniony przed działaniem wilgoci, a tym samym bez obniżenia wydajności izolacji cieplnej.

Przed zaizolować dobrze w zimie z własnych rąk, należy pomyśleć o warunkach klimatycznych. Jeśli w domu znajduje się w regionie o dość surowym klimacie, gdzie poziom wód gruntowych jest bardzo wysoki, najlepiej jest skorzystać z izolacji przemysłowych. Wybór materiału, czego potrzeba, biorąc pod uwagę koszt za metr kwadratowy i specyfikacji. Dość często, eksperci zalecają stosowanie styropianu, wełny szklanej lub Penoizol. Z tych grzejników można przygotować również w czasie zimy. W tym przypadku urządzenie może być wyposażony w pompy elektryczne.

Z tego powodu, że powietrze ma najniższą przewodności cieplnej, musi być pozostawiona pomiędzy warstwą izolacji i szczeliny powietrza osłonowego wynosi 5 cm. To dodatkowo chroni sprzęt przed zamrożeniem. Można stosować i pianki, które mają małe pęcherzyki powietrza, wykorzystując je zwiększy właściwości izolacyjne. Grubość warstwy izolacyjnej w ten sposób powinny dotrzeć do 35 centymetrów.

Technologia pracy

Jeśli myślisz o tym, jak dobrze zaizolować w zimie z rąk, trzeba będzie użyć w algorytmie pracy wymienione. Aby rozpocząć nadlewek metalowej osłonie drobnych oczkach, ściany potrzebne do wycofania się z 5 centymetrów. Konstrukcja to trzeba nosić metalową obudowę, pozostawiając między siatki i przestrzeni dla kur izolację. Teraz mistrz może przeprowadzić napełnianie trocin lub innego materiału, który został wybrany do robót izolacyjnych. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z materiału wypełniającego, zagęszczania nie trzeba. Pod zawór powinien być ustawiony blasze, które rozciągają się poza płaszcza stalowego, ważne jest utrzymanie pewnego zniekształcenia, które wyeliminuje penetracji wody do izolacji.

Poprawa skuteczności izolacji cieplnej

Chodźmy gotowy na zimę bardziej ostrożnie. Zabezpieczenia w tym przypadku konieczne jest przeprowadzenie izolacji z dodatkowym systemem rozgrzewki. Aby to zrobić, dobrze, można zainstalować mały grzejnik i ruchomy czujnik, który będzie sygnalizował nadejście mrozu. W czasie tworzenia cienkiej lodowej skorupy na powierzchni wody w odwiercie działa wyposażenie obejmujące grzejnika promuje resorpcję lodowa. Jeśli zdecydujesz się zorganizować dobrze na tej zasadzie, woda będzie w stanie chronić przed mrozem, efektownie zmniejszenie kosztów energii.

Izolacja termiczna wkładka do kamienicy

Jeśli zmierzyć się z problemem, jak izolować rury ze studni, można użyć techniki zwanej „rura w rurze”. Zmniejszyć ilość robót ziemnych w linii regeneracji od studni do domu z apartamentami, można wykorzystać technologię wiercenia poziomego i przebicie gleby. Rura Tap muszą być ułożone w specyficzny przypadku, jak który będzie pełnił rurę bardziej imponującą średnicę. Rura pompy zasilającej i kabla musi być umieszczony w izolowanej cylindra, który jest wykonany z wełny mineralnej lub pianki. Gdy rurka jest uszkodzona może być łatwo usunięty z obudowy i następnie wymieniane. Jeśli zanim tam było pytanie o jak ocieplić dom prywatny w studni, czyli rurę, która trafi do budownictwa mieszkaniowego, konieczne jest, aby ułatwiać pracę na rurach wydobywczych izolowanymi kurtkę, należy stosować ten kabel.

Montaż izolacji termicznej polu

Jeśli masz na myśli o tym, jak izolować dziurę w ulicy, zwłaszcza jeśli jest to region o łagodnym klimacie, kesonu zainstalowaniu nie jest konieczne. W takich warunkach, odwiert nadproża związane urządzenie może być umieszczone w izolowanej termicznie polu zostać otwarty, gdy jest to konieczne. struktura ochronna wykonana z drewna lub układać z cegieł. Na wewnętrznej stronie mogą być izolowane dowolnym wybranym materiale ścianki. Oprócz podstawowych funkcji, to konstrukcja bardzo często wykonuje i dekoracyjną rolę.

Korzystanie z tworzyw sztucznych do izolacji pola

Przygotowanie do zimy metodę wytwarzania plastikową skrzynię montażową. Jeśli studnie nadproża i rury rozprowadzające będzie poniżej zamarzania gleby martwić o właścicielu witryny nie mają izolację. Na tej głębokości, ekstremalne zimno nie będzie miało wpływu na ewentualne zamrożenie wody. W celu realizacji tego zadania, trzeba wykopać rów wokół odwiertu, przedzieranie ponad 2,5 metrów, a następnie zainstalować kesonu. W celu pełnego zabezpieczenia pokrywy skrzynki, a ściany powinny być izolowane z materiału w postaci wełny mineralnej lub pianki. Jeżeli jest bardzo często obserwuje się dodatkowy niskiej temperaturze, w studzience należy zainstalować dodatkowe pokrywę, która jest wyposażona w warstwę izolacji. Instalacja tego elementu muszą być wykonane z wyprzedzeniem, aby otworzyć klapę w ekstremalnym zimnie nie jest zalecane.

Naprawa lub zaizolować

Izolowane z wełny mineralnej, oczywiście, jest bardzo skuteczny. Nie jest konieczne, aby opóźnić prace nad izolacją termiczną do późnej jesieni, kiedy ziemia zostanie spętany przez mróz. Najlepiej jest prowadzić taką pracę w ciepłe, spędzając minimalną ilość manipulacji funduszy. Naprawa sprzętu, który jest nieczynny ze względu na punkt zamarzania wody, na pewno droższe w porównaniu do zakupu oknie lub wykonywaniu izolacji. Ocieplony wełną mineralną można wykonać samemu, ale jeśli nie są pewni swoich umiejętności, to najlepiej, aby zaprosić ekspertów do opracowania najbardziej odpowiedni algorytm do prac nad izolacją Wells.

wniosek

Gdy już zdecydujesz, co dobrze zaizolować, można przystąpić do nabywania materiałów, środków eksploatacyjnych, części i narzędzi, które nie są dostępne w kreatorze. Po to jest szczególnie ważne, aby dowiedzieć się więcej o procesie pracy. Tylko w ten sposób można uniknąć najczęstszych błędów.