512 Shares 2184 views

Most Krymski w Moskwie

Jedną z wielu atrakcji stolicy, oczywiście, jest krymski most łączący dwa łuki Garden Ring w jednym komunikacji transportowej. To ciekawe, a jego projekt architektoniczny i różnych okolicznościach historycznych związanych z nim. Przyjrzyj się dokładnie do tego ważnego obiektu infrastruktury transportowej stolicy.

z historii

Moskwa-rzeka w tym miejscu miała niewielki głębokość, zapewnia możliwość jej brodzenia. Krymski ford nazywany przez znamionowej umieszczonej tutaj przedstawiciel Krymskiego chanatu w Moskwie. To miejsce jest punktem wyjścia szlaków handlowych łączących stolicę państwa rosyjskiego z południowych terytoriów. Obecnie istniejący most Krymski – to czwarty z rzędu. Pierwszy most na rzece Moskwa przyszedł tutaj pod koniec XVIII wieku. To był drewniany, a więc krótko. W 1870 roku został zastąpiony przez mostek metalowej konstrukcji, która została tutaj przeznaczone do odstania przez ponad pół wieku. Most został odbudowany kilka razy, ale na początku lat trzydziestych, stało się jasne, że uaktualnić go zgodnie z wymogami ruchu transportowego XX wieku, jest to po prostu niemożliwe.

Ważnym elementem planu odbudowy w Moskwie

Oczywiście, w pierwszej połowie XX wieku, radykalna zmiana wymagała nie tylko jeden krymskiej mostu. Moskwa nie mogła dalej żyć i rozwijać się wraz z infrastrukturą transportową, która powstała niemal w średniowieczu. Jest wniesienia kapitału w zgodzie z nowoczesnymi wymaganiami i poświęcone było tzw „Moskwa planu odbudowy Stalina”. Nowy most Krymski, znajduje się niemal w centrum miasta, było jednym z kluczowych obiektów zapewniając organizację nowych racjonalnych wzorców ruchu. Zawierał on utworzenie sieci głównych autostrad w celu zapewnienia sprawnego komunikowania się z centralnej części stolicy z jej regionów peryferyjnych. Aby realizować ten projekt, trzeba było zburzyć i przełożyć wiele czwartych historycznym centrum Moskwy.

elementy architektoniczne nowego mostu krymskiej

Głównym wymogiem do zakładu most na Garden Ring jest dostarczenie znaczne przepływy ruchu przepustowość w obu kierunkach. Ponadto most w centrum stolicy Radzieckiego musiała dopasować status miejscu pod względem ekspresji architektonicznej. Nowy most Krymski, który wszedł w życie 1 maja 1938, aby w pełni spełniać wszystkie wymogi określone. W swoich rozwiązaniach technicznych, które zakład most na swoje czasy był wyjątkowy pod wieloma względami. Jeśli chodzi o rodzaj konstrukcji jest zawieszony trohprolotny mostu całkowitą długość 688 metrów. Stanowi on przejście statków w głównym przedziale, a ruch transportu na stronie rozpiętości obszarach po obu stronach wału. Struktura wsparcia bazowych są dwa oddzielne wysokości podparcia pylon 28 metrów. Specjalna ekspresja daje wizualne mostek złożony system zawieszenia składają się z łańcucha i liny konstrukcji stalowych. W stylu krymskiej most należy do najwybitniejszych dzieł konstruktywizmu. Ta tendencja architektoniczny był jednym z dominujących nie tylko w ZSRR przed wojną, ale również w wielu krajach europejskich.

Przebudowa mostu

Typowe problemy specyficzne dla ruchu w Moskwie na początku trzeciego tysiąclecia, nie jest przekazywana przez krymskiej Bridge. Na dużym natężeniu ruchu most obiekt nie został zaprojektowany. Wszystkie jego projekty od kilku dziesięcioleci operowanych w trybie nośności. Okoliczności te były spowodowane ogólnym przebudowy mostu krymskiej, która została przeprowadzona w ciągu kilku miesięcy w 2001 roku. Podczas tego okresu, powłoka została zastąpiona przez drogi i nawierzchni otrzymuje działaniem wody, korozja usunięta i zastąpiona przez liczbę nośników, środków pomocniczych i konstrukcji metalowych. promowana również ilość pracy na wymiany i renowacji okładzin granitowych schodów i elementów architektonicznych na podejściach do mostu. Prace rekonstrukcyjne przeprowadzono w krótkim czasie.

Crimean mostu. Boat Quay w centrum miasta

Infrastruktura turystyczna kapitału to miejsce to jest znane jako punkt wyjścia szlaków wodnych wzdłuż rzeki Moskwy. Stąd statki wycieczkowe w obu kierunkach. Ostatnio ten rodzaj wypoczynku jest coraz bardziej popularne. Oprócz spacerów i wycieczek na otwartym pokładzie statku są często przechowywane rozrywkę imprezy firmowe, wesela i rocznice. Punktem wyjścia dla takiej podróży jest idealny dla jego lokalizacji w centrum miasta, łatwy dojazd i parking. Znajdź go po prostu – DOCK „Krymski most” Adres: Frunze nasypu.