594 Shares 3301 views

Jak nauczyć dziecko spać bez bujania: cechy procesu

Prędzej czy później wszyscy rodzice mają do czynienia z problemem, gdy dziecko nie zasnąć bez kołysania. Naturalnie, staje się trudnym zadaniem dla mamy jako dziecko często wymaga tylko ręce. Ponadto, nagłe zaprzestanie choroby lokomocyjnej mogą negatywnie wpłynąć na psychikę dziecka. Dlatego rodzice i babcie i dziadkowie są zastrzeżone tkliwość, cierpliwość i współpracę.


Jeśli nie wiesz, jak nauczyć dziecko spać bez kołysania, nie przejmuj się. W zasadzie, to nie jest tak trudne, po prostu trzeba zrozumieć niektóre niuanse tego procesu. Należy zauważyć, że lepiej jest od razu po urodzeniu, aby określić miejsce snu dziecka. Nie uciekać się do choroby lokomocyjnej od pierwszych dni życia dziecka. Starają się uczyć, żeby nie zasnąć na ramionach matki. W tym przypadku należy otoczona niezbędną ilość ciepła i uwagi rodziców, aby nie czuć się opuszczony. Aby to zrobić, po prostu ponownie objąć dziecko, dotknąć go.

Przed nauczyć dziecko spać bez kołysania, tworząc pewien warunek. Wybierz odpowiedni dziecku zabawkę, która będzie powiązana z resztą jego noc, a staną się substytutem matki ręce. Pamiętaj, że przedmiot musi jak pulchny chłopczyk. Ponadto, można pójść z dzieckiem w tym samym czasie zrobić mu delikatny masaż, a potem zasypia, powoli i spokojnie odejść.

Przed nauczyć dziecko spać bez kołysania, starają się uniezależnić go od ręki. Do tego po raz pierwszy, umieścić go na prowadzenie przewozu lub bryczką. Jeśli nie choroba lokomocyjna nie już, umieścić dziecko na poduszce i przenieść go. Naturalnie, nie możemy reagować na krzyki i silny płacz dziecka. Ale nie spiesz się natychmiast zatrzasnąć go. Wystarczy przejść się, udar mu, powiedz mu, że jego matka tam, i odejść.

Marzyć dziecko nie jest zakłócony w nocy, trzeba go karmić prawidłowo wykonać masaż wieczorem, albo grać ciche gry, kąpać. Jeśli nie wiesz, jak nauczyć dziecko spać bez kołysania, starają się psychicznie przygotować się do tego. Często reprezentowany przez proces nie zajmuje dużo czasu, ale cierpliwość w tej sprawie – bardzo ważną rzeczą. Należy również upewnić się, że nic dziecka przerażające. Nauczyć go być niezależny bardzo ostrożnie, ponieważ w dzieciństwie jest bardzo łatwo uszkodzić psychikę dziecka.

Jeśli nadal nie mogę sobie wyobrazić, jak uczyć dziecko do spania, starają się wypracować konkretny tryb dzień i ściśle przestrzegać go. Wieczorem spróbować jak najwięcej, aby uspokoić dziecko, które jest zbyt mocne wrażenia nie złamać jego resztę. Ponadto, można użyć relaksującą muzykę, która będzie odpocząć dziecko i pomóc im zasnąć szybko. Jeśli dziecko ma zbyt pobudliwy układ nerwowy, spróbuj zastosować uprawnienia do jego wieku kojące olejki eteryczne.

Aby rozpocząć procedurę przyzwyczaić do samodzielnego snu może mieć połowę lub dwa miesiące. To nie wpływa negatywnie na dziecko, jeśli dać mu wystarczająco dużo uwagi. Powodzenia!