326 Shares 2443 views

Folia rzemiosło – piękna dekoracja dla Twojego domu

Folia piękny metaliczny połysk, a jego plastyczność i ciągliwość specjalny spowodowało zwiększonej uwagi ze strony miłośników sztuki ludowej. Ponadto, folia nie boi wilgoci, wysokich temperatur, kurz i słońce. Jest to idealny materiał do różnych wyrobów stosowanych w różnych technikach i jest podstawą ogromnej liczby niezwykłych i pracy twórczej.


Co rzemiosło folia popularny dzisiaj?

W czasie, gdy sztućce ze stali nierdzewnej naprawdę nie pokryte rdzą, a fabryczne i szkolne kawiarnie tace były obfite aluminiowe łyżki i widelce, rolka folii może dostać za darmo, bez specjalnego wysiłku. Wyjątkiem od tej reguły jest folia do pieczenia. Do tej pory sytuacja zmieniła się radykalnie, ale były napoje alkoholowe i bezalkoholowe w puszkach metalowych. stały się niewyczerpanym źródłem inspiracji dla „folii” mistrzów.

Pierwsze miejsce w rankingu zajmuje rzemiosła gonić. Obrazy wytłaczania sztuki na cienkich blach powstała przez długi czas. Ale chińska marka niedawno wynalazł nową technikę tłoczenia na banki piwo żelaza. Ten zawód nie wymaga dużej ilości czasu i instrumentów inwestycyjnych, ale wynik będzie przekraczać wszelkie możliwe oczekiwania, ponieważ folia takie rzemiosła nie znajdzie się w żadnym sklepie.

Dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w tej niezwykłej sztuki, potrzeba tylko kilku rzeczy: Puste puszki stalowe do napojów, nożyczki, nie piórko, wykałaczkę lub szydło i koralików. Aby rozpocząć, należy wziąć słoik i starannie wyciąć dwa dna. Otrzymany rurę cięto nożyczkami i uzyskania prostokątnego arkusza folii. Działka może być używany całkowicie dowolne, w zależności od upodobań i preferencji. Na przykład, można zapoznać się z kolekcją bajek i spróbuj odtworzyć firebird lub grzywiasty konia. Wybrany obraz zostanie nałożony na folię i łagodnie ściśnięto wykałaczką lub pióra. Gdzie to konieczne, wybrzuszenie można zwiększyć za pomocą kulek o różnych rozmiarach, ale drobniejsze szczegóły są wciśnięte nieco tępy szydło. Wypukła przestrzeń są obsługiwane od wewnątrz i wklęsły – od przodu. gotowe rzemiosło będzie wyglądać szczególnie imponujące z folią, jeśli starannie wyciąć wszystkie części i trzymać je w ciemnym weluru lub aksamitu.

Bardzo ładny będzie wyglądać świeczniki z folii. Dla takich produktów materiał jest idealny ze względu na jego odporność na ogień. Najprostszym jeden do produkcji świeczniku będą w formie wygodnej kabinie. Wziąć prostokątny kawałek folii, a dzielą szerokość na cztery równe części, – będzie ściany przyszłego domu. Dokonywanie dach: wyciąć dwa trójkąty na końcach prostokąta i jeden dla łyżew. Możesz podać arkusz folii do kształtu dachu rybie łuski. Aby zmaksymalizować efekt oświetlenia trzeba zrobić wiele balkonów, okien i drzwi balkonowych. Grillowany okrągły świeca jest umieszczony wewnątrz gotowego domu.

Doskonałe wyroby folii uzyskuje się poprzez zastosowanie Quilling techniki. Określenie „Quilling” oznacza „ptak piórko”. Po prostu, ten obszar twórczości można nazwać bumagokrucheniem. Polega ona na cięcie pasków o różnej szerokości i przekręcając je wokół specjalną cienką szycia. Powstałe loki rozmieszczone w różnych wzorów. Zamiast papieru, można łatwo wykorzystać folię i włącz go, na przykład, misterną gwiazdę lub piękny kwiat. Wybór obrazu jest ograniczona tylko przez wyobraźnię.

Innym sposobem wytwarzania wyrobów wykonanych z folii z własnych rąk – do techniki decoupage. Malowanie na arkuszu folii – jest to bardzo specyficzny obszar sztuki. Często fabuła są widoki na morze z otchłani nieba i bardzo cienki pas wybrzeża. Jeśli zdecydujesz się przetłumaczyć swoją kreatywność na folii, konieczne jest dodanie do farby trochę płynu do mycia naczyń, aby zapobiec stoczeniu się z błyszczącej powierzchni.

Jeśli nie obudzić krajobraz, może być wklejony na arkuszu folii wierzchniej warstwy piękne tkaniny i przykryć cały lakier akrylowy. Translucent metaliczny połysk sprawiają, folia produkty perłę.