644 Shares 1827 views

Porady jak łagodzić ból zęba w domu

Przykry ból zęba … Chyba każdy przynajmniej raz w życiu spotkałem się z tak uciążliwe. Ból jest w stanie utrzymać się przez dłuższy czas, to wydaje się, że nie ma zbawienia. Przeciwbólowe rezultaty, ale ciało bardzo szybko przyzwyczaja się do nich, a następnie wrócić dyskomfort. A szkoda ze środkami przeciwbólowymi bardzo dużo. Co robić? Jak złagodzić ból zęba w domu szybko i efektywnie?

Kilka metod ludowych

Najskuteczniejszym sposobem walki z chorobą jest traktowany przez dentystę. Niewiele ponad godzinę, nie tylko znajdzie przyczyny bólu zęba, ale również wszelkich starań, aby ich adres. Oczywiście, procedura nie jest zbyt przyjemne, ale lepsze to, niż szukać codziennych metod pozbycia się nieprzyjemnych doznań. Ale większość ludzi nie ma wolny czas, pieniądze i chęć iść do dentysty. W tym przypadku konieczne jest, aby wiedzieć, jak łagodzić ból zęba w domu. Oto kilka skutecznych sposobów:

 • masaż kawałek błony lodem pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym, (ta metoda pozwala zatrzymać zakończeń nerwów w parze, który jest odpowiedzialny za nerwu zęba) ;

 • dołączyć do nadgarstka po przeciwnej stronie pacjenta strony zęba zawiesiny czosnku wstępnego zawijania w mały kawałek gazy;

 • płukania chorego zęba oznacza przygotowana wcześniej, składa się z kubka w ciepłej wodzie, soli łyżeczki i kilkoma kroplami jodu;

 • zrobić wywar z nagietka i rumianku i przemyć bolesny obszar dziąseł;

 • ścieka w soku z aloesu wnęki;

 • dołączyć do liści zębów waleriany;

 • płukania bolesnego obszaru „Novocaine” lub „lidokainy”, rozcieńczono wodą, ale nie połknąć;

 • umieścić na kawałku zębów boczku.

zalecenia

W rzeczywistości, jak łagodzić ból zęba w domu, istnieje kilka ważnych niuanse:

 1. nie mogą być stosowane do policzka termofor. Zwiększy to krążenie krwi w dziąsłach, wzmacniając w ten sposób i ból. A ciepło pozwoli mikroby mnożyć i uderzył w ząb jeszcze szybciej.

 2. Jeśli złapany uciążliwości w nocy, trzeba wstać i spojrzeć trochę jak. Faktem jest, że w pozycji leżącej krwi do gumy, co zwiększa ból.

 3. Nie można podnieść swoje zęby, próbując oczyścić resztki swojego jedzenia. Nadmiar bakterii do niczego. Lepiej jest używać ziołowy napar, który powinien być bardzo dokładnie wypłukać zęby. Pomoże to usunąć zatrzymany żywności i zmniejszyć stan zapalny.

 4. Jeśli ból zęba wraz z gorączką i / lub obrzęk policzka potrzebie natychmiast udać się do lekarza.

 5. Naucz się łagodzić ból zęba w domu i skorzystać z porady, wizyty u dentysty nadal nie można uniknąć. Będzie to dobra decyzja.

profilaktyka

Zapobieganie i leczenie chorób zębów są ze sobą połączone. Jeśli przestrzegać najbardziej elementarnych zasad higieny, coś o bólu zęba, można zapomnieć. Przed pójściem do łóżka, a potem należy dokładnie oczyścić usta tablicy za pomocą pędzla wysokiej jakości. Po posiłku, spróbuj użyć specjalnego nici lub spłukać. Ograniczyć spożycie cukru. Jest to środki zapobiegawcze, które pomogą zabezpieczyć się przed wizytą u dentysty.

695 shares 8373 views
305 shares 9747 views
Krem Bustex biust: Opinie
631 shares 7516 views