779 Shares 3456 views

Jak żyć, jeśli nie ma sensu do kogokolwiek? Spróbujmy zrozumieć to

Depresja – jeden z najbardziej destrukcyjne. I, niestety, nie jest tak rzadkie. Szczególnie często zdarza się u kobiet. To oni wziąć przyjemność w straszliwych godzin samotności: „Jak żyć? Jak żyć, jeśli nie ma sensu do kogokolwiek? Może to lepiej, niż w ogóle nie żyć? "


Nowa miłość do niej zapomnieć pomaga …

Szczerze mówiąc, pytanie jest retoryczne. Nikt nie może być absolutnie niezbędne dla każdego, w bardzo rzadkich przypadkach. Bądź pewien, że jest ktoś na ziemi, którzy muszą komunikować się ze sobą. Ale ty sam odrzucić ten komunikat lub lekceważ go. „Jak żyć, jeśli nie ma sensu nikomu?” – pyta zwykle taki, który realizuje to nie wszystko trzeba coś tylko jeden, ale znaczący dla jej mężczyzny. I to boli zrealizować w każdym wieku: wiek piętnastu lat dwadzieścia osiem, czterdzieści pięć lat sześćdziesiąt trzy … Aby pomóc w tym przypadku, może tylko za powiedzenie: „gasić pożaru” Oznacza to, że konieczne jest w tej chwili Buck i iść do „łapania nowych granic.” Świeże zakochania, nowych uczuć, który ukazał kochanka pewno tępy ból i obsadzony w zrozumieniu duszy, że kobieta znów kochał, potrzebne, zażądał. I zapomnieć na pytanie: „Jak żyć, jeśli nie ma sensu nikomu”

Mężczyzna spojrzenie na problem samotności i kobiet

Ale kto kiedykolwiek myślał o tym, dlaczego pytanie jest sformułowane w tej formie: „Jak żyć, jeśli nie ma sensu nikomu?”, A nie tak: „Jak żyć, jeśli jesteś nie ma sensu nikomu” Dlaczego samotne kobiety cierpią ostrzejsze niż mężczyźni? Ale to zdarza się coraz częściej, ponieważ jest płci pięknej są wystające cały jego świat wewnętrzny do wyboru. U mężczyzn, ale także miłości, są zwykle inne priorytety, takie jak kariery, przyjaciół, hobby. Tak, że nie nastąpi to do ciebie, ty – kobieta – powinna dbać o siebie. Nie należy „rozpuścić” w swojej ulubionej bez śladu. Konieczne jest również zabezpieczyć tyły: prowadzić aktywny tryb życia i po ślubie, aby wyjść poza interesami rodziny, aby nie stracić przyjaciół, mieć pasję, dążenie do samodoskonalenia, czytać, chodzić do teatru, przejdź do festiwali i imprez sportowych. nie może w żadnym wypadku nie dopuścić do utraty sensu życia! Nie ma nic cenniejszego niż życie – i do was to jest oczywiste. Więc – wybrali jeden, a nie jakiś niewdzięczny i niegodne swojej śmierci, a sam Bóg.

Śmierć bliskiej osoby – najbardziej trudny test

Kolejną kwestią, kiedy bliski i kochany człowiek umiera. Utrata trudno przyjąć, że jest trudny do zrealizowania. Szczególnie bolesne, kiedy dzieci tracą swoją matkę … którzy poświęcili się ich dzieci po ich śmierci czuje, że teraz nie jest sensem życia. Ale w tej sytuacji, wskazówki pomogą zasugerowano powyżej. Łatwiej przetrwać utratę tych z dziećmi z wyjątkiem życie miał inne zainteresowania: ulubione pracy, hobby, przyjaciół, pracę. Ale jeśli życie jest o zachodzie słońca, a wszystkie kobiety otworów wentylacyjnych stracił, jak być w tym przypadku? Następnie użyjemy pozycję „podobne leczy”. Nie, w tej sytuacji nikt nie radzi szukać kochanka, chociaż ta opcja nie jest wykluczona. Ale jest to sposób na „przetrwanie”, jako pomoc dla tych, którzy są gorzej niż ty. Zagubione dusze często znaleźć sposób, aby pomóc osobom niepełnosprawnym, porzuconych zwierząt, cierpienie opieki, czułości, miłości. Ci, którzy obogreesh cię w trudnych czasach, aby odpowiedzieć na takie żywe poczucie powrotu, że samotność będzie cofać się w tło. A teraz wydaje się losem osoby, do której naprawdę potrzebujesz. Kochać i być kochanym przez wolę!