793 Shares 3568 views

Najlepszymi miejscami do poszukiwania pracy: opis lista i opinie

Współczesny człowiek ma do dyspozycji komputer lub jakikolwiek inny gadżet podłączony do Internetu, co eliminuje konieczność kopać w gazetach, szukać ofert na przystankach lub słup, i stać w długich kolejkach na rynkach pracy.


Dzisiejsze realia pozwalają stosunkowo szybko i łatwo znaleźć pracę właśnie poprzez wypełnienie CV na dowolnego zasobu lub szukać w tym samym miejscu w sekcjach pracy.

Spróbuj zrozumieć i określić, które miejsce jest najlepsze dla poszukiwania pracy i jakie zasoby są preferowane przez większość użytkowników Internetu.

Headhunter

Ten zasób jest słusznie zajmuje wiodącą pozycję wśród wielu innych. W kategorii „Najlepszymi miejscami do poszukiwania pracy» headhunter był na pierwszym miejscu nie jest przypadkiem. Witryna oferuje ponad 300 tysięcy miejsc pracy i 13 milionów życiorysów.

Zasób stworzyła najbardziej dogodny system poszukiwania osób poszukujących pracy i pracodawców. Jako towarzyszący strona oferuje najnowsze materiały rynku Kadra Aktualności, badania wynagrodzeń w różnych sferach zatrudnienia, pomoc w trybie on-line, aby stworzyć właściwy CV lub miejsc pracy, jak również sekcję badań dla większości kwalifikacji. Krótko mówiąc, lista „najlepszych miejsc pracy» headhunter mocno trzyma mistrzostwo dla wielu parametrów.

SuperJob

Zasób zapewnia poszukujących pracy ponad 230.000 miejsc pracy w małych i dużych firm, z dużej części zajmowanej przez propozycji międzynarodowych. W kategorii „Najlepszy miejsc dla szukających pracy» SuperJob zajmuje drugie miejsce.

Główną działalnością serwisu – jest świadczenie pracy, najnowsze informacje na temat rynku pracy, aktualna rada dla osób poszukujących pracy, pomoc w pisaniu i projektowania CV, jak również przegląd wynagrodzeń niemal wszystkich specjalności i kwalifikacje.

Również zasób można znaleźć zapowiedzi działań personalnych, wykazu różnych agencji i firm szkoleniowych. Odpowiedzi na użytkownikach SuperJob większości pozytywne, a wszelkie uwagi krytyczne nie są przestrzegane.

Rabota

Zasób oferuje wnioskodawcom prawie 200.000 miejsc pracy i ponad 3 miliony CV dla pracodawców. Należy zauważyć, że portal zdobył pierwsze miejsce w rankingu „najlepszych stron internetowych do poszukiwania pracy w Moskwie”, obejmujące nie tylko kapitał, ale również regiony z krajami WNP.

Charakterystyczną cechą jest dostępność dodatkowych zasobów oraz przyjaznych dla użytkownika aplikacji dla gadżetów, które śledzą debiutów, więc zawsze wiesz, najnowsze informacje i aktualną zatrudnienia.

Portal oferuje szybki zegar i wykwalifikowanego przeszukiwanie zarówno do pracy i pracowników. Tutaj można znaleźć zarobki specjalistów, menedżerów, robotników i studentów. Warto zauważyć, że zasób ustawiony i egzekwowane dość rygorystyczne zasady dotyczące składania i publikacji ofert pracy wznowić w dużym stopniu zmniejszyć zawartość reklam wątpliwy, bez powtórzeń, i inny spam: ścisły automatyczny filtr sprzężony z manualną umiarem.

praca

Jeden z najstarszych i największych rosyjskich portali internetowych w tej dziedzinie. W kategorii „Najlepsze strony w poszukiwaniu pracy w Rosji” zasobów można nagradzać zasłużoną brąz. Służy reklam z całego WNP i Federacji Rosyjskiej, a liczba ofert pracy przeszedł za 100 tysięcy miejsc pracy.

Ponadto, strona działa na sporządzenie avtopomoschnik właściwy CV. Można również znaleźć wiele przydatnych wskazówek na temat zasad wywiadów, wiele ciekawych artykułów na temat rozwoju kariery i prawa pracy.

Podobnie jak w poprzednich przypadkach, wszystkie reklamy są surowe umiar w trybie automatycznym i manualnym zatem wykluczone aktywnego spamu i „false” pracę. Uczestnicy bardzo pochlebnie o zasobie, ale czasami skarżą się na trudne i nie do końca intuicyjny interfejs.

Rabota.mail

Portal ten jest powszechnie znany rosyjskiej widowni dla osób poszukujących pracy i pracodawców. Codziennie aktualizowana baza danych z tysiącami nowych propozycji dla wszystkich regionów Rosji. Ocena „Najlepszymi miejscami do znalezienia pracy” (zgodnie z wymian komunalnych) oznaczony portal w pierwszej kolejności.

Ale, sądząc po opiniach użytkowników podzieli dużo pracy „na siebie.” Większość kandydatów stale skarżą się na charakterystycznym spam mail.ru w formie reklamy, instalowania aplikacji firm trzecich w przeglądarce i innych „wygodnych” chipów, z których, nawiasem mówiąc, jest bardzo trudno się pozbyć. Reszta – to raczej przeciętny zasób dla znalezienia pracy i pracowników.

Witryna jest okresowo aktualizowane informacje o rynku pracy, wszystkie rodzaje testów i porad dla rozwoju kariery. Warto również zauważyć, że studenci są omówione w oddzielnej części strony, gdzie można znaleźć coś godnego Prospect, elastyczne godziny i bez doświadczenia zawodowego.

Zarplata

Lista „The Best Job Search strony” dodaje portal, który działa bezpośrednio ze znanym w dziedzinie czasopiśmie „Praca i wynagrodzenia.” Zasób oferuje ponad 50.000 miejsc pracy, a dzienna liczba zwiedzających przekroczyła 100 tysięcy osób. Praca żywotność ponad 12 lat, a według opinii użytkowników, radzi sobie ze swoim zadaniem.

Strona jest dość łatwy i stosunkowo szybki, aby znaleźć odpowiednią pracę. Lista ogłoszeń aktualizowanych codziennie, a także aktualności i zatrudnienie taśma wraz z analityki HR. Wszystkie reklamy są ścisłe umiar w trybie manualnym, tak że zasób był na liście „Top Sites. Poszukiwania pracy”

Recenzje portalu pozostało w większości pozytywne, szczególnie ciepło niego odpowiadać pracodawców, dla których szeroka gama możliwości wyszukiwania odpowiedniego kandydata.

Vakant

Zapewnia poszukujących pracy ponad 150 tysięcy miejsc pracy. Tutaj można łatwo dodać swoje CV we wspólnej bazie danych, aby znaleźć prestiżowych miejsc pracy w największych rosyjskich firm do pracy w domu, w biurze lub bez kwalifikacji.

działa zasobów od 2000 roku i jest jednym z najpopularniejszych portali w poszukiwaniu pracy. Główne cechy miejscu – jest to prosta rejestracja z dodatkiem kroki, aby przygotować swoje CV. Jest to wewnętrzny e-mail oraz okno dialogowe do szybkiego rozwiązania problemów poruszonych. Warto również zauważyć obecność najdokładniejszych baz danych geograficznych w RuNet, wraz z szeroką i szczegółową grupy branżowej. Istnieje subskrypcyjnych Praca odpowiedzi, jest mnóstwo artykułów, wraz z najnowszymi informacjami w dziedzinie szkolenia, dobrego i skutecznego systemu ban zwalczania spamu i oszustw.

Avito

Ten zasób jest wiele, ale to nie przeszkadza mu zaoferować poszukujących pracy ponad 700 tysięcy miejsc pracy, a pracodawcy, aby wybrać materiał z 300.000 CV. Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem na znalezienie pracodawcy „Avito” – jest stworzenie własnego konta ze szczegółowym profilem nadzienia (zdjęcia, CV, etc …). Tytuł określa prosty, ale jednocześnie skuteczne. Na przykład: „Turner, doświadczenie 7 lat – 40 tysięcy rubli.”.

Jedyną rzeczą, aby narzekać, że wielu użytkowników w ich opinii, tak to jest obfitość oszustw jak jednej i drugiej strony, w związku z tym, aby korzystać z zasobów musisz bardzo starannie i bez żadnych przedpłat, zaliczek i innych rzeczy.