454 Shares 5311 views

Wózek Inglesina Swift: opcja dla bliźniąt. opinie

Posiadanie dziecka na świat – nie tylko radosna okazja. Jest też grono kłopotów związanych z nabyciem wszystkich rodzajów produktów dla dziecka. Ciągle zmuszony do wyboru między masą opcji dostępnych obecnie na rynku. Po tym wszystkim, to dziecko zawsze chce kupić tylko najlepsze. Ogromny ból głowy jest wybór wózka. W szczególności, jeśli chodzi o chodzenie z bliźniaków. Przyjść z pomocą Inglesina Swift. Czy jest to dobry produkt? Czy traktować go jako wózek na narodziny dwóch niemowląt? Cała ta rozmowa wiele opinii klientów. Ale wnioski trzeba zrobić samemu!


Twins – nie ma problemu

Bardzo problematyczne, aby wybrać pojazd dla dzieci na jedno dziecko. Jeszcze trudniejsze, jeśli chodzi o bliźniaków. Sprzedam wózek dla jednego dziecka w tym przypadku nie jest logiczne. Różnorodność wzorów nie są tak wielkie dla dwójki dzieci. Dlatego wózek Inglesina Swift – prawdziwy prezent dla rodziców. Jest to opcja małe, ale bardzo wygodne chodzenie. Wraz z nim, nie można się martwić o tym, jak chodzić z dziećmi w tym samym czasie. Wystarczy umieścić je w projektowaniu i udać się na wycieczkę. Nie jest to nieco trudniejsze niż jednego dziecka. wózki wygląd Inglesina Swift, sądząc po opiniach, nic nie stoi na zewnątrz. Przeznaczony jest prosto, ale gustownie. Jest to najczęstsza walking kolyaska- „Cane”. Ale wraz ze wzrostem jednostki, przeznaczone dla wielu pasażerów.

gładki ruch

Rodzice też często, że zwrotny projekt i zapewnia płynny ruch. Wszystko to ze względu na fakt, że Inglesina Swift jest wyposażony w kilka podwójnych kół plastycznych. Zarówno przednie i tylne obracają. Istnieją specjalne hamulce, dzięki którym można łatwo naprawić podwozia.

Wiele z nich jest sceptyczny co do wózka inwalidzkiego. Wszystko to ze względu na kółkach z tworzywa sztucznego. Rodzice wątpliwości, że Inglesina Swift wytrzymać ciężar dwóch dzieci w tym samym czasie. Jednak do tej pory nikt tego składnika skarżył. Tak, czasami koła pękać, ale szybko i łatwo wymienić. Są one usuwane bez żadnych problemów! Co jeszcze zwrócić uwagę? Na płaskiej i gładkiej ruchu na drogach. Dzieci mogą spać spokojnie podczas spacerów. Tylko tutaj na drożność Inglesina Swift nie jest najlepsza. ona nie szło zbyt dobrze na ziemi, zwłaszcza na mokrej nawierzchni i błocie. I być trochę na silnych nieprawidłowości wytrząsania dzieci.

Wygoda i bezpieczeństwo

Oczywiście, każdy pojazd dziecko musi być bezpieczne dla dziecka. A najlepiej wygodne dla rodziców. W ramach tego kryterium opinii Inglesina Swift zarabia średnio. Nie możesz zadzwonić do nich pozytywne, ale również negatywne, zbyt! Są one raczej obojętne. Rodzice podkreślają zalety i wady projektu. Mówi się, że specjalne oparcie z regulacją pozycji jest dla dzieci. Jak w większości na wózkach inwalidzkich, istnieją 3 pozycje. Bezpośrednio do jednostki siedzenia ustawione pięć-punktowe pasy bezpieczeństwa. Będą pewnie trzymać dziecko w strukturze. Jednak nie ma poprzeczka. będzie musiał kupić, jeśli stosowne.

Dla rodziców Inglesina Swift – dobrym rozwiązaniem. Ale z jego wad. Sam wózek lekki (waży tylko 5,8 kg), zwrotność. Ale tu jest jedna istotna wada – brak regulowanymi uchwytami. Dla par o różnym wzroście (o dużej różnicy wieku) pojazd dziecięcy nie jest właściwe. Nawiasem mówiąc, w dolnej części obudowy znajduje się kosz na zakupy. Ona również otrzymała złych rodziców. Wszystko ze względu na fakt, że kosz jest płytkie i składa się w całości z tkaniny, a dokładniej z materiału mesh. Szybko wytarł i nie mogą wytrzymać dużo masy.

Dla malutkich dzieci

Wózek zwany Inglesina Twin Swift (dla bliźniąt) nie jest dla każdego. Większość klientów, że konstrukcja jest odpowiednia tylko dla tych, którzy mają małe, średnie dzieci. Po tych wszystkich miejsc w opcji spaceru nie jest bardzo przestronny. I pasy bezpieczeństwa nie pozwoli na duże dzieciaki czują się komfortowo. Warto Inglesina Swift nie jest bardzo drogie. Średnio ten wózek będzie kosztować 6-8 tysięcy rubli. Czy kupić ten projekt? To trzeba rozwiązać na własną rękę. W zasadzie, wózek-cane – dobrym rozwiązaniem. Analogowy zawsze można go znaleźć. Tylko te często inwalidzkie będą droższe w niektórych godzinach.