354 Shares 3572 views

Wszyscy laureaci „Bitwy medium,” all seasons: ich nazwy i krótka biografia

I wiesz, wszyscy laureaci „Bitwy medium”, wszystkie sezony? Jeśli nie, radzimy przeczytać artykuł. Zawiera ona nazwiska oraz krótką biografię tych niezwykłych ludzi.

Natalia Vorotnikov (Sezon 1)

Po raz pierwszy show „Bitwa wróżki”, „emitowany na kanale TNT w lutym 2007 roku. Wzięło w nim udział 9 osób. Zwycięzca pierwszego sezonu był jasnowidzem i uzdrowicielem Natasha Vorotnikov. Urodziła się 10 kwietnia 1974. Nie ożenił. Brak dzieci. wiele posiadają paranormalne zdolności w jej rodzinie.

Zwycięzcą drugiego sezonu – Zulia Radjabov

Pochodzący z Dagestanu komunikować się z duszami zmarłych przez grube i cienkie. Zulia można powiedzieć o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości człowieka, patrząc na jego zdjęcie. W „Bitwie o medium,” ona zawsze pomyślnie przeszła test. W rezultacie publiczność przyjęty jej najlepszy z najlepszych. Radjabov żonaty. Syn.

Mehdi Ebrahim Vafa (trzeci sezon)

Urodził się 08 czerwca 1973 w Iranie. Od wielu lat mieszka w Moskwie. Jego rosyjska żona, która dała mu syna. Od 9 lat Mehdi zaczął przewidywać śmierć ludzi, a przy 17 odkrył swój dar jasnowidzenia.

Tursunoy Zakirov – najlepszy sezon psychiczny 4-ci

On urodził się w mieście tadżycki Kayrakkum. Żonaty. Ma troje dzieci i wiele wnuków. Jasnowidzem wyglądał w Zakirova po śmierci matki. W połowie 1980 roku została zdiagnozowana – z powodu raka piersi. Kobieta była w stanie wyleczyć się (kilka lat).

Liliya Hegay (Sezon 5)

Urodził się 04 lipca 1965 w Tadżykistanie. Narodowość jest koreański. Jasnowidzem otrzymał od babci. Widzowie "The Battle of medium," Lily bardzo dużo. Docenili jego otwartość, życzliwość i poczucie humoru. Khegai rozwiedli. Ma dwóch synów.

Aleksander Litwin (najlepiej w drugim sezonie)

Cła były pracownik nie jechał do „walki”. Ale synowie przekonał go, aby przejść do testu kwalifikacyjnego. zdolności psychiczne dziedziczone od matki i babki. W środku kręcenia w Łytwyna się smutek. Jego żona zmarła. Mężczyzna znajdował siłę do dalszego udziału w „walce”.

Kilka lat temu, Alexander Litwin ożenił się po raz drugi, młodą ukochaną Alena. Teraz rosną dwa małe dzieci. Starsi synowie wzięli dobrej macochy.

Aleksey Pohabov – Sezon 7

Słodkie i dobroduszny człowiek, który urodził się w 1983 roku w miejscowości Aczyńsk. Otrzymał wykształcenie wyższe w specjalności „prawnika”. Niezwykłe możliwości w Alex odkrył w 19 lat.

Najlepszy psychiczny Sezon 8 – Vladimir Muranov

Pochodzący z Zvenigorod prawie 7 lat mieszkał w jednym z indyjskich klasztorów. To właśnie tam odkrył, że posiada zdolności parapsychiczne. Po powrocie do Rosji zaczął pomagać ludziom cierpiącym na różne choroby. Muranov uważa, że wszyscy laureaci „Bitwy medium”, wszystkie sezony na swój sposób są mocne i ciekawe. Vladimir jest żonaty. Ma córkę.

Petersburg Natalia Witch Banteeva

Dziewiąty sezon „Bitwa” była bardzo gorąca. Rzeczywiście, uczestnicy często znajdują się relacje między nimi. Zwyciężyła czarownicą od Sankt Petersburgu Natalia Banteeva. Los był okrutny dla niej. Matka nigdy nie kochał Nataszę. Jedna kobieta skontaktowała się złe towarzystwo, zaczął się palić, pić i brać narkotyki. Będąc w szpitalu psychiatrycznym i więzienia. Nawet w okresie dojrzewania Banteeva zafascynowany magią. Po uwolnieniu, kontynuowała swoją praktykę.

Mohsen Narouz (10 sezon)

Jasnowidz z Iranem nie mówi po rosyjsku. Dlatego na planie towarzyszył mu tłumacz. Mohsen Narouz widzi przeszłość i przyszłość z zamkniętymi oczami. Potrafi czytać w myślach ludzi.

11 sezon show „Bitwa medium” Witalij Gibert

Rudowłosy facet z promiennym uśmiechem, urodził się w 1988 roku w stolicy Kałmucji – Elista. Dar jasnowidzenia zaczął pojawiać się już w dzieciństwie. Zwycięzcą 11. sezonu „The Battle” upewnić się, że każda osoba może ustawić się na sukces, zdrowie i bogactwo. Najważniejsze – aby myśleć pozytywnie.

Elena Yasevich (Sezon 12)

Urodziła się 12 grudnia 1978 roku na Białorusi. Z 7 latach widząc ludzką aurę. Aby przywołać dusze martwych ludzi korzysta z czarnych świec. W młodości „podpięty” na leki, ale nie udało się zatrzymać w czasie. Od kilku lat, Lena rozwiedziony, sam z córką.

Dmitry Volhov

13. sezon "The Battle of medium," zwycięstwo udał się do ministra pogańskim kultem Veles. Mówimy o Dmitry Wołchow. On przeszedł pomyślnie wszystkie testy. Podczas swojego udziału w programie Dima znaleźć całą armię fanów.

Alexander Sheps

Podobnie jak wszystkie zwycięzców „Battle of medium”, wszystkie sezony, ma atrakcyjny wygląd i niesamowite zdolności. Od młodości, Alexander jest zainteresowany w magii i ezoteryki. Młody człowiek widzi dusze martwych ludzi i rozmawiać z nimi. Sheps nad projektem spotkała miłość – rudowłosą piękność Marilyn Kerr. Został uznany za najlepszy psychicznej 14. sezonu. Ale był gotów zrezygnować zwycięstwo na rzecz ukochanej.

Dzhuliya Vang (od 15. sezon)

Jednym z najbardziej tajemniczych członek „Bitwa” urodził się na Łotwie w 1981 roku. Jest to model, projektant i perfum. Od najmłodszych lat widzi martwych ludzi, zwiedzanie cmentarza. Nazwał siebie „Spirit of Chaos”.

Zwycięzcą 16. sezonu – Raydos Victoria

Urodziła się w grudniu 1976 r. Obecnie mieszka w Petersburgu. Żonaty. Wychowuje trzyletnią córkę. W „Bitwie medium” był udany we wszystkich testach. Victoria Raydos wywołane duchy z „Księgi Umarłych” i specjalnej świecy.

Konkludując

W artykule wymieniono wszystkie zwycięzców „Bitwy medium”, wszystkie sezony. To jasne, ciekawych ludzi, którzy posiadają niezwykłe moce.