562 Shares 4068 views

Filmy Jurij Bykow: lista znanych obrazów

W 1981 roku w małej miejscowości Novomichurinsk ur rosyjski aktor, reżyser, kompozytor i pisarz Jurij Bykow. Dziś za nim studiować na VGIK, dzieło Moskiewskiego Teatru Artystycznego i różnych ról grał i wykonanych zdjęć. Na zachodzie, kino rosyjskie jest ceniony za wspaniale oddają wrażenie zwykłej depresji, jest wypełniona tych filmów Yuri Bykov. Listę swoich obrazach aczkolwiek nie imponujące, ale godne uwagi.


"Live"

Film zatytułowany „Życie” to pierwsza praca na całej długości w kategorii „Jurij Býkov Filmy”. Filmografia go jako reżysera do tej ograniczonej krótkim filmie „głowa”. Picture Motion nakręcony w jego rodzinnym regionie Bykov – Riazaniu.

Opuszczony obszar wiejski centralnej Rosji dał specjalną atmosferę, na które miejscowy myśliwy Michael zderzył się z ucieczką od pogoni Denis Andrei Shvedov. Banalne strzelaniny, w której wola losu zmieszano w Michaela, radykalnie zmieniła jego życie. Teraz będzie musiał wybrać, co jest cenniejsze do niego własnego życia lub zasadami moralnymi. Na zdjęciu jest trochę dialog, a te które są, są wypełnione złożonego filozoficznego znaczenia. Jednak różnią się one we wszystkich filmach Yuriya Bykova. Lista poszedł na nie mniej dramatyczny obraz.

"Major"

film „Major” posiada już bardziej rozwinięty fabuła i aktorstwo z poprzedniego obrazu. Obsada wszystko jedno Denis Shvedov i jego partner stał się bardzo Jurij Bykow. Filmy, które zawiera listę dyrektora, zwykle wyświetlane na prywatnym pokazie w związku z zakazem scen. Na zdjęciu można oglądać sceny okrucieństwa i przemocy. Burmistrz, członkowie Wewnętrznych spieszyć do szpitala na żony, zapukał do jego samochód zagraniczny chłopca. Cała scena odbywa się przed matką dziecka, który zmarł natychmiast. W zupełnej dezorientacji nazywa kolegów i tych, pomagając mu zatuszować zbrodnię.

Wszystko byłoby na niego i zakończył bez większych początku dręczyć sumienie. Wydawałoby się, że wszystko jest na tyle prosty, aby wyjść i porzucić, ale to, że koledzy pomogli mu zatrzeć ślady, nie chciał siedzieć z nim w więzieniu. Ponownie, bohaterowie przed wyborem, kluczowy szczegół sprawia, że niezwykłe filmy Yuri Bykov. Lista najbardziej pouczających filmów „Major” może nie wypełniona, ale brutalna rzeczywistość jest nadal ceniona część publiczności.

"Fool"

Później, świat zobaczył nowy obraz reżysera jako „głupca”. Denis Shvedova widz nie obserwować go, ale jest nowy aktor – Artem Bystrov. Zwykły hydraulik, rzetelny i sumienny, to rosyjski głupcem. Raz w normalny dzień pracy, zauważył, że stare schronisko na obrzeżach miasta to nie tylko zniszczony, to był gotowy spaść w każdej chwili. Urzędnicy zauważyli problem nie chce, więc trzeba zapisać sam.

Nic dobrego obrazu nie kończy się tam, aby ewakuować wszystkie swoje siły na ulicy, hydraulik widzi, że dom, w końcu i nie zawali. I po raz kolejny smutny koniec, rozwścieczeni mieszkańcy pokonać swego Zbawiciela. Uwielbia filmy, tak aby zakończyć Yuri Bykov. Pełna filmografia go jako niezależnego reżysera daty kończy się w tym filmie. Po brał udział w innych filmach, ale nie sam.

Jako aktor

Oprócz roli policji w swoim własnym filmie, Bulls grał kilka. Filmy Yuri Bykov, wykaz których wiele jest w różnych kategoriach rodzajowych. Dla, przykładowo, w 2015 roku grał detektywa w serialu „metoda”. Detektyw nazwie Slim i nie pozwól głównego bohatera, ale jest pamiętany przez kilka żywych scen.

Ale to jest w odniesieniu do najnowszych prac Býkov. Zaczął od gry elementów przestępczych. W 2007 roku w serialu „Sea Soul” był bandytą, pacjenci psychopatyczne, w 2008 – handlarz narkotyków w „Ranetki” i zabójca w „SSD”. W 2009 roku, bez zmiany klasykę gatunku, grał bandytę w drugiej części filmu „Two Sisters”. Prawdopodobnie dyrektorów, raz widziałem go w akcji, lepiej zrozumieć, że bez negatywnego charakteru niż Yuri Bykov. Filmy, których wykaz miał powiększone swoją grę aktorską, w zasadzie nie pamiętam, bo od niego, bo dostał tylko kilka epizodyczne sceny.

Obecnie reżyser pracuje nad filmem „Pierwszy raz” razem z Dmitriem Kiselovym. Czy nowy film jest pełen samej depresji Bykov, widz będzie mógł dowiedzieć się dopiero pod koniec 2016 roku. Jest nadzieja, że jego charakterystyka pisma nie są usuwane pracę kolegów.