832 Shares 2573 views

Ubrania na wakacje nad morzem: co to jest?

Jeśli wybierasz się na wakacje do morza, każdy płaci swoją szafę dużo uwagi. Resort atmosfera sugeruje żartobliwy nastrój, chęć , aby pokazać się w całej swej okazałości, nawet w szanowanych rodzin mężczyzn. Dlatego walizki pakuje wszystko co najlepsze, najbardziej modne i piękne. I, jak się okazuje, czasami na marne. Odzież do reszty morza wymaga w swoim wyborem zupełnie innego podejścia. Co? Kwestia ta zostanie omówiona poniżej.


Pierwszą rzeczą, która powinna być zapakowane w walizce – to jest, bez wątpienia, strój kąpielowy. Lub topnienia – w wersji męskiej. Zazwyczaj panie starać jako open-bikini kostium kąpielowy. Ale najlepiej uczestniczyć w celu przeprowadzenia strój kąpielowy lub pnie kilku modeli, albo że po prostu miał kilka sztuk. Następnie nieutwardzony kostium kąpielowy nie psuć nastroju przed udaniem się na plaży, a w przypadku burzy, na przykład, zawsze może być zmieniana w bikini na zamkniętej wersji.

Drugim ważnym tematem, który powinien zawierać odzież dla reszty morza, – szale damskie, pareos. Mogą być używane zgodnie ze swoim przeznaczeniem, a jako szalik lub kapelusz oryginału na wieczorny spacer wzdłuż promenady.

Częstym błędem przychodzi do morskich turystów uważa, że ubrania na letnie wakacje powinny być jak najbardziej otwarty. To jest fundamentalnie błędne. Ponieważ plaża jest bardzo łatwo spalić, ogorzały skóry, nawet w cieniu, a wieczorem, w bezpośrednim sąsiedztwie wody często różnią się chłodny, warto pamiętać, co najmniej jedną parę długich spodni lub spódnicy, a także wygodną kurtkę lub sweter z długimi rękawami. Następnie wieczorem nie będzie drżeć od chłodnego wiatru, a po południu będzie w stanie chronić skórę przed słońcem i przegrzaniem.

Ale, oczywiście, większość szafie plaży należy składać w specjalnym plażowe. Może to być spodenki, koszule, sukienki i tuniki – lekkie dobre ubrania dla Morza 2013th mody sezonu przepełnione jasne i piękne modele. Należy również mieć kilka konwencjonalnych dziane lub bawełnianych koszulkach – mogą służyć jako Beachwear i zastępczej koszulę nocną lub piżamę.

Głównym wymogiem dla własnej wygody – odzież na letnie wakacje powinny być oczywiście wygodne, nie utrudniają ruchu i nie może być zmuszony do zajmowania niektórych stanowisk, które będą wygodne do siedzenia lub stania. Ponadto, jest to najlepiej zdecydować się na naturalnych tkanin, które nie zwiększają potliwość, lub powodować podrażnienia. I nie zapominaj, że ubrania na urlop na morzu powinny być wyposażone w odpowiednie buty: obcasach i platformach nie uciążliwych i wygodne sandały, japonki, a także co najmniej jedną parę zamkniętych buty – baleriny, mokasyny czy trampki.

Ogólnie rzecz biorąc, nie przeciążać walizkę oczywiście niepotrzebnych rzeczy, nawet jeśli Twoje plany obejmują spotkanie na plaży z pięknym księciem lub księżniczką, ubrania na wakacje na morzu powinny pozostać nadaje się przede wszystkim do morza, aw nim poczujesz się pewniej.