282 Shares 5841 views

Lodówki Side by Side

Jak 40 lat temu, a dziś, lodówki Side by Side przez Frigidaire – jest przede wszystkim symbolem jakości, prestiżu, bogactwa, elegancki design, wysokiej pozycji społecznej.

Legendarny amerykański Frigidaire System lodówki camera "side-by-side" pojawiła się w latach 70-tych. ubiegłego wieku. Podobnie jak inne duże szafy, półki, która może przechowywać wiele produktów i innych materiałów, lodówka „nowej generacji”, jak się je nazywa, szybko stała się częścią elitarnej rynku amerykańskim.

strong> zalety:

a href = "http://www.frigidaire.ru/catalog.php?item=7" target = "_ blank"> Lodówka Side by Side – niezawodny sprzęt AGD klasy "Lux", które można kupić tylko od producenta, z bezpośrednim dostawa z USA. Taki środek pozwoliło markę, aby chronić swoje produkty przed sfałszowaniem oraz w celu zapewnienia klientom jakość 100%.

Jeśli mówimy o innych zaletach produktów markowych Figidaire, konieczne jest, aby wspomnieć te fakty:

– Budowa pomyśleli, zwięzły, elegancki, a zakończyła projekt, który nie szkodzi funkcjonalność, co jest często pomijane przez innych producentów, kierując się tym, że klient najpierw wybiera oczy, A potem – umysł;
– Nie mniej uwagi niż konstrukcji, ze względu na doskonałość detali (które są znanym „frizhiderovskie” uszczelniania lub izolacji);
– US Side by side mają wiele przydatnych funkcji, wśród których są: czyszczenie powietrza, No Frost, wymuszoną cyrkulacją przepływów powietrza, możliwość zastosowania i wygenerować zimny lód wody;
– Wszystkie ogłoszenia Frigidaire znak z napisem „Energy Star”. Dzięki swoim wymiarom lodówki zużywają bardzo mało energii elektrycznej!
– Jedzenie przechowywane w 3 razy dłuższe niż zwykle. Dla różnych grup produktów są nieaktywny komorę, w której możliwe jest ustawienie różnych temperaturach i poziomach wilgotności;
– Można wybrać lodówkę z odpowiednim wzorem (lokalizacja zamrażalnika i chłodziarki) i kompletem; (półki, szuflady, i tak dalej).
– „inteligentne” odszraniania łatwo dostosowuje się do ustalonych warunków wilgotności i temperatury;
– W przypadku owoców i warzyw są oferowane specjalne pudełka z darów natury jak najwięcej dłużej zachowują świeżość i witamin;
– W chłodniach istnieje system ruchomych półek, dzięki czemu można szybko i łatwo uzyskać odpowiedni produkt z każdym rogu każdej kamery;
– W przypadku podłączenia urządzenia do sieci wodociągowej, będzie ona wytwarzać lód, a także chłodzenia i filtrowania wody.

strong> Co jeszcze podziwiać Lodówki Side by Side?

Zazwyczaj ilość zamrażarek w amerykańskich lodówek wynosi 600-800 litrów, podczas gdy w standardowej lodówki jakikolwiek inny producent, liczba ta nie przekracza 420. Dlatego instalacja nie jest kupowana tylko do użytku domowego, ale także do kawiarni, restauracji, prywatnych szpitali, hoteli, etc. .d.

Bez względu na to, co cena zakres zdecydujesz się na pobyt, Twoja lodówka będzie miał wystarczająco dużo możliwości zadziwiać właścicieli wygody i łatwości użytkowania, a co najważniejsze – jakości produktów, które wydają się być kupiony 5 minut temu.

Oprócz wymienionych funkcji, amerykański lodówka Side by Side pracuje nad technologią „przeczucie”, posiada powłokę antybakteryjną, zdolną superzamorozku. Kierownictwo tego kompleksu – z technicznego punktu widzenia – urządzenie jest za pomocą ekranu LCD. Program daje wskazówki dla każdego działania, więc do czynienia z elektroniką będą mogli albo.

Produkcja Frigidaire – zapis na całe życie. Inwestowanie pieniędzy raz w takim przejęciem, że nie pamięta lata wydatków. Zawsze będzie wyglądać jak nowy, i działać tak samo sprawnie, jak w dniu zakupu!