898 Shares 3464 views

Co to jest PR? Tworzymy naszą własną popularność

PR, lub «public relations, PR», tłumaczone na język rosyjski oznacza "public relations". Oznacza to, że jest to takie działania, które pobudzają zainteresowanie publiczności docelowej swojej nazwy, produktu lub usługi. Tradycyjne ustawienie takiej relacji jest reklama w mediach, które nie jest łatwo się tam dostać, ale są jeszcze inne luki na nabycie wielkich nazwisk i popularność swojej firmy, więc weźmy bliżej przyjrzeć się co to jest PR i jak stać się bogatym z nim. Dziś dowiesz się, które są stosowane w świecie technologii reklamowej i znajdzie swój wygodny sposób do promowania towarów i usług.


Co to jest PR?

Reklama jest uznawana za pierwszą na świecie metodę kontroli ludzkiego umysłu i działania. To już nie jest tajemnicą, a siła tej sugestii jest wykorzystywany zarówno w celach pokojowych i dla korzyści osobistych. Mamy nadzieję, że należą do tej pierwszej kategorii, a ich działalność będzie dać ludziom tylko dobre, więcej swobody i rozwiązanie ich problemów.

Co to jest PR dla korporacji?

Reklama, która jest realizowana przez „PR”, mającej na celu zdobycie popularności danej firmy, marki. W przypadku awarii, wszystkie pąki dostać reklamodawców. Ale jeśli PR-kampania przyniesie oczekiwany sukces, wszystkie wygrane złote dostanie dokładnie jej przywódców.

Co to jest reklama , aby podświetlić wydarzenie?

Następnie zastanowić się, jakie działania public relations. Żadne wydarzenie nie zostanie zrealizowany, jeśli nie oświetlać go z reklamy. Jeśli chcesz przyjść do zdarzenia jak najwięcej ludzi z góry przeprowadzić działania, które będą informować największą liczbę ludzi o swoim pomyśle. Istnieje opinia, że jeśli o wydarzenia nie zostały wymienione w mediach, to też liczyć, że nie. Więc staram się mieć na to wydarzenie nie tylko miał dużo ludzi, ale nie było dziennikarzy. To samo odnosi się do Internetu. Uczynić wzmiankę o swojej firmie, a jak to zrobić, czytaj dalej.

PR-technologii

Istnieje 6 głównych sposobów, aby przyciągnąć uwagę grupy docelowej.

  • Biały PR. Inna nazwa – „przezroczysty PR”. Wykorzystuje rzeczywiste fakty to pokazuje wszystko co jest w rzeczywistości. Jest on powszechnie używany za granicą, ale w Rosji jest uważane za bezskuteczne.
  • Czarny PR. Wykorzystuje zasadę „przyszedł, zobaczył, sczerniałe”. Tutaj, podobnie jak na wojnie, wszystkie środki są dobre, eksperci twierdzą, że czarny PR. Używany głównie do informowania opinii publicznej o kontrowersyjnych wydarzeń, które szkodzą konkurenta. Jednym ze sposobów czarnego PR jest wydajność oświadczenia rzekomo od konkurenta, uwolnienia ulotek w imieniu publikacji wywiadu rzekomo z nim. Jednak ten rodzaj PR zwany „zarejestrowany” jak za takie publikacje płatnych pracowników mediów.
  • Szary PR. Tak samo jak czarny, ale nie zarejestrował. To jest dla niego nikt nie płaci specjalnego, po prostu zdarzenie oświetlony tak jest. Jednak takie informacje zazwyczaj niesie ze sobą wiele negatywnych i prowokacje.
  • Bloody PR. Opinia publiczna jest przeciwna takiej determinacji, uznając ją za niezgodną z reklamy i dziennikarstwa, ale terroryści są tak przyzwyczajeni brutalne metody zdobywania popularność na całym świecie, inaczej niż krwawą PR, to nie jest tzw. Zasada działania – trzeba zabić jak najwięcej ludzi czy politycy mogą być, a następnie stwierdzenie, że „zrobiliśmy to, boimy i warunki.”
  • PR wojskowy. Wpływ informacji na temat potencjalnego wroga państwa, co do zasady, w czasie wojny. Propaganda i licznik wśród żołnierzy i oficerów. Istnieją specjalne jednostki, które wykonują podobne relacje publiczne, ale w naszym kraju, nie reklamować swoją działalność, i podobnych struktur za granicą, przeciwnie, są otwarte.
  • Żółty PR. Wyjaśnienie sytuacji z pomocą podmiotów społecznych. Niektórzy nazywają ten sposób próba się sławny za pomocą skandalu, wzdęcia uczucie i wydarzenia wprowadzić ludzi do wstydu, dezorientacja, zaskoczenia.

kampania PR w Internecie

Technologia ta jest odpowiednia dla promocji online, ale również do normalnej kampanii nie tylko. Ale dziś mamy zaostrzony swoją uwagę na technologii internetowej, aby przyciągnąć uwagę odbiorców.

To wydarzenie zawiera 3 proste kroki:

  1. Rozwój PR-kampanii.
  2. Przeprowadzenie kampanii PR.
  3. Analiza wpływu PR-kampanii.

Na przykład, jeśli chcesz pchania określonego produktu, to należy zdecydować, dla których jest przeznaczony, aby wskazać korzyści, które są oparte na tych danych, profesjonalny, unikalne treści i myśleć o tym, jak będzie obejmować towary w Internecie lub media.

Czasami PR-kampanii jest lepsze niż samego produktu, ale jest sztuką stworzyć popularność korzystania wpływu inteligencji na uwadze innych. Chcemy, aby pokryć tylko wysokiej jakości produkty i usługi, które będą łatwe do promowania swojej grupy docelowej. I niech twoja praca jest wyceniana zgodnie z zysków, które on przyniesie swoim klientom.