88 Shares 3586 views

aktualności Beauty: Afrykańska czarny mydła i mydła Agafia

W nowoczesnym przemyśle perfumeryjnym i kosmetycznym rynek nowy produkt – African czarnym mydłem. Muszę powiedzieć, że ten brusochek myltsa nie warto tak niewiele, w porównaniu do konwencjonalnych kąpieli. Jednak jego wysoki koszt ze względu na fakt, że jest on w stu procentach naturalne, organiczne składniki i produkują go w samej Afryce. Uważa się, że najlepszym czarne mydło jest w Ghanie. Jego przepisy są tak wiele i wszystkie są sklasyfikowane w miarę upływu miejscowy Mylovar z pokolenia na pokolenie. Jeśli to mydło został wyprodukowany w Europie czy Stanach Zjednoczonych, co oznacza, że zawiera i składniki chemiczne, które w obecnym mydła afrykańskiego tam. Ale nawet produkty wytwarzane w tych dwóch kontynentach, jest dość skuteczny, choć jest to naturalne tylko częściowo.


mydło afrykański wykonany jest ręcznie i jest przyjazny dla środowiska produkt. Podstawą większości receptur jest popiół, który pozostaje po spalaniu specjalnych odmian bananów, strąki kakao i orzechy Shea. Również w czarnego mydła ostrożnie dodaje się suszony w słońcu i wcierać w jednorodnej sproszkowanej kory drzewa shi. Wymagane niektóre oleje są mieszane, na przykład, masło kakaowe, karite (SHI), z orzechów kokosowych. Cała ta substancja jest mieszana ręcznie przez cały dzień, a następnie o dwa tygodnie, „dojrzewają” w ciemnym miejscu. Na sprzedaż czarne mydło podejmowane w formie, w jakiej istnieje, a już na rynku po prostu pokroić w pożądanej wielkości do kupującego.

Pomimo swojej nazwy, prawdziwy kolor mydła nie jest czarny. W kolorze (i wygląd), to nic więcej jak orientalne słodycze. Kolor mydła nie jest jednorodny, ma wiele odcieni. Oznacza to, że sam produkt wytworzono według różnych unikalnych receptur. Ponadto, każdy z nich w jego własnego dobra i skuteczna. Szczególnie popularne czarne mydło wśród osób z problemami skórnymi, ponieważ pomaga pozbyć się nie tylko od trądziku i wyprysków, ale również może wyeliminować podrażnienie, plamy pigmentowe, egzemę. To magiczne brusochek nadaje się nawet dla tych, którzy mają bardzo wrażliwą skórę. Nawet dzieci mogą pływać używając tego mydła, ponieważ jest doskonała w leczeniu wysypki i otarcia.

Ale nie tylko Afrykańczycy mogą zrobić dobre mydła. Nie mniej popularne, a produkt krajowy – czarne mydło Agafia. Opinii o nim, muszę powiedzieć, jest bardzo obiecujący, a także skład. Jeśli uważasz, że ten ostatni, zawiera olej około dziesięciu roślin (sosna, jodła, rokitnika, jałowca, dzikiej róży, łopianu, len i inne), a także wielu ekstraktów roślinnych i napary (melisa, miodunka, seria stokrotka, miodunka, malwa, modrzew, lukrecja, mącznicy lekarskiej, nard, itd.). Bardzo czarne mydło, dostępne w dużych bankach i ma galaretowatą konsystencję. Ponadto, jest to dość wielofunkcyjny, ponieważ mogą one być myte, nie tylko ciało, ale również włosy i nawet twarz. Ci, którzy odeszli opinii na temat tego produktu, który roszczenia mydło Agafia prawie cud: skóra nie suche, włosy przestały wypadnięciem, łupież znika, pory są zwężone, a skóra staje się po prostu cudownie miękka i jedwabista. Ponadto kielich jest bardzo ekonomiczny, wystarczy na kilka miesięcy.