285 Shares 1573 views

Kluczowe urzędnicy instrukcjami kuchni

Opisy pracy pracowników – dokumenty, które regulują ich działalność w określonym położeniu, opisują konkretne obowiązki, prawa, obowiązki i warunki pracy. W tym artykule omówimy obowiązki kucharza.


Zacznijmy od tego, że jest to specjalista, który jest mianowany kierownik restauracji lub kuchni i, w konsekwencji, jest przedmiotem tego pracodawcy. Aby rozpocząć pracę jako kucharz w każdej instytucji musi spełniać pewne wymagania, w tym specjalistycznego wtórny kategorii edukacji (zawodowe) (nie mniej niż jedna trzecia), doświadczenie zawodowe. Osoba ubiegająca się o stanowisko musi być zorientowany w aktualnym ustawodawstwem kraju, aby wykonywać rozkazy przełożonych, przestrzeganie zasad sanitarno-epidemiologicznych, obserwować receptury i wymagania dotyczące jakości żywności.

opisy stanowisk gotować: obowiązki

Kucharz ma przeprowadzić szereg ich funkcjonalnych obowiązków, co z kolei jest kontrolowana przez jej szefa (opisy pracy kucharzy dostarczyć). Więc, co szef kuchni w miejscu pracy? Taki specjalista jest zobowiązany do:

– przeprowadzenie gotowania (produkty umyć, wymieszać je, smażyć, piec, gotować przez kilka przygotować sosy, zupy, sałatki i inne potrawy, które są przewidziane w menu miejsc);

– dekorowania potraw;

– zaplanować menu;

– badanie i analiza potrzeb klientów w zakresie jakości produktów i potraw;

– zalecenie kelnerów;

– nadzoruje pracę czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń;

– zbadanie skargi odwiedzających i utrzymać statystyki na nich.

Przedstawiona lista obowiązków może się różnić w zależności od instytucji, która zatrudnia kucharza, jego rozmiar i klientów. Tak, gotować w kawiarni będzie mniej pracy (i może to być tylko asystent szefa kuchni), podczas gdy ten sam pracownik w dużej włoskiej restauracji będzie pracować bez wytchnienia, wykonywanie dodatkowych zadań i udostępniania podstawowych kompetencji z własnej naturze ,

opisy stanowisk gotować: prawo

Gdzie nie jest obowiązkiem, nie jest prawem. opisy stanowisk gotować zastrzec, że ma prawo być w wiedzieć wszystkim w odniesieniu do swoich działań, aby zarządzanie ich wnioski dotyczące pracy instytucji i jej pracy, aby żądać wymiany produktu w przypadku nieprzydatności, poinformowanie kierownictwa o niedociągnięcia w pracy przedsiębiorstwa, jak również impreza popyt pozbyć swoich lokali i odkażane.

Kucharz jest odpowiedzialny w przypadku awarii lub częściowego wykonania przez nich obowiązków, nieprzestrzegania zasad opisujących pracę opisy gotować, naruszeń przepisów wewnętrznych i dyscypliny pracy. W takich przypadkach może być odwołany, obniżona lub tymczasowo usunięty z praktyką w zawodzie.

Od czasu do czasu kucharz musi podjąć pewne kursy w celu podniesienia poziomu i poprawić swoje umiejętności.