531 Shares 1869 views

„Peugeot 605”: fotografie, specyfikacje i opinie

Oficjalny debiut samochodu „Peugeot 605”, którego zdjęcia są pokazane poniżej, odbyła się podczas międzynarodowej wystawie we Frankfurcie w 1989 roku. Model produkowany seryjnie w ciągu najbliższych dziesięciu lat. Na rynku światowym nowość pojawiła się rok po jej premierze. Niemal natychmiast, samochód stał się bardzo popularny. To było w dużej mierze ze względu na dobre właściwości techniczne i jest on dostępny w tym modelu ceny.


Krótka historia

W okresie model jest produkowany tylko w jednym wariancie ciała – sedan z czterema drzwiami. Niezależnie od roku wydania, „Peugeot 605” zawsze miał poprzecznym silnika i jazda była przednia. W lipcu 1993 roku, projektanci z francuskiej firmy zakończyła pierwszy modernizację pojazdu. W szczególności, pewne zmiany wizualne poddano przedni zderzak, samochód otrzymał nowy pokrywa bagażnika i tylnych świateł. Jednocześnie twórcy modelu stworzyliśmy dwa nowe warianty bloków energetycznych – Two-litrowe silniki benzynowe o 130 i 147 koni mechanicznych, a także 83-silny silnik Diesla o takiej samej wielkości, wyposażony w turbodoładowanie.

Następna modernizacja doszło dwa lata później. Aktualizacje na tej chwili wpływa tylko przód samochodu. Dokładniej, inżynierowie francuskie zmieniły kratkę Hood, błotniki, reflektory i chłodnicy. Ponadto nowy produkt nabył wielofunkcyjnym optykę. Należy zauważyć, a nowy 2,4-litrowy silnik Diesla „Peugeot 605”, który rozwija 129 „Konie”.

Cokolwiek to było, dość udane wysiłki projektantów nie były w stanie zapobiec usunięciu modelu z przenośnika. Faktem jest, że przez dziesięć lat, w trakcie których trwała maszyn produkcyjnych, to jest po prostu przestarzały. W efekcie uwolnienie samochodów zatrzymał się na koniec 1999 roku. Jednocześnie został on zastąpiony przez modyfikację klasy biznesowej, który otrzymał oznaczonym „607”.

projekt

Na dzień dzisiejszy, jednym z najbardziej popularnych samochodów na krajowym rynku wtórnym, jest to „Peugeot 605”. Zdjęcie samochodu jest kolejnym potwierdzeniem faktu, że mimo przyzwoitego życia, wygląda bardzo elegancko, nawet w naszych czasach. Wynika to głównie ze względu na fakt, że jego ciało zostało opracowane przez włoskich specjalistów ze studia Pininfarina. Wymiary maszyny długości, szerokości i wysokości są odpowiednio 4723h1799h1422 milimetra. Model prześwit wynosi 100 milimetrów. Choć imponujących parametrów, auto ma dość wysoki poziom bezpieczeństwa biernego. Jednocześnie nie można nie zauważyć faktu, że poduszki były w nim tylko w ostatnich latach wydaniu. W odniesieniu do ochrony przed korozją, ciało pochwali pełni ocynkowane, a więc i teraz większość z tych maszyn nie cierpią z powodu rdzy.

wnętrze

Szczególne słowa zasługuje Salon "Peugeot 605". Recenzje właścicieli samochodów wskazują, że przestrzeń wewnątrz jest po prostu niesamowite ludzka wyobraźnia. Przednie fotele pomieścić ludzi nawet wysokie i wystarczająco tylnym siedzeniu dogodnej lokalizacji czterech dorosłych. Fotel kierowcy jest wyposażony w standardowy zestaw ustawień i regulacji. Twórcy konsoli środkowej zainstalowano wiele rodzajów guzików i przełączników, które mogą być mylące. Z drugiej strony, wszystkie one mają wyraźne oznaczenie, tak w czasie, jak wynika z opinii, problem ten został wyeliminowany. W odniesieniu do tapicerki, nie jest, jak w wielu innych francuskich samochodów, wysokiej jakości materiałów.

tablica rozdzielcza

Konsola środkowa z urządzenia jest elektroniczna tablica wyników pokazuje, że wskaźnik temperatury zewnętrznej i zegar. Najbliższe regulatory radio i system kontroli klimatu. Różnice w tablicy rozdzielczej w samochodach wersjach różnią się tylko przez obrotomierz (do silników Diesla jest ograniczona szybkością 6000 obrotów na minutę, podczas gdy benzyna – 8000). Deska rozdzielcza „Peugeot 605” ma również prędkościomierz, wskaźniki temperatury płynu chłodzącego silnika i poziomu paliwa, sygnał świetlny żarówki przełączania, światła obrysowe, naładowania baterii, serwisowanie sprzętu elektrycznego, poziom pozostałego płynu do spryskiwaczy, zużycia hamulców i innych parametrów systemów maszynowych.

przestrzeń bagażowa

Przydatna ilość bagażu w tym modelu wynosi 500 litrów. Dla klasy biznesowej samochodu jest całkiem akceptowalny poziom. Ładowanie wysokość jego mała. Możliwość zwiększenia przestrzeni bagażnika nie jest, ponieważ tylne siedzenia nie spasować. Jednocześnie właściciele mówią, że ładunki transportowe o dużej długości samochodu może być nadal. Jest to ułatwione przez obecność klapki podłokietnika, przez którą można załadować na przykład okapu.

Kluczowe cechy

Jak wspomniano powyżej, niektórzy deweloperzy ustawić opcje silnika dla „Peugeot 605”. Dane techniczne samochodów w tym zakresie, może różnić się znacząco. Moc silnika waha się od 83 KM w silniku wysokoprężnym dwulitrowy do 200 „Konie” w jednostkę benzynową trzech litrów. Opinie wskazują, że warunkiem prawidłowego funkcjonowania i terminową konserwację elektrowni wszystkie warianty mogą niezawodnie służą w trakcie biegu, wynosi 300 tys km i więcej.

Co do układu napędowego, przy modelu zakończono z przekładnią manualną pięciu etapach. Od 1993 roku, producenci zaczęli oferować klientom jak maszyna chetyrohskorostnoy. Opinie ekspertów i właścicieli samochodów powiedzieć, że jest dość powszechne „choroba” ręczne przekładnie stała awaria scen sieci większej dźwigni zmiany biegów i gruczołu pół linii, co często prowadzi do wycieku oleju i pęknięcia samego pudełka. Można tego uniknąć, pod warunkiem prawidłowego działania. Na komputerze jest ona zmniejszona do wymiany oleju, uszczelki miski olejowej i filtra co 20 tys biegać, ale dla mechaniki – do terminowego uzupełniania oleju.

Z powodu niezależnego zawieszenia przedniego i tylnego stabilizatora poprzecznego z „Peugeot 605” śledzi poprawnie. Absolutnie wszystkie części i elementy podwozia są bardzo wiarygodne. Najbardziej narażone punkt uważany przedni i tylny stabilizator rack, często pochodzące z budynku. Bądź co bądź, w warunkach użytkowania urządzenia nie jest na najwyższej jakości nawierzchni dróg krajowych wszystkie nieprawidłowości praktykowane niemal idealnie. Kierowca i jego pasażerowie nie słychać żadnego uderzenia i wstrząsy.

koszt

Obecnie samochód można kupić tylko na rynku wtórnym. Koszt „Peugeot 605” (diesel) jest około sześciu tysięcy dolarów. Ceny samochodów z silnikami benzynowymi o średnio mniej niż tysiąc. Ogólnie rzecz biorąc, ceny są uzależnione od aktualnego stanu samochodu. Niemniej jednak, jest to niemożliwe, aby zwrócić uwagę na fakt, że model jest bardzo popularny na rynku wtórnym i odsprzedawane łatwo.

odkrycia

W rosyjskiej modelu rynku jest już dość długi czas. Podczas tych wszystkich lat, krajowe entuzjaści samochodów były w stanie ocenić nie tylko wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa urządzenia, ale jego doskonałe osiągi. Nic dziwnego, że większość właścicieli nie chce rozstać się z wiarygodnych i sprawdzonych samochodów. Ogólnie rzecz biorąc, samochód jest idealny dla tych, którzy jeszcze nie są gotowi finansowo do zakupu droższych i prestiżowych marek. Jak wynika z opinii obecnych właścicieli „Peugeot 605”, praktycznie żaden z nich nie żałował zakupu tej maszyny.