705 Shares 2030 views

prezenter telewizyjny showman i Aleksandr Pryanikov: Biografia, kariera i rodzina

Aleksandr Pryanikov Jest to jedna z najjaśniejszych postaci rosyjskiego show-biznesu. Ktoś nie lubi ten był mistrzem. Ale są tacy, którzy uważają się za jego fanów. I chcesz poznać szczegóły biografii i osobistego showman życia? Teraz będziemy dostarczać wszystkich niezbędnych informacji o nim.


Biografia Rodzina i dzieciństwo

Aleksandr Pryanikov urodzony 19 listopada 1969 w Orenburg. Ojciec i matka naszego bohatera – twórcza osobowość w edukacji muzycznej. rodzice Sashy przez wiele lat pracował w lokalnym teatrze. często wzięli syna ze sobą do prób i przedstawień.

5-letnia Sasha nagrał szkoły muzycznej. Miał całkowicie nauczyć instrument taki jak fortepian. Jednak po chłopca trzeciej klasy opuścił szkołę. Rodzice nie zmusić go do zrobienia czegoś, że syn nie wykazują większego zainteresowania.

młodzież

Po ukończeniu szkoły średniej, Sasza poszedł służyć w armii. Został przydzielony do Tarcica wsi, że w regionie Samara. Jest facet grał w zespole wojskowym. W krótkim czasie udało mu się nauczyć na bębnach.

Wracając do „obywatela”, Aleksandr Pryanikov zdecydował się kontynuować swoją edukację. Złożył dokumenty w „Gnesinka”. Wybór padł na młodego człowieka na wydziale muzycznym komedii. Został zapisany w uniwersytecie. W 1993 roku Sasha został wydany długo oczekiwany dyplom.

Początki kariery

Przed absolwent prestiżowej uczelni otwarto kuszące perspektywy. Sasha mógł zacząć budować karierę w rosyjskim radiu i telewizji. Ale postanowił udać się do Stanów Zjednoczonych. Utalentowany rosyjski chłopiec spędził 2 lata. Gingerbread udział w produkcjach dobrze znany na całym świecie musicali na Broadwayu. Wkrótce po tej pracy znudził.

Aleksandr Pryanikov: transmisja w radiu i telewizji

W 1995 roku nasz bohater wrócił do Moskwy. Sasha natychmiast udał się na casting do nowego kanału „Muz-TV”. Dostał pracę jazdy. W krótkim czasie stał się twarzą kanału muzycznego pierniki.

W 1998 roku Alexander otrzymał propozycję współpracy z rosyjskim „Radio”. I zgodził się pracować w tym obszarze. udało mu się zbudować dobrą karierę – od nadawcy do dyrektora programowego stacji radiowej.

W okresie od 2001 do 2003 roku, Alexander udział w muzycznym show "Ziemi – Air" (TV-6). To nie wszystko. W 2004 roku został zaproszony do transmisji „Bez piernika” do „pierwszego popularnego radia”. Nasz bohater nie mógł przegapić takiej szansy.

obecny

Aleksandr Pryanikov – w pełni rozwinięta osobowość. Próbuje się w różnych dziedzinach. Słynny showman usunięte w reklamie, tworzenie skryptów dla spektakli komediowych, koncertów, nagród muzycznych i imprez. Producenci i reżyserzy docenić jego ciężką pracę i odpowiedzialne podejście.

Wielu widzów uwierzyć, że nasz bohater wykonuje pod pseudonimem Pryanikov Aleksandr. Prawdziwe nazwisko artysty wiesz? Jeśli uważasz, że to on, na przykład, czy Kukushkin Doe, jesteś w błędzie. Pierniki – to nazwa, która jest wiodącą, odziedziczone po ojcu.

życie osobiste

Radosny, wykształcony i szarmancki mężczyzna. Można to opisać jako naszego bohatera. Nigdy nie miałem problemu z brakiem kobiecej uwagi.

Sasza był żonaty, gdy miał zaledwie 20 lat. Małżeństwo nie trwało długo. Uczucia w młodej żony zgasł tak szybko, jak się pojawiły. Następnego latach piernik jest w stanie kawalera. Często rozpocząć romans z pięknymi dziewczynami. Ale do poważnego związku nie została osiągnięta. Jednak jedną z powieści zwrócił gwałtowne narodziny nieślubne córki Pauliny w 2000 roku. Prezenter telewizyjny przyznał dziewczynę, ale nie miał poślubić matkę.

rodzina

Stopić serce z niepoprawnego kawalera udało pisarz Aksine Guryanovoy. To wzbudziło jego najgłębsze uczucia. Sasha pięknie i agresywnie zaloty dziewczynkę. A kilka miesięcy później oświadczył się jej. Aksinya że tak.

W październiku 2007 roku para miała syna. Chłopiec został nazwany na cześć papieża – Alexander. Nasz bohater okazał się kochającym i troskliwym ojcem. On swaddled dziecko, pływać, śpiewać mu kołysanki, i tak dalej. Na jego nieślubne córki pierników też nie zapomina. Pauline Alexander ma wsparcia moralnego i finansowego. 16-letnia dziewczynka często przyszedł je odwiedzić, gra ze swoim młodszym bratem.

Aleksandr Pryanikov z żoną marzył o wygląd innego dziecka. Mamy nadzieję, że w niebiańskiej biurze, aby wysłuchać ich modlitw.

Konkludując

Teraz wiesz biografii Aleksandra Pryanikova. Jego kariera i życie osobiste zostały również omówione w artykule. Showman sukces pragnienie i dobrobyt w rodzinie!