439 Shares 4543 views

Co jest Landing Page? Jak utworzyć stronę docelową?

Nie jest tajemnicą, że jednym ze sposobów walki o klienta jest reklama. Ona może mieć najróżniejsze przejawy, ale głównym celem zawsze będzie jeden – uwaga publiczności. Internet stał się ostatnio rozpowszechnione tak zwane strony docelowe mające na celu przyciągnięcie klientów i włączyć je do odbiorców, klientów, abonentów i innych grup lojalni wobec firmy lub produktów klientów. Ten rodzaj reklamy internetowej jest bardzo skuteczny i jest często jednym z głównych czynników zyskuje zaufanie dużej publiczności. W tym artykule opiszemy szczegółowo o co strony docelowej, jak to działa i co trzeba wiedzieć, aby stworzyć udany stronę docelową.


Strona docelowa: Pojęcie oraz uzasadnienie

Na pewno nie są po prostu do czynienia z tym zjawiskiem, dzięki czemu surfowanie po Internecie. Być może po prostu nie wiem, co masz do czynienia ze sprytnie ukrytych produktu reklamowego. Jednak po przeczytaniu tego artykułu, to nie rozpoznaje ilość pracy dla Ciebie. Więc co to strony docelowej? Termin pochodzi od angielskiej strony docelowej i tłumaczy się jako „członek / target lub na stronie sprzedaży.” Jest to strona internetowa, która zawiera ważne informacje na temat produktu lub usługi, i jest stosowany w celu zwiększenia skuteczności reklamy i zwiększyć widownię. Pobierz go po prostu – przez Internet baner reklamowy lub link w zapytaniu. Często przejście do strony docelowej jest z e-mail, biuletyny, social media i różnych kampanii reklamowych w wyszukiwarkach.

Przyczyny tworzenia strony docelowej jasne. Można je podzielić na trzy grupy:

 • skłonić użytkownika do subskrypcji newslettera lub po prostu zarejestrować się na stronie;
 • wcisnąć do pobierania lub instalowania jakiegokolwiek oprogramowania;
 • sprzedawać dany produkt w promocji, sprzedaży, i tak dalej. d.

Reasumując powyższe powody, można sformułować takiego celu strony docelowej: obrócić zwykłych użytkowników na kupujących / abonentów i zachęcić go do konkretnego działania. Muszę powiedzieć, że stronę docelową z tym radzi.

Klasyfikacja stron docelowych typów i rodzajów:

Mamy rozumieć, że takie strony docelowej i dlaczego jest to potrzebne. Jednak ważne jest, aby wiedzieć i więcej – jak to wygląda. Istnieje kilka sposobów, aby utworzyć stronę docelową.

Rodzaje strony docelowej

Przyjrzyjmy się najpopularniejszym tego typu:

 • głównym miejscem;
 • mikrowitryna;
 • autonomiczne.

Niektóre firmy, aby utworzyć stronę docelową przeznaczyć niektórych stron mojej stronie głównej. Ta implementacja odbywa, ale w większości przypadków jest to nieskuteczne. Wynika to z dużej liczby elementów nawigacyjnych w projektowaniu witryny, które odwracają uwagę użytkownika od strony reklamowej.

Jest bardziej skuteczny w danej sytuacji będzie oddzielić podstronę, która składa się z trzech do pięciu stron reklamowych. Zawierają one, jako minimum, informacje na temat produktu / usługi (tylko prawe), wiele atrakcyjnych zdjęć i klipów wideo. Microsite jest zwykle wykorzystywane do promocji przez duże przedsiębiorstwa.

Najbardziej popularny rodzaj strony docelowej to samodzielna strona docelowa. Jest również nazywany CTR-Landing. Co to jest? To szczegółowe oferty promocyjnej, której głównym zadaniem – aby zachęcić ludzi do podjęcia działań już teraz. Przedrostek Współczynnik klikalności jest klikalny (stosunek liczby osób, które kliknęły na banner na stronie, do liczby wyświetleń). Jego główne cechy – minimalistyczny design, slogany dzwoni, koncentrują się na zaletach tej propozycji, duże przyciski, minutnik. Ta strona jest uważana za najbardziej skuteczny sposób na przyciągnięcie użytkowników.

Rodzaje strony docelowej

Fundusze są także kilka podstawowych typów strony docelowej. Są to:

 • wirusowe;
 • strona ołowiu;
 • reklama.

Wirusowe strony docelowej nie zawiera wyraźnego reklamy. Tutaj jest przebrana za artykuł, film lub grę, a logo firmy znajduje się zazwyczaj gdzieś w rogu / stronie i „aktów” dyskretnie. W tym przypadku efekt jest osiągnięty przez uzależnienie od użytkownika do interaktywnej rozrywki, w wyniku tworzy podświadomego zaufania do firmy / marki.

Lead-strona jest używana, co do zasady, w trakcie badań marketingowych. Pomaga w celu zebrania informacji na temat użytkownika docelowego towarów / usług poprzez narzędzia takie jak kwestionariusze. Następnie, w oparciu o dane wygenerowane efektywną stawkę.

strona docelowa reklamy jest agresywna forma oddziaływania na gościa. Zawiera dużą ilość informacji tekstowych, graficznych, materiałów wideo. Ma on na celu pobudzić działanie przez potężnego strumienia wpływów informacyjnym.

Tworzenie Landing: podstawowe zasady

Przed mówiąc bezpośrednio do utworzenia strony docelowej, trzeba zrozumieć, co strony docelowej z różnych punktów widzenia. Tutaj możemy wyróżnić co najmniej trzy strony:

 • Technologia – strona internetowa, składa się z różnych elementów (HTML, CSS, tekstu, grafiki, wideo);
 • biznes – strona popycha użytkownika do konkretnego działania w celu uzyskania korzyści (kupno / subskrypcja);
 • użytkownik – strona, na której dostał link z wyszukiwarki / innym miejscu / poprzez baner.

Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty swojej strony docelowej, można sformułować podstawowe kryteria, według których dobre strony docelowej mogą być budowane. A oto pierwsze wezwanie do działania, lub wezwanie do działania. W celu użycia go do pracy, należy przestrzegać następujących zasad:

 • wyrażone jasno – jasno informuje użytkownika, że musi to zrobić, i że otrzyma w wyniku;
 • ograniczyć liczbę odwołań – tym mniejsza, im szybciej użytkownik wykonuje żądane działanie;
 • trzymać w magazynie Więcej informacji – w końcu staje się czynnikiem decydującym o ostatecznej decyzji;
 • użyj przycisków – muszą być widoczne i zachęcanie do popełnienia kliki.

Zanim jednak widzimy połączenia, użytkownik musi pozostać na stronie. A do tego trzeba używać odpowiedniego nagłówka. Muszą one spełniać następujące wymagania:

 • być proste i krótkie;
 • być atrakcyjne pod względem wzornictwa (układ, czcionki);
 • być zwięzłe, zawierają odpowiednie warunki.

Ważne jest również, aby strony sam był ładny i intuicyjny dla użytkownika. W tym celu powinien on być wykonany jako prosty i wygodny, ale przyciąga uwagę. Co jest ważne, aby przestrzegać:

 • wszystkie elementy strony docelowej powinna motywować do działania;
 • Lądowanie na tej samej stronie, powinny mieć jeden główny wezwanie do działania;
 • na stronie sama powinna być dużo „powietrza” (spacja);
 • elementy muszą być umieszczone w sposób jasny logicznej kolejności;
 • do kierunku wzroku, użyj elementów graficznych;
 • strony, pożądane jest, aby oddzielić kontrastujące kolory.

Ponadto istnieje szereg dodatkowych technik, które będą skutecznie czynią stronę. Co to strony docelowej, jeśli nie motywatorem do chwilowego działania? I zrobić to w tej chwili może wywoływać żadnych ograniczeń. – brak czasu, produkt, itd. Aby stworzyć poczucie pilności, umieścić liczniki strona odliczania pozostałego do końca rabaty lub policzyć liczbę dostępnych produktów.

Innym ważnym punktem – aby przekonać użytkownika do absolutnego bezpieczeństwa i niezawodności w popełnieniu jakiegokolwiek działania. Aby to zrobić, należy umieścić stronę na danych społecznych z autorytatywnych usług internetowych (na przykład, liczba gustuje w „VC” lub „Feysbuke”), nie należy używać fałszywych referencje i statusy, ustawić elementy zaufania obok wezwania do działania.

Przestrzegając tych prostych, ale ważnych wskazówek, będziesz w stanie stworzyć efektywne strony docelowej.

wniosek

Reklama – silnik z każdej firmy. W Internecie nabiera szczególnych formach i przejawach. W tym artykule przyjrzeliśmy jakiej stronie docelowej i jak to działa w branży. Dowiedzieliśmy się także o tym, jak to się dzieje, że zawiera co rządzi trzeba wykonać, aby stworzyć dobrą stronę docelową. Skorzystaj z porad oferowanych w ramach przygotowań do strony docelowej dla własnej firmy. Powodzenia!