137 Shares 9438 views

Pomidor wołowina serce – pyszny pomidor

Nie ma potrzeby, aby przekonać plantatorów, że dobry wybór odmian pomidorów ponad połowa gwarantuje dobre plony. Trudne warunki pogodowe wymagają rolnikom przełącz dostosowany do określonych stref klimatycznych odmian pomidorów. Plantatorzy-fani jarzynową naciskiem selekcji na odwołania i smak owoców, ich odporność na choroby i niesprzyjające warunki. Pomidor Bull serce – jeden z najbardziej znanych odmian pomidorów, możemy bezpiecznie założyć, że wie o większości populacji.


Uważa się, że to dobrze znane odmiany początkujący hodowcy stawiają pierwsze kroki w branży. Nie jest to zaskakujące odmiany pomidorów Byczy serce należy do dużych owocach, nieokreślonym i wysokich roślin. Pomidor należy do późnego dojrzewania, jest uprawiana w szklarni (folii lub szkła), jak i na zewnątrz. Propagowane głównie sadzonki metody, w tym i uzyskać wczesne zbiory. Czas wzrostu roślin do pierwszych owoców rzędu 130 dni, odmiana posiada dobrą wydajnością.

Owoce są duże, mają kształt serca, zawierają kilka nasion, soczyste i mięsiste. Ma wspaniały smak z charakterystycznym kwaśnym smaku. Pomidor Bull serce jest uważana za lidera w smaku, owoc osiąga wagę 500 gramów. Owoce mogą mieć kolor od różowego do szkarłatu. Popularne odmiany pomidorów Bull serca w jego przeznaczeniem jest uważany zasadzie sałatka z niego, można gotować różne potrawy. Jednakże takie pomidory mogą być odpowiednie dla Przetwarzanie i konserwowanie kawałkami owoców lub małe.

Główny trzon może być 2metrov wysokość i tworząc tuleję zaciskową wymagane. Agrotechnika jest sianie dla sadzonek w pierwszym miesiącu wiosny (marzec) wyrosło sadzonki pewno karmić nawozów kilkakrotnie. Ważne jest, aby mieć pewność, aby traktować nasiona w nadmanganianu potasu przed sadzeniem. W dekadzie przed sadzeniem rozsady pomidorów powinien zacząć twardnieć. Pomidor Bull serca odnosi się do roślin, które mają specyficzne wymagania dotyczące gleby, które są odpowiednie dla vysokoplodorodnye, nie ciężkie gleby.

System rotacji korzystne dla poprzedników pomidorów mogą być rośliny strączkowe, roczne zioła, kapusta, ogórki, marchew i cebula. W kwietniu zrobić przesadzania w ogrzewanej szklarni, aw maju w nieogrzewanych, czyli gdy nie ma zagrożenia zamarznięcia. Wysokie krzewy związać z urządzeniami pionowych lub poziomych. W tym okresie przed zachodem słońca roślin koniecznie podlewane ciepłą wodą, wilgotność musi być utrzymywana na niskim poziomie. Poza tym karmienie i poluzowanie gleba powinna regularnie przez cały okres wegetacji.

Do żywienia zwierząt złożoną nawóz mineralny, łatwo rozpuszczalny w wodzie, i stanowi konieczną odżywiania sadzonki pomidorów. Roślina ma zieloną arkusz o średniej wielkości. Proste kwiatostan umożliwia ustalenie pierwszy arkusz około 9, a ponadto nie więcej niż 2 z blachy. Charakterystyczną cechą odmian roślin uznawanych za możliwość posiadania nie tylko owoce o różnych masach, ale różne kształty. Pomimo faktu, że pomidor jest uważany za późno Bull serca, pomidory mogą nadążyć na otwartym polu, pozwala zaoszczędzić nasiona różnych roślin.

W procesie dbania o rośliny jest niezbędne do utworzenia dwóch łodyg pod koniec lipca, aby punkt ściągnięty wzrost pomidorowy. Żniwo zazwyczaj rozpoczyna się w tym samym czasie i nadal jako dojrzewanie owoców do połowy września (w zależności od strefy klimatycznej). Pomidor Bull serce – niezawodne i sprawdzone odmiany, zbiory pomidorów, z zastrzeżeniem podstawowych technik rolniczych są prawie zawsze gwarantowane.