432 Shares 2470 views

Kołowy: od najwcześniejszych dni do chwili obecnej

Cała historia ludzkości jest nierozerwalnie związane z końmi. W szczególności, największe znaczenie ma zawsze konne pojazdy w niektórych regionach zachowało swoją wagę do tego dnia.

Odgrywa ważną rolę tego rodzaju transportu w całym przedłużenia formacji naszego kraju, rozciągając nad rozległe. Jednak to, co należy rozumieć pod tym pojęciem? W tym przypadku transportu – towarowego używa siły mięśni zwierząt rysowane wózki. Historycznie rzecz biorąc, że w tych zwierząt oznaczało konia, ale ruch jest aktywnie zaangażowany woły, osły i muły.

Konie były wykorzystywane nie tylko do pracy w terenie, ale również w zakresie dostawy towarów z jednego końca kraju na drugi. Szczególnie zależy od pojazdu zaopatrzenia armii, która ze względu na ogromne przestrzenie rozpaczliwie potrzebne nie tylko w szybkiej dostawy zamówień i zleceń sterujących, ale również pod względem jakości i terminowości dostaw. Należy zauważyć, że oryginalne pojazdy konne były zawsze odpowiedzialny za woźniców, ale stan jest tak bardzo potrzebne w dostarczaniu produktów, które wkrótce w tym procesie aktywnie zaangażowanych chłopstwo.

Szczególną rolę w rozwoju transportu w naszym kraju należy do Sybiraków. Jest to bogate w surowce Syberia do jej rozwoju w rozpaczliwej potrzebie pełnego i dobrze zorganizowany system transportu, który byłby w stanie pokryć ogromne potrzeby dużych i szybko rozwijającym się kraju. Jednak ta sama okoliczność dała silny impuls do rozwoju hodowli zwierząt, jak potrzeby przewoźników roku wziął dużą liczbę uchwytów.

Szczególnie popytu były wozami konnymi na odcinku pomiędzy Tomsk i Irkucka: tutaj corocznie dodatek kilka milionów ton ładunków inny charakter i cel. Jako ludności regionu w tych latach gwałtownie wzrosła, jak szybko rośnie popyt na produkty w europejskiej części imperium. Wręcz przeciwnie, w regionie Środkowej wymaga bardziej herbata transportowane do początku 1900 roku została przeprowadzona tak szybko, że do czasu waga transportowanych w poprzek granicy chińskiej herbaty pozostawia już przekroczyła jednego milionów funtów!

Po rewolucji, wartość pojazdów zwierzęcych rysowane nasiliły się dopiero od stałe armie konne wycieczki wymagają więcej uprząż Givone, które byłoby możliwe do wykorzystania nie tylko w siodle, ale również w transporcie dużych ilości towarów. To właśnie w tym czasie technologia została opracowana przez szybką zmianę koni, co pozwoliło przeprowadzić wagon 25 ton ładunku! Wymienne wózki wzięto kilka kilometrów, w związku z czym dla dziennego kierowcy udało się przeprowadzić imponujące nawet jak na dzisiejsze ładunków objętościowych.

Jednak ze względu na brak wyłącznie chłopskich koni wykorzystywanych w czasie wielkich stadnin. To dało cały wózek ściśle wyraźna sezonowość, podobnie jak w siewie życie nastąpił zastój na drogach. Jego pozycja przewóz w naszym kraju zaczęła się dopiero po II wojnie światowej, kiedy to produkcja samochodów w odpowiedniej ilości została ustanowiona w ZSRR.