429 Shares 8225 views

Racer GT wózek Hartan: opis, rodzaje, modele i opinie

Racer GT Hartan – wszechstronny, zwinny i bardzo nowoczesna wersja wózka, który doskonale łączy w sobie następujące składniki: Niemiecka jakość, niezawodność, design, komfort dla dziecka i rodziców i niezwykłej łatwości. Wśród głównych zalet tego pojazdu można wyróżnić wąską obudowę, która pozwala bez wysiłku przejść wąską drzwi lub windy.


Wycieczka do historii marki

Znacząca marka Hartan rozpoczęła się w 1892 roku, kiedy George Hartanu wpadł na wspaniały pomysł, a mianowicie, aby uruchomić własną produkcję mebli z wikliny. Pomysł został z powodzeniem wdrożony i meble były bardzo popularne. Po pewnym czasie w kraju znacznie wzrosła płodność populacji, a szef firmy razem z synem postanowił zrestrukturyzować działalność firmy w nieco innym kierunku, a mianowicie produkcji wózkach.

Na obecnym etapie firmy produkujące wózki inwalidzkie Racer GT Hartan znajduje się w przytulnym miasteczku Sonnenfeld, położone w południowych Niemczech. Firma zajmuje około 20.000 metrów kwadratowych, z czego około 200 osób zatrudnionych.

Gościnność właścicieli spółki jest przez dach, jak właściciele marek są gotowe na przyjęcie gości wziąć ich produkcję. Każda zainteresowana inwalidzkie wybór może posiadać oczy rodziców do zapewnienia jakości produktu oraz zgodności z procesów technologicznych.

Charakterystyczne cechy produktu

 • Materiały, z których wykonane marki wózki Racer GT HARTAN różne materiały ekologiczne, nieszkodliwe dla młodych pasażerów.
 • Lekkość to jedna z głównych zalet produktów tej marki, na przykład, średnia waga Hartan Wózki wynosi 12 kg.
 • Długotrwałe stosowanie zapewnia jakości materiały i staranne podejście do produkcji.
 • Parametry gondoli i siedziska spacerówki jest dość przestronne i zaprojektowane przez długi okres użytkowania.
 • Dużo kolorów, które dają wolność wyboru i możliwość lotu fantazji.
 • Szeroki zakres, który pozwala, aby wziąć pod uwagę wszystkie czynniki dotyczą każdego nabywcy.

Kolebka i jego zalety

Zupełnie jak Racer GT Hartan, produkuje grzywny karetkę, kołyskę, która jest dość duży, nie tylko dla noworodka, ale również za osiem miesięcy dziecko. Jest wyposażony w wielki uchwyt funkcjonalnej zamontowanym w kapturze, który jest bardzo wygodny do transportu dzieci.

Wewnętrzna wyściółka wykonana z naturalnych materiałów bawełnianych, które zapewniają komfortowy pobyt dziecka zimy i ciepłe w okresie letnim.

Jedną z zalet kołyski jest prosty mechanizm składania i zwarty podczas przechowywania, co jest ważne dla wielu młodych rodzin.

Możliwość mycia części tkaniny w stanie trzydzieści temperatury w przypadku silnego zabrudzenia lub czyszczeniu szczotką i wodą.

Blok przyjemność i jego zalety

Wózek Hartan Racer GT wózek jest idealny dla dzieci w wieku od sześciu miesięcy do lat trzech. Zaletą tego jest interpretacja wózki Możliwość urządzenia montażowe, jak w kierunku przepływu, a na niej.

Dodatkowe udogodnienia to mu odbijacze, które są zamontowane na brzegach, dzięki najnowszej spacer w ciemności stają się bezpieczniejsze.

Wózki jednostka posiada wygodny i bardzo funkcjonalny kaptur i przyłbicę, zapewnia okno do wentylacji i ochrony przed owadami. Oparcie posiada wygodną pozycję, która pozwoli na komfortowy wypoczynek dziecko.

Bezpieczeństwo dzieci jest zdejmowaną zderzak i anatomicznych pasów bezpieczeństwa, które nie powoduje dyskomfortu najmłodszych pasażerów.

Wystarczające jest podnóżek funkcjonalny, posiada mechanizm teleskopowy, który stał się nowatorski odkrycie w tej dziedzinie.

Ciekawostki o podwoziu

Dzięki nowatorskiej technologii zawartej w produkcji, wózek Hartan Racer GT 2 w 1, ma wysoką wytrzymałość i stałą ramę aluminiową o owalnym przekroju poprzecznym. Dlatego ten pojazd otrzymał łatwość budowy oraz zdolność do kontrolowania sztywności zawieszenia, biorąc pod uwagę ciężar małego pasażera.

Obudowa wykonana jest tak doskonale, że wózek ma warstwową obrony, z wyłączeniem spontaniczne składanie i dostarczaniu kompleksowych dziecko zabezpieczeń.

Opcjonalnie jest wygoda, teleskopowe uchwyty, mający przyjemną powłokę alergików.

Innowacyjny system Wipp-Matic i jego zalety

Produkcja powyższej marki ma wiele zalet, wśród których są nie tylko cechy funkcjonalne, ale także niedawne wprowadzenie programistów, zapewniając łatwość obsługi. Wózek Hartan Racer GT ma ciekawą wprowadzenie technologii, a mianowicie systemy Wipp-Matic. Jest to rodzaj funkcjonalnego hamulca nożnego, który jest wywołany do działania za pomocą przycisków, jeden z nich jest aktywna, drugie – proces zakończenia.

Hartan Racer GT 2 Karetka 1 i jego wyposażenie

Podstawowy zestaw zawiera:

 • Wygodne i przestronne kołyska z miękkiego i łatwego do czyszczenia tapicerki.
 • siedzisko z oparciem reguluje położenie posiadania komfortowe kąty, które przyczyniają się do wygodnego i przytulne siedzenia dziecka.
 • Lekkie podwozie z aluminium, zapewniając łatwość projektowania.
 • Peleryna na nogi, tworząc dodatkową ochronę przed niekorzystnymi czynnikami klimatycznymi i pogodowych.
 • Wygodne moskitiera i pokrowiec przeciwdeszczowy – dodatkowa ochrona dla małego dziecka z komarami i deszczem.

Skład wózków Hartan

 • VIP XL – wersja pojazdu dziecięcego, który ma 46 różnych kolorów, które po prostu wybierz.
 • Racer GT – uniwersalne przykład wózki, posiadające w swojej gamie kolorystycznej rzędu 40 różnych wariantów.
 • Topline S – SUV dla dzieci, które zadowolą nawet najbardziej wyrafinowanych potrzeb młodych rodziców. Paleta kolorów w tym modelu jest dość obszerna i ma 43 kolorów.
 • Topline X – jeden z najbardziej godnych opcji dla wózków inwalidzkich w kolorach, które ma 35 wariantów.
 • Sky XL – wersja uniwersalny, idealny dla dziecka w wieku poniżej trzech lat, duża gama oferowanych kolorów.

Hartan Racer GT: Opinie

Rodzice twierdzą, że ten model – doskonałym rozwiązaniem wózek, który jest świetnie radzą sobie z rolą zbiornika lub ATV. Ostatnio w domowych warunkach pogodowych będą czuć się pewniej na drodze, czy jest to śnieżny utwór lub nieprzyjemny deszcz ze śniegiem. Wielu zauważyło doskonałej jakości materiałów, co zapewnia doskonały wygląd nawet po wielu latach eksploatacji. Główną zaletą – to proste i ogromne łóżko, który nie ogranicza ruchów dziecka, nawet w zimie.

Nie zapomnij o ciekawą konstrukcję wózka, który w parze z funkcjonalnością i zwrotności „pocieszyć dziecko i dać zaufanie do mojej matki. Głębokość gondoli wystarczająco nawet dla zwinnych i mobilnych dzieci, którzy chcą więcej, aby zobaczyć świat. Piękna torba i kosz na zakupy ułatwić życie mojej mamie i pozwalają zabrać dużą ilość niezbędnych rzeczy na spacer. Jedyną wadą stoi skrzypienia kołyski po użyciu, ale ten niuans można łatwo wyeliminować troskliwego ojca.